Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mała mimi mi

Mamusie 28 letnie starsze???

Polecane posty

Gość mała mimi mi

Coraz częsciej spotykam sie z opnia, ze 28 letnie amusie sa traktowane jak " babcie". Nie śmieszy Was to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) jestem 28-letnia ciezarowka w 20 tc. I wydaje mi sie, ze dopiero teraz doroslam do macierzynstwa. Pragne dziecka i na bok zeszly wszystkie inne pragnienia z lat mlodzienczych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała mimi- mnie to śmieszy a wiesz dlaczego? bo dopiero tutaj na kafeterii spotkałam się z jakimś podziałem na starsze i młodsze mamy i związaną z tym dyskryminacją...w moim środowisku naprawdę nie ma znaczenia kiedy kto ma dziecko- to prywatna sprawa każdej pary; dla dziecka mama bez względu na jej wiek jest najukochańszą osobą na świecie i tylko to się liczy a nie to co mówi pospólstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za równe 2 miesiące kończę 28 lat a teraz jestem w 8 tc i nie wydaje mi się żeby w tym wieku było za późno na macierzyństwo. Przez te lata pracowalam na to aby mieć pewną stabilizację w życiu. Osiągnęłam to czego pragnęłam, a do szczęścia brakowało tylko dziecka, które jest w drodze. Jest to pierwsze dziecko a za parę lat może przyjdzie czas na następne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno- ja urodziłam synka mając lat 34, w tym samym roku dzieci urodziły moje koleżanki, w wieku 22, 26, 32 i 36 lat.. i dla wszystkich nas to było pierwsze dziecko, nie mamy okazji często się spotykać ale jeśli już się widzimy to różnica wieku nie ma dla nas znaczenia bo jesteśmy mamami i problemy mamy podobne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jestem mamą juz od 8 lat I dziecko urodziłam mając 25 a teraz za 4 miesiące urodze drugie w wieku 33 lat, lanowane i bardzo chciane :) Mój ginekolog ostatnio stwierdził, że jestem w najlepszym wieku na ciąże i poród :) Uważam, że nie ma optymalnego wieku na to kiedy być mamą, czasem bardzo sie chce dziecka innym razem to wpadka i gdy tylko urodzi się ten mały człowieczek będziesz kochała go nad życie a on da Ci tyle miłości kto jeszcze nikt Ci nie dał :) Dla mnie tez nie ma podziału na strsze i młodsze mamy. Moja babunia urodziła moją mamę w wieku 33 lat jako pierwsze dziecko i doczekała sie wnuczki i prawnuczki :) Wiek nie gra roli - takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze dziecko urodzilam majac 23 lata, w kwietniu koncze 28 i nie tyle czuje sie starsza co bardziej doswiadczona... z takim podzialem tez sie w tym normalnym \"realnym\" zyciu nie spotrykam a mam znajome ktore swoje pierwsze dziecko rodzily od 19roku zycia po 36.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 21 lat i chyba jestem wciazy:) tak naprawde to uażam, ze jestem za młoda, a jednoczesnie cieszę sie, ze byc może bęe mamą:) Nie uwazam, ze mój wiek robi mnie gorszą od starszych mam. Tak samo bĘde kochała moje dziecko jak te strasze mamy. Bede miała troche trudniej, ale no cóz tak układa sie zycie:) Moj N jest szczeliwy i wiem, ze razem damy sobie rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 29 lat i dopiero zastanawiam się nad ciążą. Moja koleżanka z pracy zaszła w pierwszą ciążę w wieku 34 lat; teraz koleżanka mojego męża jest w pierwszej ciąży w wieku 35 lat. :-) Każdy ma swój czas. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie... kazda kobieta w innym wieku dojrzewa do macierzynstwa. jednak pamietam siebie w wieku 20-22 lat i nie wyobrazam sobie wtedy miec dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) każdy ma sówj scenariusz. Kurde a tak niedawno martwilam się kiedy slub zrobić ( czy za 3 lata nie bedzie za wczesnie) hehehe eh ten los, zawsze postwai na swoim, nic do oonca nie da sie zaplanowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, laski, poźne macierzynstwo to takie w wieku powyzej 35 lat a nie 28. chyba nie przejmujecie sie takim glupim gadaniem, co? Mama, 26 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He Karolina, zaraz Cię zjadą, że jakie późne po 35 roku :D przecież to młode mamy są ! :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×