Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czas leci

Ile czasu spedzacie na kafe dziennie i co w tym czasie robia wasze dzieci

Polecane posty

Gość czas leci

Witam mam pytanie jak wyzej w temacie. Obserwuje to forum juz od jakiegosc czasu i widze przewaznie te same nicki. Czy nie boicie ze uzaleznicie sie od internetu, to taki sam nalog jak alkohol, papierosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas leci
ja 15 minut w pracy jak mam przerwe sniadaniowa a widze ze sa tu takie co sie chwala ze sa super mamuski a non top w necie siedza to kiedy one maja czas dla dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny a które
tak najwiecej przeiaduja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam net w domu,jestem na zwolnieniu(końcówka ciąży),dziecko w tym czasie w przedszkolu. Siadam gdy mam czas i ochote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja róznie, około godziny, czasem dłużej. Mikołaj wtedy śpi (głównie siedzę wieczoram, lub gdy ma czas na drzemkęi) lub spędza czas z mężem. Czytam też podczas porannej kawy - Mikołaj bawi się czymś sam. Poza tym w ciągu dnia kilka razy podczytuję co się dzieje. Takie 5-minutowe sesyjki, podczas których Mikołaja najczęściej mam na rękach. Ale przyznam szczerze, że czuję się lekko uzależniona:) Ale nigdy, przenigdy nie zaniedbałabym dziecka ani męża przez neta, a zwłaszcza kafe. Mam swoje priorytety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie musze przyznac ze troche jestem uzalezniona od kafe. Moze nie tyle od pisania, ale zagladam po kilka razy dziennie i czytam co sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadam jak mały spi , albo tata sie z nim bawi , spoko nie obawiaj sie mam czas na wszystko!! wchodze jak mam wszystko porobione i mam chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak czy siak zawsze zle nie byłam tu dłuuuugo a gdy tu weszłam dowiedziałam sie ze miałam depresje i nie wchodziłam na kafe :P:P:P:P:P:P gdy bywałam tu czesciej tez było zle wiec w koncu jak jest dobrZe bywac tu czy nie bywac ??OTo jest pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocica_17tc
net-ar nie wiesz jeszcze ze na twoje poszukiwania byl przeznaczony osobny temnat :P ty to masz wziecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×