Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość LALA**************************
Moje drogie forumowiczki ! mam taki problem że mam katar sienny - to znaczy biore tabletki przeciwalergiczne i wtedy juz nie psikam no ale czy bede je mogla brac podczas zabiegu i po? bo w przeciwnym razie bede psikac , ze tez ja sie wczesniej o to nie zapytalam kurcze teraz sie strasznie martwie czy operacja sie odbedzie itd. tak bardzo mi zależy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jeżeli coś wiecie na ten temat to napiszcie , wiecie co dokktor sam tak jak juz pisalismy wybiera nos , zdjecia gwiazd sa naprawde zbędne!!!!!!!!!!!!!!!! co z tego że jakis lekarz zrobi Ci nosek jak np Paris Hilton jeżeli kompletnie nie bedzie pasowac do Twej twarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!lekarz zrobi Ci nosek taki jaki Ci bedzie pasował!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajaj
mam pytanko czy po operacji lekarz wystawia L4 czy ma mu powiedzieć ze chce. trzeba płacić osobno za L4 .badania grupa krwi morfologa i krzepliwość krwi to w jakiej odledgłości czasowej mogę zrobić mam operacji na 26 marca nie wiem właśnie 2 tygodnie przed czy jaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka77
Witam, L4 lekarz wystawi ci jak go o to poprosisz przed operacją,a właściwie to jego żona...ona też jest lekarzem,a badania najlepiej zrobić tydzień przed operacją,wszystkie razem ...pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Jestem po wizycie u dr Wojcickiego. Z tego można napisać opowiadanie, tyle odczuć, spostrzeżeń, wniosków... Ale krótko- data operacji jest ustalona. Pytałam o tarczycę ( mam niedoczynność). zatoki, przeziębienie, katar, miesiączka to przeszkoda. Wszystkie badania (np. mocz, morfologia) tydzień przed. Trzeba się zaszczepić. Nocleg, ilość dni 8. Dowiedziałam się wiele, także jeśli macie pytania, napiszcie. Mam też wykonać telefon za jakiś czas, więc pytania, które przyjdą do głowy... zapamiętam i zapytam. Ogólnie- Dziewczyny, dzięki za wasze opowieści tutaj, pomogły bardzo. Fajnie, że się wam chce pisać. Pomagacie, ja też pomogę, jeśli będę umiała. Całusy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jia Xin
Ja tez zdecydowalam sie na Wojcickiego, dziewczyny wiecie ile trzeba czekac zeby wziasc samolot po operacji? beautywpolsce cos nie dziala :((( ostateczne ceny to 7tys? w sumie operacja plus wszystkie inne badania, opieka w Polanicy ile to mniej wiecej wynosi? dzieki za info!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka77
Wiam,ja pytałam dr.o samolot i mówił że można spokojnie latac po operacji..mówił tylko że jak chcę leciac gdzieś gdzie jest ciepło to muszę sobie odpuścic przez ok 2miesiące bo to nie wskazane,a koszt operacji to ok 7000 przy całkowitej korekcie ,a pobyt tam..ok 10 dni po 60zł za dobe.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
do gamma_ Czy wczoraj byłaś na konsultacji???? Dr Wójcicki powiedział Ci, że zatoki są przeciwwskazaniem do operacji???? Bo widzisz.... Ja do niego wczoraj dzwoniłam właśnie w tej sprawie i powiedział mi, że przewlekłe zapalenie zatok nie jest przeciwwskazaniem... Teraz to już sama nie wiem... Ale w związku z tym, że biorę teraz krople sterydowe przez 3 miesiace wlasnie ze wzgledu na zatoki musialam odwolac operację, ale to tylko dlatego, że tak polecił mi laryngolog. Zdaniem dr Wojcickiego op. moglaby sie odbyć, jednak nie chce podważać opinii innego lekarza. Jak wrażenia po spotkaniu z doktorem?????? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 24 02
juz wielkimi krokami termin nadciąga a ja sie staje coraz bardziej niecierpliwa i chciałabym juz .......... bardzo sie stresuje jak to bedzie bo mam mały nos i kartoflasty wiec bedzie wyzwaniem....... moze ktos z was miał u doktora poprawiany taki nosek i moze sie podzielić przeżyciami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinolekhaha
Hej dziewczyny:) Ja też mam zaplanowaną operację na Marzec. Troche boje sie narkozy, ze sie nie obudze, albo ze sie obudze podczas zabiegu:) Co do nochali poprosiłam dr by pokazal mi w archiwum nosy ktore zrobil i oczywiscie nie zrobil tego. Macie moze jakies swoje zdjecia? Bardzo boje sie kształtu, a mianowicie zadartej kluchy i tego ze on mnie nie poslucha lub stwierdzi ze zadarta klucha mi pasuje. Nie mam duzego nosa, jego koncowka jest lekko zakrzywiona. Moge sie podzielic zdjeciami sprzed zabiegu i pozniej po jeśli ktoś chce... Ale prosze o jakies wasze fotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia.....
kinolekhaha duzo nosów operowanych przez dr Wojcickiego jest na forum www.beautywpolsce.com/forum w galerii zamknietej. Troche czasu zajmie Ci dostanie sie do niej, wiec radze jak najszybciej sie zalogowac :) Dlaczego dr nie pokazał Ci zdjęć?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Cześć WAM!! Chciałabym napisać jak się wspaniale czuję.... Jaka jestem szczęśliwa.... Ale.... Przechodziłam załamanie nerwowe..... Postanowiłam, że katar ukryję tabletkami i pojadę podbić Polanicę..... Jednak w niedzielę 11 stycznia wyszła mi opryszczka!! Pojawiła się w przeciągu 2 minut!! Ostatni raz miałam opryszczkę jakieś 4 czy 5 lat temu.... Od niedzieli wyłam.... W poniedziałek mój facet zadzwonił do doktora, bo ja nie byłam w stanie. Doktor nie zgodził się na operację z opryszczką.... Opryszczka to przeciwwskazanie do operacji... Nie mam nowego terminu, ale jestem w kontakcie z doktorem. Chciałabym jeszcze w tym roku pozbyć się tego paskuda z twarzy, ale nie wiem czy się uda.... Trzymam za Was wszystkie kciuki!! GOSIU!! Będę czekać na Twoją relację!! Pozdrowionka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cozeti
Po operacji nosa lot samolotem nie jest przeciwskazaniem, tydzień po zdjęciu gipsu można lecieć bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosia 24_luty
NAti trzymaj sie ............ na pewno sie powiedzie ja sie strasznie boje ale myślę sobie ze nie ma juz wyjścia. Wiem ze jak tego teraz nie zrobię to bede bardzo żałowała mam pieniądze i urlop i jest jeszcze zima a w maju urodziny 30 :) i to z tej okazji taki prezent pozdrawiam was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinolekhaha
sylwia..... wlasnie sie zalogowalam i czekam na dostep:) dzieki. Nie pokazal mi galerii poniewaz nie powinnam sugerowac sie zadnym innym nosem, kazdy jest inaczej zbudowany i to jak bedziemy wygladac zalezy tylko i wylacznie od samej struktury i od proporcji twarzy. tak rzekl :) hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego 13
Cześć dziewczyny :) mój termin zbliza się wielkimi krokami to juz tylko tydzień, z jednej strony nie mogę się doczekać, a z drugiej trochę się boję szczególnie, że bede tam sama :( mam pytanie do dziewczyn będących juz po, na który dzień po operacji jest ściągany gips??? operacje mam we wtorek, czy w śr za tydz juz bede mogła wracać do domu???? niestety nie dopytałam dokładnie jak rezerwowałm nocleg :/ z góry dzięki za odpowiedź :) Pozdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha 73
Nati Przykro mi, że nie jesteś już po i że z tą opryszczką tak wyszło. Zaczynam się bać żeby i mnie się to nie przytrafiło. Miewam opryszczki właśnie na nosie. Czy będziesz miała nowy termin? czy lekarz zlecił Ci jakieś leki przed operacją, aby opryszczka się nie pojawiła. Pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki a szczególnie LAYLĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Gosiu trzymam kciuki za Twoją operację!! Ja też chciałam zdążyć przed urodzinami. (24 kończę w wakacje). Ale się nie udało........ ajjjj....... Nie wiem kiedy mi się uda........ Ale wiem, że prędzej czy później pozbędę się mojego nosa!!!! AGNIECHA!! Ja miałam opryszczkę na ustach i była przeciwwskazaniem. Doktor nic mi nie zalecał. Po niecałym tygodniu opryszczka sama zniknęła. Słyszałam, że podobno witamina B zapobiega opryszczce i że są jakieś leki, które trzeba stosować przez kilka miesięcy, ale dziewczyny (na forum Beauty w Polsce) skarżyły się, że po tej terapii strasznie zaczęły im wypadać włosy..... Najlepiej podejdź do apteki i zapytaj o jakieś preparaty. Albo do lekarza idź zapytać. Wspomnij też, że idziesz na operację i nie wszystkie preparaty możesz przyjmować (ale to dopiero na 2 tygodnie przed nie możesz). Pozdrawiam Was i życzę ślicznych nosków!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agniecha73
Nati serdecznie dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majik
Dziewczyny mam pytanie do WAS odnośnie badań na krzepliwość, które trzeba wykonac przed operacją, byłam dzisiaj robic i pani się mnie pyta jakie badania na krzepliwośc, bo jest kilka i tu moje zdziwko :) zrobiła mi czas krzepnięcia i APTT czy to wystarczy czy mam jutro iść i zrobić jakieś inne ???? licze na Wazsą pomoc bo jutro mam ostatnią szanse żeby zrobić te badania dlatego bede bardzo wdzięczna za jakieś podpowiedzi :) pozdrawaim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13
ups pomyliły mi sie pseudo ten powyższy wpis należy do mnie ;/ mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto mi odpowie na to pyt :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie,ze tak długo ;( Byłam wtedy, Twoje wczoraj tzn. 21 :) Dokładnie- przeciwwskazaniem może być praktycznie wszystko. Podczas wizyty zadzwonił 2 razy tel. Doktor raz rozmawiał z pacjentką, która powiedziała,że się przeziębiła, mały katar,ale jednak jest, liczyła, że powie, z głowy ma, bo się przyznała,było słychać, ze b. jej zależy i do dzieła. Dr Wójcicki jednak odmówił operację i wiele razy podkreślał, że na siłę nie będzie się zgadzał,bo mógłby, bo teraz jest stratny, nikogo nie wciśnie na jej miejsce, ale nie, nie... Za dużo tego podkreślania, że mu nie zależy na pieniadzach, że on nie naciąga, pokazywanie swojej szlachetnosci, uczciwości, śmiesznie to brzmiało,ale ma rację.(w rozmowie ze mną i przez tel. powiedział to z 6 razy) Potem to on wszystkiemu winien, przecież wie co robi. Nawet jedna niezadowolona pacjentka opinię popsuć może nieżle. Zresztą wiesz jak my tu się sugerujemy opiniami każdej jednej osoby. Jednak on wie i trzyma się bardzo zasady, że zdrowie pacjenta najważniejsze, miejmy przynajmniej nadzieję heh :) Drugi raz zadzwonił inny chirurg plastyczny i pytał o poradę. Chodziło o kobietę, która miała zamiar powiększyć piersi,metody, rodzaje sylikonów, bla, bla i powiem jedno, cieszmy się,że tego nie chcemy sporego biustu 10- 16 tys. :O :) (pieniędzy mu nie brakuje,wiec naciąganie też nie wchodzi w grę, bo teraz to on już chyba nie zarabia,a pracuje na opinię :P) i wspomniał także, że pacjentka dostała okres, to juz finał znamy. Koszt mojej operacji to 7 tys. Całkowite łamanie nosa :O ! Rozpisałam się strasznie, wrażenie jeśli ktoś ciekaw innym razem, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
gamma_ ja jestem strasznie ciekawa wrażeń po tej konsultacji! :-)))) Napisz coś jeszcze!!! Jestes na 100% zdecydowana już na tego lekarza?? Wywarł na Tobie dobre wrażenie czy powiedział Ci coś, co Cię zaniepokoiło? Czy dr przedstawił Ci swoją wizję Twojego nowego nosa? Jak długo trwała ta konsultacja???? Domyślam się, że była rzeczowa i niezbyt długa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gamma slyszalas kto dzowni w sluchawce czy doktor ci opowiadzial kto dzwonil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do osob ktore sa juz dluzszy czas po operacji czy u was tak samo jak u mnie ( jestem 3 miesiace po operacji) koncowka nosa tzn jego chrzesta czesc jest sztywna? kiedy sie usmiecham albo ziewam z otwartymi ustami to mam wrazenie jakbym rozciagal nos dzieki za opinie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rodzynka
Mam prosbe jak tu zajrzysz to napisz jak to jest z tym gipsem dokładnie chodzi mi o to kiedy jest zdejmowany???? jak operacje mam we wt to w środe następnego tyg ??? wiem ze to już w sumie jest mało istotne w całej sprawie, ale jestem z daleka i musze jakos zaplanować powrót :) mam nadzieje ze Twój problem jest tylko chwilowy i wszystko bedzie OKI tego Ci zyczę :) i z góry dziękuje za odpowiedź :) Pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej rodzynku - ja mam dokladnie tak samo. Wiec to chyba normalne. Poza tym czubek nosa jest jakby jeszcze troche zdretwialy. A odnosnie daty zdjecia gipsu - to zwykle tak jest, ze jak operacje masz we wtorek, to bedziesz miala zdjety w srode nastepnego tygodnia. ALE podczas mojego pobytu w Polanicy spotkalam sie z przypadkiem ze dziewczyna miala zdjety gips dzien pozniej. Bylo to spowodowane tym ze jej dwie kolezanki z pokoju mialy operacje dzien pozniej niz ta dziewczyna i doktor stwierdzil, ze zdejmie im wszsytkim razem jednego dnia. Mozesz sobie zaplanowac wstepnie powrot, ale bierz pod uwage tez, ze cos moze sie zmienic. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego 13
luska bardzo dziękuje Ci za odpowiedź :) mam nadzieję, że Ty jesteś zadowolona ze swojego nowego noska :) zazdroszcze Ci, że jesteś już po bo u mnie tuz przed pojawia się stres :/ ale mam nadzieję, że bedzie dobrze :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiaaa, jeśli chcesz podam Ci swojego meila, napiszesz, a ja wyślę nr gadu, nie chcę tutaj b. szczegółowo opowiadać o wizycie. Ogólnie moja wizyta to 10 minut, przerywana 2 razy telefonami, czyli rozmowa ze mną: 4-5 minut,5-6 min. rozmowa przez tel. :| To się wiązało m. in. z traceniem wątku i zadaniem 3 konkretnych, b. ważnych pytań na stojąco. Na dr Wójcickiego jestem zdecydowana, mam już zarezerwowany termin. Mogę jedynie polegać na opinii innych ludzi, a opinię ma b. dobrą. Nie jestem w stanie poznać człowieka podczas jednej wizyty, która trwa zaledwie 5 minut ... Gdyby jednak poświęcił mi te 2 minuty dłużej...bo była krótka aż do przesady. Jeśli to co wyjdzie spod jego dłoni będzie dobre,efekt będzie zadowalający, będę sławić jego imię heh i kochać do końca życia :) Odniosłam wrażenie, że zna się na tym co robi( jesli można tak stwierdzić na 1-wszej krótkiej wizycie),ale to chyba oczywistość, nie ma innej opcji. Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiaaa, jeśli chcesz podam Ci swojego meila, napiszesz, a ja wyślę nr gadu, nie chcę tutaj b. szczegółowo opowiadać o wizycie. Ogólnie moja wizyta to 10 minut, przerywana 2 razy telefonami, czyli rozmowa ze mną: 4-5 minut,5-6 min. rozmowa przez tel. :| To się wiązało m. in. z traceniem wątku i zadaniem 3 konkretnych, b. ważnych pytań na stojąco. Na dr Wójcickiego jestem zdecydowana, mam już zarezerwowany termin. Mogę jedynie polegać na opinii innych ludzi, a opinię ma b. dobrą. Nie jestem w stanie poznać człowieka podczas jednej wizyty, która trwa zaledwie 5 minut ... Gdyby jednak poświęcił mi te 2 minuty dłużej...bo była krótka aż do przesady. Jeśli to co wyjdzie spod jego dłoni będzie dobre,efekt będzie zadowalający, będę sławić jego imię heh i kochać do końca życia :) Odniosłam wrażenie, że zna się na tym co robi( jesli można tak stwierdzić na 1-wszej krótkiej wizycie),ale to chyba oczywistość, nie ma innej opcji. Do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do < rodzynek Jak Doktor mógł mi opowiadać o spr innych ludzi? Dyskrecja zaapewniona jeśli o to Ci chodzi :) Pozdrawiam wszystkich! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×