Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ola 1818 do ego13
cześć ego ja bede w polanicy operaje mam na 24 lutego może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ego13 do ola 1818
ola 1818 to my się pewnie niestety miniemy w Polanicy bo ja operacje mam 10 lutego, ale moze odezwie sie jeszcze ktos kto bedzie tam w tym czasie co my :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
a kto będzie w Polanicy w okolicy 9 marca????? syla1111 namiar na dr Wójcickiego: (0-74) 868-29-39 cena to 7000 + ew. 500 zł resekcja skrzydełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka77
Witam ,jestem dwa dni po ściągnięciu gipsu...i jestem zadowolona!!!!!!!mam malutki zgrabniutki nosek...co prawda jeszcze jestem troche opuchnęta ..ale naprawde nie ma tragedii..wszystko poszło sprawnie i bez bólu..polecam dr Wójcickego wszystkim którzy chcą miec ładny nosek...operacja kosztuje 7tyś robiłam wszystkie możliwe korekty..tylko dziurek nie zmieniałam...i naprawde jestem zdania że na tego typu zabiegach nie ma co oszczędzac..i trzeba wybrac najleprzego z lekarzy...Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in2you
nataszka to super, że jesteś zadowolona! Informuj nas jak nosek sie goi itp.. :) Kurczę, ceni się ten lekarz. Ja muszę mu jeszcze zdjęcia podesłać mailem ale póki co jestem chora więc leżę pod kocykiem i się kuruję :) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booma
Widzę, że forum się rozwija. Jakoś tak pomyślałam, że znów tu zajrzę. Jestem 4 miesiące po operacji nosa (całkowitej korekcie) u Wójcickiego. I... jestem bardzo zadowolona. Nie żałuję tej inwestycji. Uważam ją za najlepszą, chociaż wzięłam kredyt na cały rok. Ale warto było. Też się bałam i chciałam przełożyć operację na marzec, czyli musiałabym jeszcze czekać i chodzić z tym garbatym nosem. Powiem tylko tyle, cieszę się, że z tym nie zwlekałam już dłużej, bo te cztery miesiące dały mi bardzo wiele. Nosek człowieka zmienia. A ja dziś już zapomniałam o starym nosie i jestem bardzo szczęśliwa. Mogę już swobodnie oddychać i już mnie nie boli. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
booma to pocieszające!!!! ;-) Ja mam termin na marzec. Ale nie wiem czy dojdzie do skutku, bo mam problemy z zatokami i tez czeka mnie operacja. Nie wiem od którego zabiegu zacząć... Dzisiaj mam wizyte u laryngologa, a pozniej zadzwonie do dr Wojcickiego, zobaczymy co powie... Zaczelam sie martwic, bo tak juz sie nastawiłam na tą korektę i jakbym teraz musiała to odłożyć na pozniejszy termin, to juz byłoby nie na moje nerwy. Wiecie jak to jest... Jak juz sie cos postanowi i termin juz wyznaczony, to normalnie załamka jak sie plany krzyżują, a wszystko się odwleka w czasie :-/ Chciałabym miec to jak najszybciej za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka77
Witam.jestem dokładnie dwa tyg.po operacji i jest super...nosek coraz ładniejszy,ja wyglądam już całkiem normalnie,wszystko zeszło.tylko nos jeszcze lekko opuchnięty no i w środku mam jeszcze szwy ale to widzę już tylko ja.oddycham już od ok 4dni przez nos!!!!!!!!!!i to jest super..Myślę że na efekt końcowy muszę jeszcze troszke poczekac,ale z tego co widzę to za ok 2tyg będzie juz zagojony..Jestem bardzo zadowolona,i żałuję tylko że tak długo zwlekałam...więc dziewczyny radzę wam się tak długo nie zastanawiac....to naprawde nie jest straszne,nic nie boli i jedyne co denerwuje to ten zatkany nos i to że nie można go zobaczyc odrazu,no i ten lekki niepokoj ..jak będzie wyglądał...Pozdrawiam Natasza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in2you
Doktor mi odpisał na maila , że w moim przypadku konieczna jest wizyta osobista( wyjątkowo mała część kostna nosa). Kurczę, miałam nadzieję, że czegoś się dowiem a tu jednak lot do Polski mnie czeka. nataszka jestem szczęśliwa, że Ty też jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie osóbki po dłuższej rozłące:) termin mojej operacji zbliża się dużymi krokami...bo to już 12 stycznia wyruszam na podbój Polanicy, hiihi no i czas upewnić się czy należycie się przygotowuje, może warto przypomnieć na forum co należałoby robić m-c czy wcześniej przed zabiegiem- żeby pomóc naszemu zdrowiu i wyglądowi po zabiegu. Ja łykam rutinoskorbin i wklepuje kremy na naczynka..ale jestem pewna, że jest jeszcze parę ważnych rzeczy, które dziewczyny polecały stosować... Pzdr. Was serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Booma!! To wspaniale!! Niebawem i ja będę bez tego paskudnego garba :) Jeszcze niecałe 4 tygodnie :) Sylwiaaa.... Nie wiem czy jesteś zarejestrowana na forum Beauty w Polsce. Jeśli nie, to warto!! Tam można się spokojnie wymienić terminami i wtedy nie będziesz musiała czekać kolejne pół roku. :) Pozdrawiam Was i życzę spełnienia marzeń!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
Dziewczyny :( Raczej na pewno przepadnie mi ten termin marcowy... ;( Jestem zarejestrowana oczywiscie na beauty w polsce i moze z kims sie zamienie, ale jeszcze nie wiem na kiedy... Prawdopodobnie w styczniu bede miała operacje zatok. To robią w narkozie. Po jakim czasie od jednej operacji można mieć kolejną w znieczuleniu ogólnym????? Powinnam chyba zadzwonic do doktora Wójcickiego i powiedziec o moich dolegliwosciach, bo moze są jakies przeciwwskazania do operacji plastycznej przez jakiś czas po operacji zatok.... :( Obiło Wam się coś takiego o uszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataszka77
Witam do ,,kawa 79,, możesz brac jeszcze tabletki o nazwie Aescin ,jakiś tydzień,półtora przed operacją.pozdrawim i życzę powodzenia!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Sylwiaa.... słyszałam, że między kolejnymi narkozami trzeba mieć jakąś przerwę.... Ale najlepiej zapytaj o to lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
H E L P ! ! ! Dziewczyny zarejestrowane na forum Beauty w Polsce, czy wy też macie problem ze stronką?? Nie mogę wejść na Beauty od kilku dni!! Na maila przychodzą mi wiadomości, że ktoś napisał posta w interesującym mnie temacie, ale nie mogę wejśc na stronkę... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
NATI u mnie to samo z forum Beauty w polsce... :( Czasami uda mi się zalogować, a za chwilę już "nie można wyświetlić strony".. Cos sie dzieje złego z tą stronką. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in2you
Ja też nie mogę wejść dzisiaj :( nataszka melduj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booma
Między jedną operacją nosa a drugą (czy to zatoki, przegroda, poprawka) musi upłynąc min. 6 miesięcy. Po takim czasie nos i miejsca po operacji dochodzą do siebie. Jeśli chodzi o narkozę, to nie ma większego znaczenia, nawet na drugi dzień po narkozie możesz mieć zabieg z użyciem narkozy. Wiem, bo sama tak miałam. Ale nie przy nosie, tylko przy innym zabiegu. Pierwszy właściwy miałam w pełnej narkozie, a ponieważ dostałam krwotoku wewnętrznego w niecałe 24h miałam kolejną operację z narkozą. Nie czułam się gorzej po drugiej dawce. Ale ja ogólnie bardzo dobrze znoszę narkozę. A i jeszcze jedno. Radzę porozmawiać z lekarzem, bo nie wiem czy chore zatoki nie będą przeciwskazaniem. Lepiej odczekać pół roku niż sobie zaszkodzić. Ale musisz się dowiedzieć. Zresztą jeśli chodzi o zatoki to zabieg przeprowadzany jest trochę inaczej. Do zatok lekarz dostaje się od strony ustnej, a przy operacji (korekcie) nosa od strony jednej dziurki nosa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
do BOOMA dzięki za wiadomości dot. ponownej narkozy. W moim przypadku operacja zatok będzie robiona metodą endodkopową, więc będzie to właśnie przez nos... :/ Muszę zadzwonić do dr i powiedzieć mu, na pewno zmieni mi termin :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
ja juz po 5 dzien lecze sie w Oliwii, ja czuje bol, troszke lzejszy ale czuje, wygladam fatalnie,ale co tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość in2you
ola gratulacje! Nie martw sie tym przejściowym wyglądem :) Widziałaś już swój nowy nosek? Zadowolona jestes?? PS: Mi juz forum beauty działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
DZIEWCZYNY!!!!! Życzę Wam szczęśliwych wesołych Świąt oraz TYM "PO" operacji ZADOWOLENIA Z NOSKÓW, a tym jeszcze "PRZED" - odwagi, cierpliwości i zadowolenia jak już będzie po wszystkim... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Przyłączam się do życzeń!! Spełnienia marzeń!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha73
Wszystkim Wam, z okazji Świąt Życzę spełnienia marzeń zdrowia i cudownych nosków, aby każdej z Was lekarz poprawił tak nosek abyście były sliczne i zadowolone z nowego wyglądu. Szczególne życzenia przesyłam dla :LAYLA, z któą będę miała przyjemność spotkać się w Polanicy w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego dobrego i dla Was dziewczyny - stałe forumowiczki!!! A teraz to już szczęścia i spełnienia tych naszych pięknych marzeń w Nowym Roku! My z Nati już za 2 tygodnie będziemy u początku ich spełnienia:))))))) Dużo zdrówka, bo mnie coś węzły chłonne zaczęły boleć..trochę mi szyja zmarzła na wczorajszych sannach...jednak trzeba bardzo uważać przed operacją, żeby nie zachorować. Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola8181
tak wiec z boku wyglada nawet nawet, ale z przodku kluska, wyglad bokserski.....troszke mnie to denerwuje ale co tam....prawa strona gorzej mi sie regeneruje......nie moge oddychac prawa dziurka prawidlowo, od zdjecia gibsu minelo 4 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nati_13.01.
Kawa!! Ty mi uważaj na siebie!! Żadnych chorób!! Golfiki, szaliczki, rękawiczki, czapeczka - bez tego ani rusz!! Ola ja już wolę wygląd bokserski niż wielgachnego garba na buzi!! Zresztą zobaczysz jak w ciągu roku nosek Ci wyszczupleje!! P.S.Od tygodnia nie mogę się na Beauty dostać.... Czy Wy też macie z tym problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaaa...
ja mam z BEAUTY ten sam problem... :-( Coś jest nie tak.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola 1818
cześć zdiewczyny i koledzy :) mam termin u Wójcickiego na 24 lutego i zagapiłam sie ze szczepieniem na żółtaczkę czy ktoś z was miał podobny problem? czy jakoś zle sie to dla was skończyło? bardzo prosze o podpowiedz co teraazz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×