Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Zapomnialam dopisac zebys szyscila nosek tak jak zalecil dr W a szwy wypadna same. Jak nosek? Zadowolona jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainia
Do Kasiulm We wtorek bedzie 4 tygodnie po operacji i szwy mi juz wypadaja same ale nie wiem czy nie za wczesnie bo wypadaja przy czyszczeniu patyczkiem zazwyczaj , ogolnie to nos spuchniety jeszcze dosc choc powoli robi sie mniejszy, w srodku troche boli czasem ale to nic bo jestem zadowolona, po sciagnieciu gipsu bylam zalamana ale teraz dopiero nos zrobil sie prosty z lekko zadarta koncowka,podoba mi sie mimo iz wiem ze jeszcze sie zmieni i zmniejszy:) napisz jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej U mnie w poniedzialek bedzie 3 tyg. po operacji. Jestem bardzo zadowolona choc nos nadal spuchniety ale dwa razy mniejszy wiec super :) Jestem bardzo zadowolona i polecam! Szwy mam w srodku ale jeszcze zaden nie wypadl wiec sie zastanawialam co i kiedy sie z nimi stanie. Poczekam jeszcze cierpliwie moze same wypadna. Nos czyszcze przegotowana woda a pozniej daje masc i robie to dwa razy dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Verb
Hej dziewczyny:) Ja jestem juz 6 tydzien po zabiegu faktycznie nosek cały czas sie zmniejsza.Wiele sie tutaj rzeczy dowiedziałem i jestem zadowolony ztego forum, komplikacji zadnych nie było i wszystko idzie w dobrym kierunku,czyli z dnia na dzien mozolnie bo bo mozolnie ale nosek stale sie zweza . Pozdrawim pensjonat Malwa w ktorym sie zatrzymałem oraz miłe kolezanki z ktorymi mi przyszło spedzic czas w tym pensjonacie. Obsługa ludzie I kuchnia znakomita.Trzymam za was wszystkich kciuki. Pozdrawiam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem na tym forum nowa. U Wójcickiego mam operację nosa 20.01.2011 roku. Miałam ogromny dylemat przy wyborze lekarza, aż w końcu padło na niego. Na forum beauty dużo jest o nim negatywnych opinii, ale każdy lekarz ma pozytywne i negatywne, więc żaden nie daje gwarancji. Dodam, że mam dość duży garbaty nos z krzywą przegrodą i mam nadzieję, że właśnie Wójcicki sobie z tym poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej nosalki :) Moze ktos wie kiedy mozna zaczac bezpiecznie cwiczyc po operacji (na silowni)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do aga0323 Musisz zdac sie na opinie innych ale i Twoja intuicje... Widzisz beautywpolsce ma duzo negatywnych opinii, tutaj wiekszosc jest zadowolona. Jak bylam latem na kontroli u dr widzialam 3 noski (a bylam chwile) czyli biznes sie kreci;-) Nie wiem ciezko jest doradzic. To kazdego indywidualna sprawa. Wojcicki jest fajny jako czlowiek no i dobry doktor tylko bardzo szybko ocenia sytuacje, od razu wie co zrobic, jak mowisz od rzeczy sprowadza Cie na ziemie:-) To dr dla takich, ktorzy wiedza czego chca i dr sie z tym zgadza. Zycze Ci powodzenia. P.S. Garbate nosy sa najszczesliwsze bo najladniej wszystkim doktorom wychodza, ehhhhh czemu ja takiego nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !2233!
jAK UWAZACIE PO 7 TYGODNIA OD OPERACJI MOZNA ZACZAC CHODZIC NA BASEN????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej aga0323 pisalas ze masz termin na 21.01.2011, a kiedy kontaktowalas sie z doktorkiem w sprawie operacji?;p Ja sie troszke zatrzymalam z moimi planami z powodu braku kaski ale teraz jest juz wystarczajaco wiele by pozeganc sie z grabatym , za dlugim i zbyt grubym noskiem. co sadzicie zeby skontaktowac sie z Wojcickim przez maila ? od razu z zalacznikiem do zdjecia, nie bedzie trzeba wydawac dodatkowych 100zł na kosultacje i kosztow w podroz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
Kasiulum ja byłam na siłowni tak pi razy drzwi 2 miesiące po operacji . Z tym , że praktycznie 1,5 h spędziłam na bieżni. Na studiach mam wf i zdecydowałam się nie zwalniać . Ostatnio miałam tak intensywny aerobik , że wszyłam z sali na czworaka :P . Nigdy sie nie zastanawiałam ile czasu musi minąć po operacji , żeby uprawiać sport . Za dwa tyg zaczynam zajęcia z jogi . Doktor zakazał sportów ekstremalnych więc myśle że ani siłownia aerobik czy joga się do nich nie zaliczają ;> pozdrawiam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Ja jestem 4 tyg. po operacji i mysle, ze w nastepnym tyg. juz pojde :) Wiadomo, ze bede unikac tlocznych stanowisk ale na orbitreka, rowerek czy bieznie mozna pojsc ;) Dzieki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zajac poziomka
hej dzewczeta, plis powiedzcie mi czy wy tez miałyscie problemy z oddychaniem po operacji? problemy z oddychaniem w sensie ze momentami brakowalo wam oddechu i musialyscie np przestac mowic na chwile? poniewaz ja tak mam i sie zastawiam czy to wina nieudanej operacji? poniewa noesek jest piekny i kochany z zwenatrz wsyztsko cymes glanc, ale czy mi go nei spriperzyl skoro mam takie problemy?21 listopada minie mi 6 miesiacod operacji. hmm cyzm to moz ebys spowodowane, prosze was o odpowiedz, buzki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
hmmm. u mnie za 2 dni miną 3 miesiące od operacji i jeżeli chodzi o komfort oddychania to w porównaniu z poprzednim noskiem jest niebo a ziemia. Widać wyraźną różnice zwłaszcza w nocy i przy intensywnym treningu. Ale ja miałam tak krzywą przegrodę, że w gruncie rzeczy to prawie nie oddychałam i może dlatego czuje taką różnicę. Myślę, że tu przyda się ocena kogoś z większym stażem jeżeli chodzi o nos :) kasiulum u mnie zebranie się na siłownie dopiero po 2ch miesiącach wynikało z lenistwa. Długa przerwa po maturze, dbanie o siebie jak o jajko przed operacją , po operacji zaowocowało ogólną niechęcią do wysiłku :P . Teraz się nie oszczędzam prócz tego że nie stoję na bramce przy ręcznej , uważam przy grze w kosza i ogólnie na latające piłki ;D. Także myślę , że nic Ci się nie stanie w końcu ćwiczenia na siłowni nie można zaliczyć do sportów ekstremalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wka0401 Ja kontaktowałam się z dr jakoś końcem września albo na początku października i wtedy ustaliłam termin na 20.01, chciałam początkiem stycznia ale powiedział, że nie ma wolnych dopiero 20.01. Kazał podać dwój mail i spytał kiedy wysyłałam z racji tego że wysyłałam w czerwcu (czyli dawno) musiałam jeszcze raz przesłać po czym zadzwoniłam i on sobie je przejrzał rozmawiając ze mną. Na maile odpisuje dość szybko. Jakbys miala jakies pytania to pisz na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
dziewczyny napiszcie ile kosztowała operacja u dr Wójcickiego? i w jakim mieście on robi operację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojcicki operuje w Polanicy Zdroj i operacja u niego kosztowala jeszcze nie tak dawno 8 tys zl z podcinaniem skrzydelek:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dzień dzisiejszy operacja u Wójcickiego kosztuje 8500zł z resekcją skrzydelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczkująca 12
kobietki te które miały operację i mają zdęcia przed i po operacji u drWójcickiego proszę o przesłanie ich na: karolineczkaxxx. z góry Wam bardzo dziękuję. A mam jeszcze jedno pytanie to jemu się płaci 8500 i dodatkowo za pobyt w tej Oliwi czy jakoś tak? to jest jakiś hotel? a ile tam trzeba spędzić? ale pierwszą noc zostajesz w szpitalu? proszę o szybkie odpowiedzi. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartwyElf
Doskoczyło mu 500 zł, bo otrzymał tytuł profesora ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
A ja mam pytanie do osób z większym stażem. Otóż wczoraj minęły 3 miesiące od operacji i od niedawna zauważyłam że pojawiło mi się takie twarde opuchnięcie w części chrzęstnej po jednej stronie . Tzn wygląda jak opuchnięcie , a w dotyku jest twarde . No i zaczęła się powtórka z rozrywki chodzenie z lusterkiem patrzenie mierzenie fiksowanie. Bo przez to nos wygląda na krzywy . Miał ktoś coś podobnego ? z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
cześc. Czekam na wasze zdjęcia po operacj i zjada mnie ciekawość jak teraz wyglądacie. powiedzcie mi dokładny koszt tej operacji. Bo tak dla dr Wójcickiego 8500 tys a w tym ośrodku Oliwi czy jakoś tak ile? I jaki czas tam trzeba zostać? Jak którzś może to niech mi to opiszę tam cię lekarze odwiedzają czy co bo nie mam pojęcia. Proszę oszybką odpowieć i o zdjęcia na adres:karolineczkaxxx. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Nesia.. Doktor mowil, ze w 2-3 m-cu nos spuchnie jeszcze raz. Nie tak jak po operacji ale spuchnie i zeby sie nie martwic bo czesc kostna sie zarasta i opuchlizna to normalka w tej sytuacji :) U mnie dzisiaj mija m-ac od operacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-------- do nesiaaaaaa-------- Ja jestem 8 m-cy po OP i ciagle nosek twardy z jednej strony. Nos dochodzi do siebie dluuugo. Cierpliwosci zatem. ja mysle, ze wszystko jest OK. Zostaw lusterko i nie mysl. A jak spedza Ci to sen z powiek napisz do doktorka maila - on szybko odpisuje;-) ---------- do oczekujaca 12------- W Oliwii placisz oddzielnie i ktos kto ma bardziej aktualne ceny niech mnie skoryguje. Bylo 60 zl za dobe i zostajesz przez 8 nocy jesli dobrze pamietam. Oczywiscie jesli mieszkasz daleko, bo jesli blisko to po wyjeciu setonow, a najlepiej po zmianie pierwszego gipsu mozesz pojechac do domu i wrocic na zdjecie drugiego gipsu. Oliwia to taki pensjonat. Wlascicielami sa Pani Wiesia i Pan Michal (malzenstwo). Pani Wiesia jest pielegniarka i bedzie sie Toba zajmowala przez pierwsze dni po OP, pozniej oczywiscie jak masz jakies problemy to tez. Przewieziona tam bedziesz jakas godzinke po operacji. Jesli jedziesz sama Pan Michal moze przywiezc Ci obiad albo zrobic zakupy jesli go o to poprosisz. Powodzenia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
uf . zrobiło mi się lepiej :) pamiętałam właśnie to co doktor mówił o puchnięciu części kostnej ale i tak jakaś część mnie popadła w lekką paranoje . Powinno się mnie odizolować od lusterek witryn i wszystkiego w czym można się przejrzeć. Miałam dokładnie tak samo zaraz po zdjęciu gipsu no ale raz , że to normalne bo w końcu zmienia się wizerunek a dwa , że przeszło . Najlepszą terapią na takie lusterkowe odskoki i wyolbrzymianie wszystkiego jest powrót do przeszłości w postaci starych zdjęć :> . dziękuje dziewczęta za informacje :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekująca 12
diekuję bardzo za informacje. ja jeszcze nie do końca zdecydowałam się na operację. A po drugie jeszcze muszę dozbierać parę groszy.Ja myślałam że gdzieś bliżej zrobię bo do tej Polanicy mam prawie 600 km w jedną stronę. Ale czytam na tym forum wupowiedzi i twierdzicie że dr Wójicki jest prawie najlepszy. To 8 dni w tym pensjonacie a pożniej za jaki czas na jakąś wizyte? czy już się nie jeżdzi. Jeszcze nie zrobiłam tej operacji a boję się że nie wyjdzie dobrze i będę jeszcze gorzej wyglądała dlatego bardzo bym chciała dostać na e-meal. mój to karolineczkaxxx@wp.pl zdjęcia po waszych operacjach jak to wyszło. a napisz mi czy tam jedzenie ze sobą brałaś czy to było wliczone w te 60 zł jakieś posiłki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika 11
Hej dziewczyny jak myslicie po jakim czasie mozna korzystac z sauny lub solarium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×