Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość witam1111
Witam wszystkich ciepło i zapraszam na niedawno otwarte forum o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu i urodzie Beauty Strefa www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Ja mam 11 pazdziernika :) Tez sie boje czy wszystko sie uda ale jednak jestem zdecydowana. A ten sam doktor robil Ci wczesniej operacje? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
Anula Wójcicki to mistrz , który nie obiecuje Bóg wie czego . Także nie stresuj się :). ja jestem w 100% zadowolona z efektu. Komfort oddychania to niebo a ziemia w porównaniu z poprzednim noskiem a estetyka wykonania mistrzostwo . Mimo, że mi powiedział że miałam takie skrzywienie , ze podczas zrastania może być leciutki odchył to i tak bez porównania z tym co było . trzymajcie się dziewczęta :* !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszą operację robiła mi pani dr. Janicka Grabowska z Bytomia,niestety efekt tragiczny, bardzo długo zastanawiałam się nad porawką bo aż 10 lat, nadal nie wiem czy powinnam, po raz drugi obawy są naprawdę o wiele większe.Przy pierwszej korekcie nawet nie pomyślałam,że coś może być nie tak ,a potem wielkie rozczarowanie. Tak naprawdę to chyba dzięki temu forum zdecydowałam się jechać do Polanicy i ustalić termin,a teraz czym bliżej tym większy brak zdecydowania.Jeżeli mogę prosić o fotki przed i pooperacyjne to bardzo chętnie,muszę się trochę pozytywnie naładować.Mój e-mail: ania5133@op.pl Dziękuję i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Jestem już 46 dni po zabiegu nosa. Jestem zadowolona i co najważniejsze szczęśliwa z tego powodu. Zmiana nosa była już od dziecka moim marzeniem, był on bardzo "wyrazisty" na mojej twarzy. Bardzo się bałam z początku, a efekt okazał się piękniejszy niż mogłam to sobie wymarzyć. Mam 20 lat. Jeżli ktoś ma jakieś wątpliwości lub pytania, postaram się pomóc Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej Mansueta :) Juz jestes ponad m-ac po operacji :) Jaki czas po operacji moglas spokojnie wyjsc z domu do ludzi? ;) Zastanawiam sie czy 2 tyg. spokojnie wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulm ja wyszłam "do ludzi" dwa dni po operacji, chodziłam w gipsie po miescie :) ale tam mnie nikt nie znał. 8 dni trzeba miec gips. zaraz po zdjeciu gipsu tez chodziłam wsród ludzi , z tym ze juz u siebie w miescie :) opuchlizne najwieksza miałam po drugiej dobie po zabiegu. a jak juz zdjeli mi gips było super. Nos miałam jeszcze opuchniety i szeroki trochę. jeżeli ktos nie ma takiej skłonnosci do siniaków i opuchnięńć, jak ja, to nawet po 10 dniach moze sie spokojnie pokazac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
Mansueta skłoniłaś mnie do policzenia ile dni jestem po zabiegu i wyszło, ze 47 .Nie sądziłam , że czas aż tak szybko leci . :) co do opuchnięć i siniaków to nie tylko skłonności o tym decydują ale także wiek.Ja natomiast mam 19 lat.Jak to się stało, że nie minęłyśmy się chociaż raz podczas pobytu ? :> i nadal oczyszczasz nosek pałeczkami czy już powoli przyzwyczajasz go do chusteczek ? pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiaaaaaa ja mam 20 lat :) być może sie mijałyśmy tam, nie wątpie ;) teraz juz chusteczką delikatnie :) już sie nie bawie tymi patyczkami, no! czasem może, może ;) Nawet nie stosowałam żadnych lekarstw, maści, nic takiego, bo trudności z oddychaniem nie miałam, wszystko pozostawiłam i samo ładnie się goi :) a Ty jak zadowlona z zabiegu? :) Możemy sie wymienic fotkami, jeśli chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivka0007@nteria.pl
Hej! Dziewczyny, ktore macie to juz za soba tj. neisaaaaaa i Mansueta please przeslijcie efekty pracy doktora :-) Jesli sie da to fotki przed i po zabiegu. Ja mam termin ustalony na styczen, ale naczytalam sie troche negatywow o doktorze na innym forum i zaczynam miec watpliwosci czy oby to napewno dobry wybor. Z gory wielkie dzieki!! :-) Pozdrowionka i szybkiego powrotu do nosoformy zycze :-) Moj e-mail to olivka0007@interia.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witam Beauty Strefa
i zapraszam na nowe forum Beauty Strefa o medycynie estetycznej, chirurgii plastycznej, zdrowiu, urodzie i inne. zajrzyjcie i podzielcie sie wrazeniami www.beautystrefa.cba.pl/forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
Z efektu jestem bardzo zadowolona bo i tak poszłam z myślą , że gorzej być nie może ;> .Powoli przestaje się czuć dziko jak patrzę w lustro :) mam nadzieje , że porównamy efekty tylko po weekendzie jak dojde do ładu i składu z przeprowadzką bo póki co wszystkie pliki z komputera mam na pendrivie . a przyznam szczerze , że prócz udokumentowania mojego nowego wizerunku i zmiany jaka zaszła po zejściu opuchlizny to nie robiłam zdjęć nowego noska. ale nadrobię to i odezwę się niebawem :) . pozdrawiam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej :) Czy jest ktos na forum kto bedzie mial operacje ok 11 pazdziernika? Moze pytanie glupie ale moglby mi ktos nakreslic sytuacje jak to wyglada przed sama operacja? Mam byc w pizdzamie?? Sorki ale nigdy wczesniej nie mialam operacji i nie mam pojecia jak to sie odbywa.. Dzieki z gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
też miałam ten sam problem :) do kliniki jedziesz w swoim ubraniu normalnym codziennym . Tam pielęgniarki dają Ci przed operacją takie zielone wdzianko i klapki .A jak dojdziesz do siebie po narkozie taka miła pani pielęgniarka ubiera Cię w to w czym przyjechałaś . Później pan michał przyjeżdża i zabiera Cię do oliwii . Ja akurat byłam ubrana w zwiewną sukienke bez rajstop . no ale to był sierpień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
ale bielizne moge miec???, czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Dzieki Mansueta :) A jak Twoj nowy nosek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Nesiaaaa Tobie tez dziekuje za info :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx123
Hej po ilu dniach od ściągnięcia gipsu nosek zaczyna sie kurczyc ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HmmmHmmm
Kurczyc????? Co masz na mysli??? Pewnie chodzi Ci po ilu dniach schodzi opuchlizna? Ja jestem 7 m-cy po OP a mam jeszcze opuchlizne w czesci chrzestnej. Niestety operujac sobie nosek trzeba byc przygotowanym na bardzo dlugie oczekiwanie na efekt koncowy.;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newnose24
Witajcie Dziewczyny! Ile kosztuje operacja nosa ? 8 tys ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Tak totalna korekta nosa kosztuje 8 tys. (czesc kostna i chrzestna).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxx123
Chodzi mi o to ze po sciagnieciu gipsu nosek jest bardzo szeroki i wydaje sie dosc duzy po ilu dniach zacznie malec????przynajmniej zeby nie był taki szeroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
myśle ze w przeciągu 2-3 tych przestaniesz wygladac jak avatar . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Ostatnio duzo rozmyslam nad operacja plastyczna nosa u dr.wojcickiego.Bardzo prosze o jakies informacje jesli ktoras z Was miala u niego przeprowadzany zabieg rekonstrukcji czesci chrzestnej.Bede ogromnie wdzieczna prosze rowniez o zdjecia jesli to mozliwe. mail: stella133@vp.pl dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
Witam wszystkich cieplutko i zapraszam na jeszcze swieze forum Beauty Strefa, forum ma teraz nowy adres http://beautystrefa.pl/forum/ , forum o chirurgii plastycznej, medycynie estetycznej, zdrowiu, modzie, urodzie i innych roznosciach. Zapraszam http://beautystrefa.pl/forum/ , zagladnij, porozmawiaj z nami. pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emi250
Witam wszystkie noski. Mam korekte u dr.Wojcickiego 28pazdziernika czy ktos ma moze operacje w podobnym terminie? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newnose24
Dziewczynki mam jeszcze do was pytanko: Jak dlugo zostajemy po operacji w Polanicy bo nie wiem ile dni sobie wolnego wziąć i kiedy umówić sie najlepiej na wizyte jak długo czekas się na termin operacji bo chiałabym już w styczniu mieć zrobiony nosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiaaaaaa
do 'pilne' Też mi wypadał teoretycznie okres w dniu operacji , i chciałam go przesunąć za pomocą tabletek. Ginekolog mi wybił ten pomysł z głowy i powiedział że na czas zabiegów chirurgicznych tabletki się odstawia. Tylko u mnie jest ten problem przez ostatnie pół roku, że okres mam w cały świat raz mam raz nie raz przesunie mi sie o tydzien do przodu raz do tyłu. Doktor przesunął mi operacje o 2 dni i zaryzykowałam . Z 12 sierpnia na 10 , a okres dostałam w końcu 20. Więc w sumie na dobre mi wyszły te perturbacje hormonalne :) wydaje mi się , że doktor nie wykona operacji jak będziesz mieć okres , ale na Twoim miejscu zadzwoniłabym i zapytała się o ewentualne przesunięcie . do newnose24 oficjalnie po operacji w polanicy zostajemy 10 dni . ale nie będzie problemu jak będziesz chciała wyjechać od razu po zdjęciu gipsu i to jest chyba 8 doba od operacji. Ja tak zrobiłam :) Doktor przyjmuje w środy na konsultacje (o ile się od lipca to nie zmieniło więc radziłabym sprawdzić :) ) od 14 chyba . Ale można zadzwonić i dowiedzieć się o dokładne godziny . Z tym terminem jest różnie. Bo ja gdy byłam na początku lipca dostałam termin pod koniec października . Ale doktor przejrzał kalendarz i powiedział że ma luke 12 sierpnia bo przesunął mu się urlop. Zależało mi żeby było w wakacje bo zaczynam studia w tym roku i nie chciałam przerw . Jednym słowem miałam szczęście. :) Myślę, że jakbyś pojechała na konsultacje w październiku to dostałabyś spokojnie termin w styczniu :) pozdrawiam :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newnose24
Do nesiaa: Dziękuję za informację a ty jak czujesz sie z nowym noskiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×