Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość ewa30
the art - na zewnatrz ,bo do środka używam neomycynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka82 No i super krem uzywasz. A ludzmi sie nie przejmuj, dbaj o nosek;-) ewa30 Nie przyszloby mi do glowy zeby uzywac wazeliny jako ochrony noska, uzylabym kremu raczej, ale mysle, ze pomysl nie jest zly bo wazelina jest tlusta i swietnie nadaje sie na mrozne dni bo natlusci i ochroni.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka 82
do boombel Nie wiem o co chodzi z tym gipsem?? Miałam gips tylko podczas pobytu w Polanicy. Odnośnie zatkanego noska to do tej pory nos mi się zatyka. Raz prawa dziurka, raz lewa, czasem obie. W 16 dniu po operacji wyskoczyła mi jakaś narośl w lewej dziurce, przez co jest ona węższa i gorzej mi się przez nią oddycha. do ewa30 Przed wyjazdem z Polanicy Pani Wiesia powiedziała mi żebym natłuszczała nosek wazeliną przed wyjściem na dwór. Przy ściągnięciu gipsu dr nic mi nie wspomniał o szczególnej ochronie noska. Powiedział tylko, że do -10 stopni mogę wychodzić, ale nie dłużej niż 1 godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Hej Majka:) Przeczytałam "nie zapomnij wziąć gipsu" zamiast "wziąć wypisu" heh sorki, nie wiem, co się ze mną dzieje :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ainia
Witam wszystkich! ja jestem trzy i pól miesiąca po operacji, nos nadal opuchnięty jest od polowy do końca czubka myślę ze to cześć chrzestna się nie zagoiła bo miałam też skracany, bywają dni że opuchlizna znika całkowicie i wtedy nos jest ładny prosty , krótszy, mniejszy ale niestety takich dni jest mało(ale nie jest to opuchniecie tak duże jak tuż po operacji!) myślę ze do roku czasu będę musiała czekać na efekt jak nie dłużej, oddycha mi się nie najlepiej bo w środku w głębi spuchły mi ścianki i takie gulki się porobiły(spuchnięte ciałko) raz są mniejsze i wtedy jest ok ale często puchną i mi blokują przepływ powietrza , myślę że blizny w środku się już zagoiły bo mnie nic tam nie boli i nawet czasem palce wkładam bo się zapominam :) muszę przyznać ze po operacji szczególnie nie dbałam o ten nos przez miesiąc jedynie czyściłam patyczkiem smarowałam maścią i starałam się spać nie na bok (żadnego gipsu nie używałam) ale potem już wszytko normalnie spanie na bok, zdarzyło się nawet i na nosie i muszę przyznać ze mnie trochę bolał rano:), smarkanie w chusteczkę,piling itp... i dopiero teraz skora na nosie wraca do normalności przestaje się tak świecić i nie jest już taka sucha,przed mrozami chronić nie muszę bo nie mieszkam w Polsce tu czasem tylko jest przymrozek i zauważyłam że wtedy nos puchnie bardziej niż zwykle.Tak do trzech miesięcy miałam bardziej opuchniętą prawą cześć nosa (dziurkę) i wydawał się niesymetryczny i krzywy ale teraz prawie się już wyrównało i nos jest symetryczny.Operację miałam u Wójcickiego i jestem teraz bardzo zadowolona choć po zdjęciu gipsu byłam załamana bo opuchlizna sprawiła że nos zdawał się garbaty krzywy i duży ale to z czasem mi znikło:)(życzę wszystkim powodzenia i odwagi bo to nic strasznego!...i żeby coś osiągnąć trzeba w życiu podejmować ryzyko:)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellediva
witam was, jestem po operacji nosa. niestety, nos mi sie nie podoba. mam pytanie, czy mozna po zwezeniu nosa ponownie poszerzyc nos. (nos jest do mojej twarzy za cienki). poza tym nos wciaz jest za dlugi, jak go nalezy skrocic ? trzeba lamac kosc, czy wystarczy zrobic cos tylko w czesci chrzesntej ??? czy te zabiegi mozna zrobic w znieczuleniu miejscowym ? odpowiedzcie prosze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
ellediva.. Hej! Nie wiem czy da sie "poszerzyc" nos.. Ogladalam niedawno program Rozmowy w toku i byl dr Sankowski - opowiadal o rekonstrukcji nosow pourazowych. Byli ludzie, ktorzy stracili zupelnie nos w wypadku albo z powodow wad wrodzonych. Sankowski powiedzial, ze zmniejszenie jest duzo latwiejsze niz zrobiebnie czegos z niczego. Ale Ty masz jednak ten nosek wiec moze da sie cos zrobic. Ja na Twoim miejscu napisalabym kilka maili do chirurgow plastykow z zapytaniem i wtedy bedziesz wiedziala. Moja kolezanka miala robiona operacje w Krakowie i w czesci chrzestnej ma wsadzona wkladke. Ona nadaje ksztalt jej nosowi. Nie wiem czy to samo sie robi na czesc kostna, ale zawsze warto zapytac. Jesli chodzi o skrocenie nosa to zazwyczaj odbywa sie to na czesci kostnej. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
Mam pytanie mowiecie, ze operacja kosztuje 8 tys. zl plus 500 zl. skrzydelka czy w to sa wliczone juz inne rzeczy takie jak. ubezpieczenie, znieczulenie i opatrunki. Wiem, ze nocleg trzeba na wlasna reke latwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
Jeszcze jedno pytanie Wójcicki operuje nosy tylko metoda otwarta czy też zamknieta? orientuje sie ktos? i czy po operacji metoda otwarta blizna jest widoczna( do osob ktore mialy ten zabieg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do garu 1989 Znieczulenie jest wliczone. Opatrunki w pensjonacie gdzie sie zatrzymasz tez beda wliczone w cenie Twojego pobytu. Dziewczyny ostatnio wspominaly, ze u Wojcickiego trzeba teraz zostac jedna noc po OP i ze to kosztuje ok. 400 zl (za pielegniarke). Strasznie drogo jak na moj gust. Nic jednak nie wiem o tym z wlasnego doswiadzenia bo jak ja sie operiowalam zostalam odwieziona do pensjonatu ok. godz. po OP. Wojcicki operuje tylko metoda zamknieta. Pozdrawiam;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
orientujecie sie ile czeka sie najdluzej na termin operacji u wojcickiego i czy przy zapisie trzeba juz placic czy przed sama operacja, z gory dziekuje za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
płaci się przed operacją. na wizycie 100 zł za konsultację się płaci, ja czekałam akurat krótko bo ok 1,5 miesiąca ale ogólnie chyba są dłuższe terminy oczekiwania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
ok, dzieki za odpowiedz. Pewnie terminy sa w granicach 3 miesiecy do 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dziewczynki jak tam Wasze noski, moja operacja 14 lutego ,prawie wszystko załatwione jeszcze tylko badania ,ale strach coraz większy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka 2233
Witam, ja mam zabieg wyznaczony na 8 lutego, takze juz niebawem.. czy ktoras z Was bedzie w tym czasie w polanicy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jestem juz PO dzisiaj byla zmiana gipsu i wygladam jak avatar, w piatek zdjęcie. Nos miałam długi, garbaty mocno skrzywiony. Przebywam w Malwie i jestem zadowolona. Gdybyscie miały jakies pytania to piszcie, chetnie odpowiem: jagna85@interia.pl, zaznaczam jednak że nie wysyłam narazie zadnych zdjec. Pozdrawiam i dziekuje wszystkim dziewczynom, które słuzyly mi radą podczas przygotowan do operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Hej Dziewczynki, chciałam Wam powiedzieć, że 400 zł za pierwszą dobę po operacji płaci się w przypadku, kiedy macie załatwiony nocleg w Malwie ( prawdopodobnie dlatego, że nie mają osoby, która mogłaby Was odebrać zaraz po operacji, a poza tym chyba tak się umówili z doktorem). Jeśli nocujecie w Oliwii, to Pan Michał przyjeżdża 2 godz. po operacji i odwozi do Oliwii. Czyli nocując w Oliwii naprawdę można zaoszczędzić:) Aguś, jak się czujesz?:) jutro WIELKI DZIEŃ:):) wiesz, łapię się na tym, że ciągle odruchowo zasłaniam twarz, jakbym nadal miała na niej gips heh nawet jak wychodziłam od Ciebie z pokoju, to odruchowo założyłam kaptur:) Już nie mogę się doczekać, kiedy zejdzie awatar... A tak poza tym mam paskudną cerę na całej twarzy (tłustą, błyszczącą i całą w krostkach), chyba po tych plastrach. Pozdrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO BOOMBELEK Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję za wszystko, nie wiem jeszcze jak, ale na pewno się odwdzięczę bo takiej życzliwości się nie zapomina:) Smy późno mi dochodzą, ale rzeczywiście rozumiem Cię z tym zasłanianiem, możliwe że będę miała to samo:) Boombelek ma super prosty, fajny nosek:) Pozdrawiam, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala135
Czy ktos wie ile sie teraz placi za chrzestna u dr Wojcickiego?bylabym wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
witam, mam pytanie macie jakies namiary do pensjonatu olivia? wiecie tez moze jak tam jest z rezerwacja( ile czasu przed operacja najlepiej zarezerwowac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
trzy miesiace temu placilam 6500 plus 500 za resekcje skrzydelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyna, która miała w tym samym dniu operację płaciła za chrzęstną 7000 zł bez resekcji skrzydełek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ITUM
operacje mialam 26-pazdziernika i tyle zaplacilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
a orientujecie się ile kosztuje operacja całęgo nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Hey ja mam cala rekonstrukcje nosa 14 kwietnia, koszt 8000zl plus skrzydelka ewentualnie 500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8000 zł + resekcja 500 a dodatkowo jak któś ma zamiar przebywać w Malwie to płaci 400zł Wójcickiemu za noc w klinice. Powyższe to jest cena totalnej korekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Hej Dziewczęta, powoli dołączam do grona zadowolonych z dr Wójcickiego. Każdego dnia schodzi opuchlizna i nosek jest ekstra:) moje koleżanki to potwierdzają:) Aga napisz jak tam po zdjęciu gipsu- podoba Ci się nosek? założę się, że jest piękny:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do Garu Nr tel do Oliwii to (74)8682837. Zadzwon tam jak najszybciej i zapytaj o rezerwację. Ja do końca nie wiedziałam, czy będę tam nocować, bo na jakiś czas wstrzymali rezerwację, i załapałam się jeszcze w ostatniej chwili. Ale teraz chyba znowu można rezerwować- ale najlepiej zadzwoń i się upewnij. Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
dzieki za odpowiedz:) a orientujecie sie jak wyglada cena w olivii za dobe? czy jest wyzywienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beauty Strefa
witam Was :) zapraszam na mile forum plastyczno-urodowe http://beautystrefa.pl/forum , znajdziecie tu duzo ciekawych rzeczy na temat operacji plastycznych, zdrowia, mody, diety, urody i innych ciekawych zagadnien... zapraszam serdecznie http://beautystrefa.pl/forum pozdrawiam cieplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×