Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Sweet melody

Wójcicki Polanica Zdrój - operacja nosa

Polecane posty

Gość garu1989
czy dr. wojcicki mowil, ze czubka nosa nie da sie zmienic? bo w kilku galeriach widzialem u innych chirurgow zmieniany czubek nosa(wyszczeuplany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Hej, pisałam o tym kilka postów wcześniej, że jednak można, przepraszam, że wprowadziłam Cię w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
do Bombel 87. ja jestem dwa miesiące po operacji i też mam grzbiet nosa trochę skręcony w prawo (ja mialam nos krzywy wcześniej) i teraz jest jakby nie do końca wyprostowany. z lewej str też mam wklęśnięcie a z prawej kulkę przez którą nos jest jakby wybrzuszony ale tym się nie martwię bo to prawdopodobnie jeszcze zejdzie. martwi mnie ten grzbiet bo to brzydko wygląda a nie czuje na górze już opuchlizny (bo czubek skręcony w lewą stronę jest ale jeszcze spuchnięty więc mam nadzieję ze z zejściem opuchlizny się wyprostuję).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goga113
Czy ktoras z was miala nos tzw.siodelkowaty?w takim przypadku jest konieczna rekonstrukcja przegrody nosowej z pobraniem kosci z biodra. czy jest ktos kto przeszedl taka operacje i dr.Wojcickiego? prosze o odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garu1989 a moglabys mi napisac nazwiska tych chirurgow co robia te koncowki nosow? bo ja mam taki perkaty jak by gulke na koncu awojcicki to pewnie zadarl by mi go do gory i wygladalabym jak prosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dada88
A jak laryngolog sprawdza czy przegroda jest krzywa ? Mam skierowanie i bardzo mnie to interesuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Do Ania 881 Kurcze, jakbys dokładnie opisała mój nos! dokładnie- skręca w lewo (chociaż wiem, że w niektórych miejscach jest opuchnięty- dopiero minął 3 tydzień po operacji), ale ciągle mam wrażenie, że jest żle złożony... tzn nikt oprócz mnie tego nie widzi (no, raz dostrzegł to mój chłopak, ale wnikliwie się przyglądał), ale ja to widzę i czuję wyraźnie. I boję się, że z czasem może się pogłębić. Jestes już 3 osobą, o której wiem, że to ma. Mam nadzieję, że to efekt gojenia, a nie seryjny błąd w sztuce, bo ogólnie jestem bardzo zadowolona z nosa. Daj znać, jesli cos się zacznie zmieniać, np. zacznie schodzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój nos skręca w prawo:( Też mam wrażenie jakby ta przegroda było nie do końca naprawiona:) Czubek z prawej strony jest jakby dłuższy. Też mam nadzieję, że to tylko efekt gojenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania881
Aga ja czubek z lewej strony mam dłuższy ha ha dobre, ale tym się nie martwię bo to jest opuchlizna i pewnie zejdzie, martwi mnie to że nos idzie w prawo...będę pisać na bieżąco co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Hej Dziewczynki! Czy moze ktoras z Was wie kiedy po operacji mozna zaczac nosic okulary przeciwsloneczne? Ja juz jestem 4 m-ce po i nie pamietam co mowil doktor.. Jak wiecie to dajcie znac. Dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak tam dziewczynki ,które mają operację w przyszłym tygodniu- spakowane? Kiedy przybywacie do Malwy,ja w poniedziałek rano. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombel 87
a jednak zostałaś przy Wójcickim? wg mnie bardzo dobrze:) Trzymam kciuki, pisz co u Ciebie, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honeeeey
Witam. Jestem po niezbyt udanej operacji nosa. Chodzi o to,że mój chirurg zapomniał mi zoperować część chrzęstną i jedynie skupił się na spiłowaniu garbka co dało efekt nadmiernie uwypuklonej części chrzęstnej.Dlatego też chciałabym skorzystać z usług dr Wójcickego. Jednak zanim ponownie poddam się zabiegowi chciałabym zobaczyć efekty jego pracy by ponownie nie przeżyć rozczarowania. Dlatego też bardzo proszę o przesłanie na maila zdjęć nosków po operacji. Byłabym bardzo wdzięczna gdyż 2 raz nie chcę iść na zabieg w ciemno, a na stronie pana doktora nie ma zbyt wielu zdjęć obrazujących jego prace.Proszę o wysyłanie zdjęć na maila: honeeeey@buziaczek.pl. Z niecierpliwością czekam na maile i z góry dziękuje tym którzy zechcą podzielić się ze mną swoimi noskami;)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kona wora
Ja jestemjuz trzy miesiace po operacji i musze przyznac ze jestem dosc zadowolona z wyniku a mialam tak jak doktor opisal nos duzy z garbem zakfalifikowany do poczwornej osteotomii z podcieciem skrzydelek.Od samego poczatku bralam Aescin i musze przyznac,ze naprawde mi pomoglo gdyz opuchlizna byla naprawde znikoma i since rowniez nie byly bardzo widoczne,praktycznie po tygodniu gdy zdjeto gips nie bylo widac ze bylam po operacji, takze szczerze polecam te tabletki.....niestety bylam zawiedziona warunkami w Oliwii,za dobe ze sniadaniem i kolacja placilam 90zl,czyli cena przystepna,ale nie w takich warunkach brrr...no wybor nie jest duzy bo w gre wchodzi jeszcze tylko Malwa,ale wyglada o wiele lepiej...pozdrawiam wszystkie nochalki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kona wrona Czy miałaś może takie narośla, bulki w nosie po operacji? Jeśli tak czy długo się utrzymywały? Czy miałaś nos nieco różny z obu stron? jeśli tak to czy unormowało się to? Ja byłam w Malwie i płaciłam 88zł w tym było śniadanie i obiad z kolacji zrezygnowałam. Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelkie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOOMBEL 87
Kona Wrona heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
ja mam kulki w srodku, ale bardziej z prawej strony i widze ze sa coraz mniejsze, z lewej zniknely juz wogole, zastanawiam sie tylko nad ta opuchlizna ktora ma dopiero wystapic, ciekawa jestem czy jest mocno widoczna?! moi znajomi sie nie zorientowali, pytaja tylko czemu wygladam jakby mnie ktos pobil! (mam cienie pod oczami) generalnie opuchlizna schodzi kazdego dnia. wole nie spedzac duzo czasu na zewnatrz, jak jest zimny wiatr to nos mnie pobolewa, jestem 3 tyg po op. koncowka nosa jest jeszcze sztywna i wole jej nie dotykac. generalnie ksztalt jest zajebisty. tylko te cienie!!! pozdrawiam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garu1989
mial ktos zmniejszany duzy czubek nosa ? jesli tak to jakie efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Boombel No tak przejęzyczyłam się miało być kona wora:) Do niechrzestna Ja też mam cienie pod oczami, rano nos jest bardziej opuchnięty niż w ciągu dnia. Narośla w nosie mam jeszcze spore, podobno długo schodzą i zostają kreseczki. Najgorsze jest to, że prawa strona nadal dłuższa i nos jakby skręca w prawo. W ogóle to mój nos wyglądał lepiej po dwóch tygodniach niż teraz czyli po miesiącu, czy to normalne?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechrzestna
wojcicki mowil ze on bedzie roznie podpuchal jeszcze przez jakis czas, z tego co czytalam tu na forum to wiele dziewczyn ma podobne spostrzezenia, mysle ze powinnas poczekac jeszcze miesiac, jesli nadal stwierdzisz ze nos sie krzywi skonsultuj to z lekarzem,,, a te kulki w srodku nie przeszkadzaja tylko czasem zdarza mi sie gwizdac przez sen :) nos podpucha zwykle kiedy jestem zmeczona, i rano ale pozniej juz jest ok natomiast porobily mi sie obrzydliwe wagry!!! masakra! jak sie tego pozbyc??? mialam je po zdjeciu gipsu ale myslalam ze zejda a tu nie! bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kona wora
Do aga0323 Tak opisujesz ja rowniez mam tak jakby jakies kulki lub delikatne narolsla ale tylko w prawej dziurce,no i to cos staje sie z dnia nadzien coraz mniejsze,teraz jest juz prawie niewyczuwalne. Nos mialam od poczatku rowny z kazdej strony praktycznie nawet malo opuchniety ale to dzieki aescin,gdyz zaczelam juz brac miesiac przed operacja...Mam tylko male zastrzezenie gdyz dol przegrody jest zbyt nisko tzn. Skrzydelka sa podciete a przegroda jest zbyt widoczna...przed operacja mowilam doktorowi ze zalezy mi na podniesieniu tej czesci ale chyba zapomnial w trakcie operacji,wiem ze mozna podniesc to botoksem i chyba tak zrobie bo na druga operacje juz nie mam ochoty ani psychicznie ani finansowo... Jednak okazuje sie wazne jezeli lekarz uwzglednia w cenie operacji ewentualna poprawke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia i jej nosek
Witam..mam pytanie ..Chce sobie zrobic operacje noska bo mam krzywa przegrode nosową i lekko skrzywiony nos i wogole wydaje mi sie ze jest dla mnie za duzy troche bo jestem dosc drobną osoba. czy jest ktos kto mial taka operacje i jest zadowolony z polanicy i z Wójcickiego?bardzo prosze o rady.chce miec maly prosty nosek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia i jej nosek
czy tu jeszcze ktos zaglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda101
Ja mam skrzywiona przegrode, I w kwietniu mam calkowita rekonstruckje nosa u dr wojcickiego, juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulm
Olivia.. Poczytaj to forum to bedziesz wiedziala jakie opinie ma Wojcicki - wlasnie po to jest to forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia i jej nosek
Magda a ile placisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam operację 20.01 nos był krzywy długi garbaty, duży, na razie jest ok. tylko mam dwa zastrzeżenia, ale czekam że może to się unormuję bo przecież jestem dopiero miesiąc po operacji to bardzo mało jak na nos, bo nosy zazwyczaj długo dochodzą do siebie. Zawsze mówię że najważniejsza jest intuicja w wyborze:) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×