Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asasas

MASŁO CZY MARGARYNA? co jest zdrowsze?

Polecane posty

Gość maximusss
flore lubie i ja. zwlaszcza flore light bo ma malo tluszczu i jest w sam raz na diete. a i o zdrowie dba bo ma kwasy omega3 i omega6. w naturalne maslo to ja juz nie wierze. chyba ze jak pisze przedmowca - u babci na wsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladyBathory
ja nie lubie margaryny, wiekszosc to woda z mlekiem, smak jest beznadziejny, nikt mnie nie przekona, że jest zdrowsza poniewaz ostatnie badania udowodnily, ze nie spozywanie masla w dziecinstwie wplywa na pozniejsze wady wzroku postawy itp. To chyba wystarczajacy argument. To Kerrygold o ktorym piszecie jest niezle, ale wole je w wersji z ziolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagumik
Kochaaaaaaam masłooooooooooooooo;] Takie świeże, pachnące, ojaaaaaaaaaaaaaaaa Margaryna a fuj! Kerrygold z ziołami dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał10101
extra virgin oliwa z oliwek.. hiszpańska najlepiej, cuudo, masło fee a margaryna 4x feee, buziaczek, mitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michał10101
extra virgin oliwa z oliwek.. hiszpańska najlepiej, cuudo, masło fee a margaryna 4x feee, buziaczek, mitch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifi82
co to za badania ladyBathory? chyba chodzi o witaminy - a niekoniecznie trzeba je przyjmowac z tluszczami zwierzecymi. u mnie w domu zawsze jedlismy margaryny i jakos ani ze wzrokiem ani z postawa nikt u nas w rodzinie nie ma problemow. na dodatek teraz czesc margaryn, tzw wysokogatunkowych, nie jest juz produkowana metoda utwardzania i niezdrowych kwasow w nich nie uswiadczysz, co najwyzej - tluszcze wielonienasycone, zdrowe dla ukladu krazenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaryna czy masło
wszystko jest potrzenbe organizmowi, ale z umiarem i rozsądkiem. Całe szczęście , że współczesne margaryny zawierają śladowe ilości masła, a masło wskazane jest ze wzgl. na wzrok. Co i kiedy jest w piramidzie zdrowia ma www.vademecum.zdrowia.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ico
masło jest zdrowsze, spożywane w rozsadnych ilosciach z pewnoscia nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogienwoczach
Ja kupowalem kiedys maslo u gospodarza, ktory robil je dla swojej rodziny. Dzis nie ma zwierzat, bo jest to dla niego nieoplacalne i pozostalo kupowac maslo w sklepie- teraz uzywam kerrygold. Do margaryny nie mam przekonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladowa chwila
a ja uzywam oliwy z oliwek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurkabadurka
Masło oczywiscie, cala moja rodzina go uzywa i nikt nie ma problemow z cholesterolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość armaturka
zdecydowanie masło;] margaryna jak dla mnie ma zbyt dużo chemii w sobie, tych utwardzaczy i innych cudów, prawdziwe masło nie ma w sobie tyle sztucznych składników, a jedzone w odpowiednich ilościach na pewno nam nie zaszkodzi, dodatkowo dostarczy witamin (lekarze zalecają by małe dzieci jadły masło, właśnie ze względu na witaminy i naturalność produktu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tępy burak
masło i już. dobre masło, ma dobry smak ładny kolor i zapach który cię kusi i aż się chce to jeść. Fajnie, że pojawiły sie traz w sklepach jakieś masła smakowe, żeby była jakaś odmiana np kerrygold z ziołami mi pasuje. Poza tym zwykłe śmietankowe. o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dolittle
U mnie w domu uzywa sie tylko masła. I wszyscy jestesmy zdrowi, nie mamy problemów z cholesterolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagooda.
ZROZUMCIE ZE margaryna jest w 100% produktem chemicznym a maslo NATURALNYM - niech sobie pisza co chca w gazetach , maslo i tak jest zdrowsze czy komus sie to podoba czy nie :p jedzcie maslo a margaryne wywalcie bo mozna byc od niej bezplodnym (pani na chemii to ciagle powtarzala )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmuś
Ło, jagoda, cóż za ciężkie słowa a gdzie wyczytałaś takie mądrości, że od margaryny można być bezpłodnym? Jakieś badania przeprowadzili? Chętnie poczytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibika
masło jest zdrowsze przecież, ma witaminy i to sa naturalne witaminy a nie jakieś sztucznie dodawane i w sumie nie wiadomo co to jest. A masło ma A , D i E naturalnie. Dlatego wybór jest prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedy w 3
Chcialam tylko oddac mały głos za masłem- u mnie w domu nigdy nie uzywalismy margaryny, zawsze masła i nikt, powtarzam nikt, nie ma problemów z cholesterolem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagerka
Ja uzywam masła i zawsze zwracam uwage na jego jakosc, patrze na sklad. Ostatnio pojawilo sie w Polsce nowe masło kerrygold- jak dla mnie w tej chwili jest najlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jagooda ma racje ! tez gzies o tym slyszalam :p bez kitu nie jedzcie margaryny bo tylko sie chorob nabawicie :/ jak cos to tylko maselko i jeszcze lepiej jak to bedzie olej rzepakowy lub oliwa z oliwek :) pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość begieetka
Ja wolę maslo. Jakoś nigdy nie mialam przekonania do margaryny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie masło lepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak byś była rozsądna nie jadłabyś ani masła ani margaryny. Ale ty najpierw musisz zacząć na coś chorować, by szukać przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja jestem zwolenniczką masła :) Ten smak… no nie da się go porównać z niczym, a tym bardziej nie zastąpi go margaryna! Pyszne masło można kupić na https://sklep.rotr.pl/maslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maslo oczywiscie duzo lepsze w smaku i zdrowsze ale za to ostatnio tak drogie ze sama sie zaczynam zastanawiac. W takiej sytuacji duzo lepiej kupic ekologiczne maslo ze sklepu z ekologiczna zywnoscią ja kupuje z organic24 pl bo kosztuje 8zl a jest o niebo lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×