Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość durexica

Wasze ulubione prezerwatywy?

Polecane posty

Gość durexica

Chodzi mi o firme, ale takze o konkretny 'produkt'. My z moim facetem wybieramy Durex-y.Classic uzywamy najczesciej. A Wy? Temat bez głebszej filozofii, ale ciekawi mnie to i zastanawiam sie czy moze czegos innego nie spróbowac :) . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sido85
dziurawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
te wymienione przez Ciebie maja srednice 54 lub 56 mm te ktore my stosowalismy maja 52mm czy to duza róznica?? nie chce by sie zsuneła, w sumie on ma duzego eh juz sama nie wiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie zwracaliśmy uwagi na rozmiar choć musze Ci powiedzieć że truskawkowa jest jakaś ciaśniejsza, ale nie kochamy się w gumkach do końca więc dla nas obawy nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę sobie luknac w sciągawkę na durex.pl bo po nazwie to ja nie kojarze, jedynie po opakowaniu:D Mam pytanie Mialczydelko czy te prążki w arouser są dla ciebie wyczuwalne podczas seksu bo dla mnie niestety nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
spore? no nie chciałabym,zeby sie zsuwała :/ bo moj facet nie chciał by pewnie słyzec co chwile sprawdz ja kochanie :D :D :D :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duraxica ale nie sa az tak wielkie żeby sie zsuwały wszystkie te rozmiary sa właściwie standardowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zsuwaja sie ...a co do pilnowania prezerwatywy...to nad tym facet panuje..on powinien miec to na oku...a prazki sa rzeczywiscie malo wyczuwalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
my nie uzywamy durex classic, bo mojego mezczyzne cisną:/ za to dureks elite albo ekstra safe(te troche za grube) tez ciasne są ale juz mogą być. Wiecie co ja nie sadziłam ze moje kochanie ma duzego, mowicie ze moga sie zsuwac... u nas jest odwrotny problem, cisną go:) a on durny narzeka ze ma małego:D eh ci faceci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym spróbować jakichś mega prążkowanych. Choć teraz w zasadzie prezerwatywy używamy tylko po to by poczuć się pewniej gdy mam dni płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
macie chyba racje ;) co do prazków to :/ mielismy kiedys durex-y pomaranczowe z wypustkami, nic nie czuć :/ to taki pic na wode ;) a smakowe? jeszcze nie próbowałam, zapach jest przyjemny, mało wyczuwalny czy drazniacy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ja zauważyłam że to zalezy także od dnia, czasem facet ma grubszego a innym razem mniej. Nie wiem co jest tego przyczyną. Może Twój facet ogólnie doczuwa dyskomfort używając prezerwatywy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
eeee mojemu sie nie zsuwaja ;) czasami tez go cisna, nawet nieraz w opakowaniu po3nym jedna jest mniejsza:/ ale ja wole dmuchac na zimne, bo tabletek ni biore tylko gumki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
truskawkowy jest lajtowy choć może ostatnio się trochę zniesmaczył:/ Czekoladowy smakuje jak kakao, miętowy jest przyjemny (jak dla mnie) bananowy ledwo wyczuwalny, pomarańczowy działa mi na nerwy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie bioere tabsów, kochamy się do końca w dni niepłodne, a w płodne patentex i czasem gumka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durexica
a podczas analika zsywaja się na maksa bo jestem tam ciasna jak horyzonty Donalda Tuska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
no własnie nie wiem, on mowi ze go cisnął, poza tym przy zakładaniu odczuwa ból, czasem widze ze go musza cisnac bo zdarza mu sie ze traci wzwód:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arouserki prazkowane
sa fajne, a prazki sa mile wyczuwalne jak dla mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejkuuuu,.,,, a więc może przeżućcie sie na unimila są w wkieszych rozmiarach. Durexica co do analka sie nie wypowiem bo nieuwielbiam (raz próbowałam na tym koniec, nie dziekuję)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie używamy
gumek, wolimy bez. Mój Miesiek ma dobry refleks. Tak kochamy sie od roku i jest spoko, żadnej wpadki! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też na początku stosowaliśmy gumki a jak ktoś nam mówił że nam przejdzie to my że napewno nie, a teraz zdajemy się na własne organizmy, tak jak powiedziałaś na jego refleks i na moje niepłodne dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my nie używamy
i jak dochodzi jeszcze taki dreszczyk niepewności to jest wtedy jeszcze lepszy orgazm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty to Ty wytrzymujesz aż d tego momentu, ja tam wolę żeby wyszedł troszkę wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×