Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mhmmmm

karta ciazy - dosc wazne pytanie

Polecane posty

Gość mhmmmm

dziewczyny czy wy nosicie zawse przy sobie karte ciazy i zaswiadczenie o grupie krwi? moj gin twierdzi ze nie powinnam tego wyjmowac z torebki i miec 'przy tylku' nawet jak do sklepu ide a ja jakos nie moge sie przyzwyczaic i lezy w domu na polce tylko na wyjazdy zabieram dalsze jak to jest z wami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
zawsze ,ale to zawsze musisz to miec przy sobie,,, W razie jakby co,lekarze musza wiedziec co ci podac,a wiadomo,ze jak zobacza ksiazeczke swiadczace o ciazy to pewnych lekow nie podadza,jakby to zrobili w rutynowych np. zaslabnieciach.. No chyba ze ciaza jest bardzo widoczna,,,ale zznow przydatna jest dla nich wiadomosc jaka masz grupe krwi,,, Zeby sie nie rozgadywac,,,,, nos ja zawsze przy sobie,nie wazy 10 kg, a tobie moze to tylko pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
Przeciez jak sie jest w 6 miesiacu , to widac ze jest sie w ciązy. Gorzej jak to poczatki. To a propos tego co lekarze moge podac cos czego nie powinni. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wiem ja jestem w
6 miesiacu i jakos nie widac :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmm
ja obecnie jestem w koncowce 4miesiaca i nic nie widac, w pierwszej ciazy dopiero malenki brzuszek pojawil sie pod koniec 6go wiec to w sumie z ta niewidocznoscia to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
rippli :p nie widac :p a to sie tez tyczylo grupy krwi :p no tego to chyba golym okiem nie widac ,co ?? :p A zreszta robcie jak chcecie,,wasze dzieci i wasza odpowiedzialnosc za nie,,:O Ja zawsze nosilam,,nic mnie to przeciez nie kosztowalo,,a w razie czego moglo duzo pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
NO DOBRA. ALE W 8 JUZ WIDAC. HI HI :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
ale chyba napisla jasno i wyraznie ,ze jest w 4 i nie widac!!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
No to jak nie widac to NOSIC i nie pytac TYLKO NOSIC !!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
ripli,no to ciesze sie,ze doszlysmy do porozumienia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napisala ze jest
w 6!!! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
izzu 🌼 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ripli
e tam szczegóły. Wiadomo ze lepiej nosic, ja tak z przmrózeniem oka , ze jak widac to lekarze chyba nie slepi. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhmmmm
jesli chodzi o scislosc napisalam ze jestem w 4 :) w takim razie bede nosic, przekonalyscie mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
To dla "napisala,ze jest w 6 " Przeczytaj jeszcze raz jej wypowiedz,a potem rob takie miny ---> :O "mhmmmm ja obecnie jestem w koncowce 4miesiaca i nic nie widac, w pierwszej ciazy dopiero malenki brzuszek pojawil sie pod koniec 6go wiec to w sumie z ta niewidocznoscia to prawda "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze mam przy sobie, i jedno i drugie. Też jestem w końcówce 4 mies. i ciąży w ogóle nie widać, w razie jakiegokolwiek zasłabnięcia, omdlenia, nikt by nawet nie wiedział, że jestem w ciąży. Więc nosze :) strzeż jak oka w głowie, i zawsze miej przy sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzu
ripli 🌻 ;) mmmhm,, dobrze,ze sama to dodalas ;) 🌻 I nos!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×