Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna_szyd

jaki kremik po 30 roku zycia?????

Polecane posty

Gość justyna_szyd

Witam, mam prawie 31 lat i czas obejrzec sie za jakims kremikiem. Wprawdzie nie mam jeszcze zmarszczek i nie wygladam na swoje lata, ale trzeba chuchac na zimne. Wpisujcie prosze kremiki godne polecenia. pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz, ale wydaje mi się, że jeśli masz prawie 31 lat, to już dawno za późno na rozglądanie się za kremikiem - pora rozejrzeć się za KREMEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
umiesz dokladnie czytac?????? jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej sie nie wpisuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze soraya
ja polecam firme soraya , maja duzy wybor jest kuracja dotleniajaca, przeciwstarzeniowa , witaminowa nawilzajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy ma inną cerę przecież. Ja mam bardzo suchą. Najlepszy jest dla mnie VICHY - oligo25 ... dla mnie super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym nie umiała czytać, to nie przeczytałabym Twojego wątku - logiczne? i wydaje mi się, iż moja wypowiedź jest jak najbardziej na temat - próbuję Ci uświadomić, że szukasz nie tego, co trzeba. kremiku żadnego nie polecę, bo takowych nie używam. jeśli interesują Cię kremy, to daj znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
przepraszam bardzo a czym sie rozni kremik od kremu???? Myslalam ze kremik to zdrobnienie od kremu. No coz ... ludzie interpretuja roznie. A co do cery to mam tlusta i mieszana. Uzywam erisa z folacyna ale pomyslalam sobie ze moze zainwestuje w jakis drozszy specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka7777
po prostu sa ludzie ktorzy lubia czepiac sie slów ot.co tez uwazam ze kremik to zdrobnienie od kremu no ale ..... jak to sie mowi sa ludzie i taborety nie kupuj loreala jest przereklamowany :-) wybierz sie do rossmana tam jest duzy wybor kremow / czyt kremików :-)/ vichy tez dobre ale drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
dzieki kasiulko za mile slowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq
gini wypierdalaj stąd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dead girl
Zalezy od stanu cery. Mozna mieć 31 lat, a cere jak 25 latka, a można mieć 25 i problemy ze skórą jak czterdziestka. Ja polecam Lumene Hydra Drops nawilżający na noc i na dzień, albo tej samej firmy Vitamin +, z olejkiem z nasion maliny moroszki. Ten drugi jesli nie masz uczulenia na malin.zresztą ja jestem w ogóle fanka kosmetyków tej firmy, moze z wyjatkiem niektórych kosmetyków kolorowych. Cenowo są porównywalne z L'Orealem, a moim zdaniem o niebo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dadido
Wutłumaczę ci, czym różni się krem od kremików. Kremików używają pogłupiaste niunie, które muszą wszystko zdrobniać, żeby zmieściło im się w móżdżku wiekości wiewiórki, bo taki mniej więcej mają. Z latami, nawet jak materiał wyjściowy był żaden, zwykle przybywa trochę neuronów, słowem w miarę rozgarnieta osoba w okolicach 30-tki używa już kremów. A tak szczerze mówiąc, jak faktycznie jest rozgarnięta to używa kremu od dawna, a nie budzi się nagle z ręką w nocniku. Samozadowolenie wprawdzie to najlepszy kosmetyk, ale bywa, że i kremik by się przydał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna_szyd
no to posluchaj dadido!!! nie wiem kim jestes i szczerze mowiac nie obchodzi mnie to!!! Uzywam kremow od 16 roku zycia i nie jestem jakas tam niunia! Mam problem i chcialam sie podzielic z innymi normalnymi, podkreslam NORMALNYMI kobietam, ktore maja ten sam problem co ja. Dlatego jezeli mozesz, zachowaj swoje uwagi dla siebie. Jestem kobieta, ktora dba o siebie i nie wyskakuje z czyms jak filip z konopii!!! Uzywam kremu dla kobiet po 30 roku ale chcialam dowiedziec sie czy jest moze jakis lepszy! To tyle .... mam nadzieje ze dotarlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale kurna problem
jak sie nie macie czego czepic to sie czepcie tramwajów chyba ze na waszej wsi tramwajów nie ma to sie czepcie krowiego ogona polonistki z bozej łaski ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja poljeciam ci klemik
niveja bejbi dlja bobaśków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owca przedpełska
Uwielbiam Olay-a. Mam 30 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młaaaaaaa
witam ja mam tez cerę mieszana tzn tłusto normalną i polecam Ci krem clinique superdefence (chyba tak sie to pisze :)). Ma lekka konsystencje i do tego filtry:)). Co prawda jest lekko tłustawy ( ale nie ciężki) ale nie zatyka porów i nie powoduje powstawania wyprysków co u mnie ma miejsce bardz9o często. polecami pozdrawiam Ps przepraszam za cześciowy brak polskich znaków ale moja klawiatura dostał dzis świra jak widac i wstawia je kiedy ma ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×