Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania223

Wczesne poronienie-bardzo prosze wejdzce !

Polecane posty

Gość ania223

Dziewczyny odpowiedzcie mi na pytanie czy jak mialam wszystkie objawy ciazy a potem dostalam bardzo ale to bardzo bolesny okres w dniu kiedy powienien sie pojawic to lekarz moze stwierdzic ze to bylo poronienie bardzo wczesnej ciazy czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania223
chodzi mi o to czy lekarz moze stwierdzic np poprzez badanie ze to bylo poronienie a nie zwykly okres ? czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to znaczyy
miałas objawy ciazy, ktorej nikt nawet test nie potwierdził, bo go nie zrobiłas, to skad wiesz ze to była ciaza moze to zwykłe urojenie ciazy a potem normalny w swiecie okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania223
test byl pozytywny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak.Moze stwierdzic , robiac z krwi hormon ciazowy , ktorego miano bedzie po prostu spadac. Proponuje zrobic test ciazowy - natychmiast.Jesli to swieza sprawa. Jesli to bylo poronienie - trzeba isc do lekarza , aby oczyscil Ci macice ze zlogow.Poronienie we wczesnej ciazy sie czuje i nie mozna tego pomylic z okresem ( tylko silnym krwawieniem).Jest taki skurcz i takie parcie na krocze ( jakby Ci sie chcialo z robic kupe!), ze musialabys biegac do kibelka. I jeszcze wazna rzecz! Jesli masz grupe krwi 0 Rh\"-\" musisz przyjac zastrzyk z globuliny Anty D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniadanko
i co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iliria2 -> wcale nie prawda z tym \"parciem na krocze\"!!! Wiem, co mówię, bo poroniłam w 5 tygodniu, 4 dni po zrobieniu testu... może nie wyglądało to jak normalna @, ale na pewno nie było żadnego parcia! Delikatnie bolał mnie brzuch, tak jak przy @. Zabieg i tak mi zrobili, potem okazało się, ze to było poronienie samoistne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rh-
Nie tylko przy grupie 0 rh- ale przy kazdej grupie krwi gdzie nie ma rh czyli z "Rh-", czy to bedzie A B AB, przy kazdej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×