Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justaaaaaaaaaaaaaaa

jakie pieluszki najlepsze dla noworodka tetrowe czy jednorazowe????

Polecane posty

Gość justaaaaaaaaaaaaaaa

biorąc pod uwage zdrowie maluszka , co bedzie dla niego najlepsze???? wiem ze od tetrowych czesto robia sie potowki i odparzenia ale duzo osob mowi ze na początek najlepiej wlasnie ich uzywac, ale jeszcze nikt mi nie powiedzial dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram :) A noworodkowi jest, podejrzewam i tak wszystko jedno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uzywałam jednorazowych,nigdy z tetry. Na pierwsze dni kupiłam synkowi Pampersy,dostał strasznych odparzeń,mąż poszedł do sklepu a aksesoriami dla dzieci \"DUK\"kupił naprawde tanie pieluch (za śmieszne pieniądze -jakieś 5 zł za 20 pieluch) Powiem Ci,ze były super nigdy więcej nie miał już odparzeń polecam więc je serdecznie i życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj synek wlasnie od tetry
mial odparzenia:o po paru po dwoch tygodniach mimo prosestow mam babc cioc i innych kuzynek zrezygnowalam i przeszlam na jednorazowe nigdy w zyciu zadnej mokrej szmaty miedzy nogami dziecka..nawet wtedy kiedy musialam mu wkladac ze wzgledu na bioderka wiecej pieluch zawsze najpierw byla jednorazowa a pozniej dla "rozepachania" tetra..odpada te pranie gotowanie suszenie przy malym dziecku i tak jest kupa roboty a po cholere jeszcze sobie jej dokladac z terowymi pieluchami ktorych idzie dziennie od licha i troche :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tetre zazwyczaj proponują osoby starej daty,oni uważają,że najlepiej jest tak jak oni to robili.Pamiętaj,że kiedyś dzieci przez cały dzień trzymano sztywno w becikach i wtedy też uważali,że to jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doradzam
TETRE NIEKIEDY POLECAJA NA TZW SZEROKIE PIELUCHOWANIE JESLI DZIDZIUs ma problemy z bioderkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×