Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kaja32

Poszukuję osób,u których w rodzinie wystąpił rak płuc

Polecane posty

Gość I tak
A co to rak???to tylko ludzie nadaja mu specjalne znaczenie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rak to tylko wołanie organizmu oczyść mnie z toksyn , dotleń mnie,wywal robale co we mnie siedzą Możesz mnie nazywać jak chcesz i dobrze wiesz że mam rację ale jak występujesz pod kilkoma nickami to trudno się dziwić, dlaczego się nie zaczernisz tylko zmieniasz nicki i udajesz wielką uczoną A pisać mogę i nie muszę i nic Ci do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
danke,o kim Ty piszesz i do kogo??powiedz prosze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do i tak Widzisz sama przechodziłam przez to wszystko , jak dzisiaj czytam że w tym roku około miliona kobiet dowie się że choruje na raka ( nie wiem czy w kraju czy na świecie ) ale to ogromna rzesza ludzi cierpiących . Dlatego tak piszę pomyślcie o sobie , umarłym nie pomożemy już, tęsknota za bliskimi będzie długo gościła w naszych sercach, ale symptomy choroby pojawiają się wcześniej tylko ich nie zauważamy , lekceważymy jak idziemy do lekarza to najczęsciej jest za póżno , jest rozpacz bo nic się nie da zrobić . Myślicie że zwariowałam , jestem sekciarą nic z tych rzeczy ja swoje przeżyłam ale większosc tu piszących jest młoda a jak popatrzę ze tyle młodych ludzi odchodzi na raka to jest okropne, więc może lepiej zapobiegać niż potem leczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxd
Przede wszystkim powinni wycofać z produkcji papierosy, bo sa głowna przyczyna raka płuc, a ludzie nie są na tyle mądrzy by nie palic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Jak moga wycofac ze sprzedazy papierosy,skoro jest na nich ogromny zysk,Twoje zdrowie w Twoich rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak 2
No to wielcy mądrzy I tak i Danke prosze o konkretną odpowiedz bez pisania waszych pierdół !!Mama 78 lat rak płuc z przerzutami. Co mam robic i co podawac , bo licze na konkrety od was a nie pierdoły górnolotne. Wykarzcie się sie wreszczcie!!!!!!!Macie szanse!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak 2
No to wielcy mądrzy I tak i Danke prosze o konkretną odpowiedz bez pisania waszych pierdół !!Mama 78 lat rak płuc z przerzutami. Co mam robic i co podawac , bo licze na konkrety od was a nie pierdoły górnolotne. Wykarzcie się sie wreszczcie!!!!!!!Macie szanse!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
i tak 2,widocznie Ty wiesz wszystko lepiej ,bo jestes najmadrzejasza przeciez I tak 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
i tak 2,widocznie Ty wiesz wszystko lepiej ,bo jestes najmadrzejasza przeciez I tak 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak 2
i co i tak mądtralo od siedmiu boleści wymiękłeś!!!!!!!!!!!acz kolwiego tego własnie się spodziwałem . Taki typ co pisze co sekta mu do łba nakładzie .Szkoda, ze nie znamy się w realu bo za te drwiny co piszesz to chętnie bym ci nos rozwalił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
i tak 2,jakie drwiny,jaki nos,jaka seta??co Ty pleciesz????prosze mnie tu nie obrazac,swoimi domniemaniami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
i tak 2,jakie drwiny,jaki nos,jaka seta??co Ty pleciesz????prosze mnie tu nie obrazac,swoimi domniemaniami,przyjdziesz z mama do mojego gabinetu to podejmiemy terapie realną a nie wirtualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do I TAK
czyli prowadzisz gabinet...no tak a miało być "bekosztowo" to jest za poważny temat żeby robic sobie drwiny z naprawdę chorych i chwytających się każdej sposobności aby wyzdrowieć...ale każdej sposobności w tym rozumieniu zeby dała skutek a nie robienie doświadczeń lub poprostu kpiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do I TAK
miało być ***"bezkosztowo"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
No włąśnie to jest za powazny temat,zeby tu podawac recepty dla osób których sie nie zna i na oczy nie widziało,to jest powazny gabinet,nie jakas tam lekarska przychodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
ewa1508,co jest dla Ciebie nagle jasne???bo jakies to te uśmiechy jakby ironiczne były??czy czedos nie rozumiesz????to pytaj,odpowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
ewa1508,wypraszam sobie take wstawki typu naciagam,idz do lekarzy i ich zapytaj na ile naciagaja chorych ludzi,bedzie to wiarygodne i trafne pytanie do własciwej osoby,nie do mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś mojego ojca nie naciągneli nawet na złotówkę. Kosztowały go tylko leki za które było placone śmieszne kwoty ,ponieważ leki na raka refundowane są w bardzo dużym %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
i co się stało z Twoim tatem???Bezposredni Ciebie nie naciagneli ale przepływ pieniadza był i to duzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może nam przedstawisz chociaż jedną osobę którą wyleczyłas z drobnokomórkowego raka płuc. Z pełna dokumentacją oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepływ pieniądza mnie nie interesuje tylko kieszeń chorych.U Ciebie by moja kieszeń się wyczyściła a efeky by był taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
ewa1508 ,a To Ty juz wiesz wszystko co by było gdyby:)no prosze jak wszechwiedzaca Ewa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
ewa1508 ,a nie chciałas nigdy zostać wrózka,ani jasnowidzaca Ewą????hmmmm,mnie interesuja wyleczenia ludzi z wszelkich chorób a nie papierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
ewa1508,nic tu nie wychodzi,bo co Ty mozesz wiedziec o mnie i tym czym sie zajmuje jak lecze,nie wiesz nic,a piszesz o jakiejs madrosci czy głupocie,to nie sa prawdziwe słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda się podniecać. To było bardzo ciekawe forum wspierających się ludzi, a kilku oszołomów je rozwaliło. Życzę wszystkim zdrowia.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
No to pa,pozwól zeby kazdy miał swoje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×