Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewka_konefka

Spódnice do łask?

Polecane posty

Gość ewka_konefka

Czy to prawda, że spódnice znowu zaczynają być modne? Nie za bardzo jestem ten tego z modą, a chciałabym coś zmienić ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzies w październiku jest nawet dzień spódnicy :) Poza tym ja na przykład je lubię, bo są ładne, dla mnie - wygodne. Większość kobiet chodzi w spodniach bo na przykład są dla nich wygodniejsze i nie krępują ruchów - ja na przykład wolę luźną spódnicę od obcisłych dżinsów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja non stop chodzę
w spódnicach - do kozaków super :) tylko długość do kolaz, lekko za kolano - którkie też są fajne, tylko ja mam kompleks nóg (nie wiedzieć czemu ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka_konefka
no tak, tylko długo one będą modne? Bo nie wiem czy kupić jedną czy kilka a jak przestaną być modne, po co mają wisieć w szafie ... poza tym - jaka długość jest najmodniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waniliowy_budyń
i zapomnialam dodać, że na przykład, preferuje spódnice fitnessowe, mocno przylegające na przykład do ciała, może być na przykład z rozporkiem z tyłu, na przykład, do tego nakładam na przykład wygodne fitnessowe buciki adidasy, opaske z frotte na przykład na włosy i tak sobie chodzę, bardzo wygodnie się czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhuougfgxz
wystarczy spojrzeć na smutną polska ulicę, wszędzi jeansy i tylko jenasy... ok są fajne ale mam wrażenie żeniektórym laskom to do pewnej części ciała juz przyrosły. Trochę kobiecości, założcie czasem spódnicę. Ja noszę praktycznie non stop spódnicę,więc da się. Czy to dlatego że przy spódnicy trzeba się bardziej wysilic i ubarć porządne buty, dobraną torebkę czy ciekawe dodatki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ale na zimę to tylko
skórzane lub skóropodobne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pod spod zakladam zwykle body ze stringami jak kobiety z teledysku Erica Prydza \'Call On Me\'. Lubie tez bardzo chodzic w krociutkich spodniczkach ktore odslaniają moje blade posladki i turkusowy paseczek od body.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cały czas są modne,tylko wydaje mi się że miniowy wracają do łask i bardzo sie cieszę bo pomimo że moim nogom duzo brakuje do dody,ale słyszałam duzo pozytywnych opinii na ich temat,faceci bardzo lubią mini,nie bardzo zwracają uwage na to czy nogi są proste czy krzywe.Ale mowimy nie o facetach tylk trendach:P Więc zgadzam się co do tej szrej polski dzinsowej!!! ejj dziewczyny gdzie nasza dziewczęcość i kobiecość!!!!!!!!!!!!! \"chce bys załozyła mini mini mini,ślimak dziś wystawił rogi rogi rogi,a Ty pokaż -swoje nogi!!\" http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52882,3126272.html http://serwisy.gazeta.pl/avanti/5,52882,3308150.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×