Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kreuza

czy SINLAC MOŻE ZASTEPOWAĆ MLEKO???

Polecane posty

Gość kreuza

PYTANIE DO MAM DZIECI, U KTORYCH ISTNIEJE PODEJRZENIE O UCZULENIE NA MLEKO KROWIE? JESLI NIE, TO JAKIE MLEKO POLECACIE? MOŻE SOJOWE NA POCZATEK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreuza
PODNOSZĘ, BO WAŻNA TO DLA MNIE SPRAWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodki wampirek
moja córcia ma uczulenie, ale ja mam mleko przepisane przez pediatrę bebilon pepti, sinlac nie zastępuje mleka, jest to dodatek, który można podawać dzieciom, które mają uczulenie by wzbogacać i urozmaicać ich jedzonko, silnac można podawać na różne sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kreuza
MOJE DZIECKO PIJE bEBILON. Slyszalam, ze pepti jest b. niesmaczny, uwazacie, ze lepiej zaczac od pepti czy od sojowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sinlac to preparat mlekozastepczy- jest w nim wapń ,białko i żelazo i witaminy i wszystko co jest w mleku. ja daję dlatego ze po odstawieniu od piersi nie za bardzo chciała inne mleko.A te jej zasmakowało.Moja córka mało waży a sinlac jest bardzo pożywny.Ja daję tylko raz dziennie bo pózniej już je kaszki. Sinlac - to też raczej kaszka powyżej 5 m-ca i piszą że podaje sie ja do dwóch razy dziennie.Więc chyba dlatego mówia ze to produkt uzupełniajacy w diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buka poka
Z tego co wiem, sinlac to produkt dla dzieci, które sa uczulone i na białko mleka krowiego i na mleko sojowe. Ja dawałam mojemu synowi bebiko sojowe, bo przepisanego przez lekarza nie chciał pić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×