Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fajna18

M jak Milosc

Polecane posty

Gość miau miau miau
ostatnio w tym serialu to same pierdolamento ( jak mówi Kiepski) -jak Kinga kupiła kaftanik i się użalała na d swoim losem -Kuba z Olgą masakra, nie da się oglądać -durne szachy online Barbary i Lucjana -kurs tańca Kingi i Piotrka i to ich udawanie, że nie umieją tańczyć. Wiadomo trzeba wykorzystać umiejętności z TzG Nie da się tego oglądać. Niech już skończą z tym serialem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mówcie że taki nudny - w poniedziałek niemal erotyczną scenę mieliśmy :-D Całe gołe plecy Kingi i noga Piotrusia... mmm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurzył mnie wczorajszy odcine
Ostatni przedwakacyjny odc skończył się śpiącą Marysią uwięzioną przez Radosza.... A wczorajszy,czyli następujacy po tamtym-jedynie jakieś niemrawe komentarze na ten temat.... Jak ją znaleźli? Jak ją "odbili"? Chyba że ja przeoczyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci nie napiszę bo nie wiem.Już drugi dzień nie oglądam.Może w ogóle przestanę? Myślę,że ktoś sie odezwie i napisze jak było.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makrelka
No i bardzo dobrze, ze nie walkowali sprawy porwania bo juz myslalam ze przez dwa miesiace beda ja szukac i walkowac sztucznie. Tak jest lepiej, odnalazla sie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×