Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewacha

JAK POZYSKAĆ PRACOWNIKÓW ZE WSCHODU- PRACA LEGALNA

Polecane posty

Gość gość
Piszecie bzdury , lepiej powiedzcie ile wam państwo dopłaca do pracownika ze wschodu i jakie są ulgi podatkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra poszukuje Ukraińców do pracy nie Polaków . Głupoty piszecie celowo i mydlicie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ma jeszcze pracodawca ukraińcom płacić za zakwaterowanie;) zatstanówcie się . Taka rekompensata za ulgi podatkowe i dopłatę do każdego min. 800 zł przez państwo polskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracowników z Ukrainy. Piją i się spóźniają :( strasznie roszczeniowi ludzie , nie chcą się uczyć języka nawet podstaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy jako firma klientem biura Worksol (jest ich strona w necie – worksol.pl). Powiem tak – na pewno duże ułatwienie, bo trochę nam zaczęło w pewnym momencie brakować pracowników a w regionie raczej na nadwyżkę ludzi w wieku produkcyjnym nie narzekamy, więc Ukraińcy czy Białorusini okazali się strzałem w dziesiątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandanna
Jeśli ktoś szuka pracowników ze wschodu, to warto wysłać swoje ogłoszenie na portal ogłoszeniowy o pracy dla cudzoziemców: https://gefest.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepsko kiepsko coś z waszym marketingiem ,że się ogłaszacie na kafeterii i zachęcacie do sprowadzania obcych do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż posiada firmie i z tego co wiem to on przegląda stronę http://pracujacaukraina.pl/ w poszukiwaniu pracowników :) Nie przeszkadza nam, że są to ludzie z Ukrainy :) Są oni bardzo odpowiedzialni i pracowici, nie ma z nimi żadnego problemu. Co w tym złego, że tak jak my pracują na naszą gospodarkę? Wszyscy gramy do jednej bramki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HR
Posiadam około 10 pracowników z Nepalu gotowych do podjęcia pracy fizycznej. Pracownicy posługują się językiem angielskim, są uczciwi i nie spożywają alkoholu, posiadają status studenta. Stawka minimalna to 14 zł netto/h na rękę. Praca na terenie Warszawy. Wynagrodzenie za usługę HR minimum 300 zł netto, wystawiam Faktury VAT. Kontakt: 531 138 290 sokrupskaya@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jakiegoś dobrego pośrednika tych agencji teraz jest sporo. My jako firma produkcyjna korzystamy z obsługi Worksol akurat. Oni szczególnie się specjalizują w pozyskiwaniu kadry z Ukrainy i już blisko 20 osób właśnie zza Buga mamy u nas na zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, ze najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z Agencji, ja ostatnio korzystałem personel4u.pl; i wszystko jest ok, 5 chłopaków pracuje na budowie na razie pierwszy miesiąc i chce im się ale zobaczymy w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak. Ale ja chciałem żeby robili za pół stawki najniźszej krajowej . Czyli brutto moge dać najwyżej 6 zł a 4,20 na łapę . A za tyle to Polacy nie chcą robić . A ja mam długi za materiał i widzę pensje jeszcze 109 pracownikom za 3 miesiące .A mam zamiar wyjechać w tym roku na urlop do Miami na Florydę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam gościa na Ukrainie który poszukuje pracowników do mojej firmy. jedyny problem to transport. Ale ostatnio nawiązałem współpracę z http://transport-oes.pl/ i oni ogarniają mi ten temat. Mają świetnych kierowców i dobre autokary. Zawsze są na czas i nie mam z nimi problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiepski ten wasz markieting :P jedna i ta sama firma wlepia ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam jakiegoś dobrego pośrednika tych agencji teraz jest sporo. My jako firma produkcyjna korzystamy z obsługi Worksol akurat. Oni szczególnie się specjalizują w pozyskiwaniu kadry z Ukrainy i już blisko 20 osób właśnie zza Buga mamy u nas na zakładzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ci co sprowadzają kolorowych do pracy w Polsce to zdrajcy narodu polskiego, robią to z chciwości i nienawiści do Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaaa98888
Myślę, że mogę zaproponować Ci stronę http://ukrainskipracownik.pl/ która nie tylko znajdzie osoby chętne do pracy, ale też pomoże Ci w ich zatrudnieniu i obniżeniu kosztów. Oczywiście wszystko legalnie, na zasadach jakie panują w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bardzo fajną robotę robi agencja Worksol, mamy temat kadr załatwiony, są w stanie zorganizować pracowników z Ukrainy, Białorusi i innych krajów bliższego czy dalszego wschodu. I też na plus, że nie rekrutują ludzi na chybił trafił tylko faktycznie weryfikują kompetencje zawczasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pracę
Тел.. 0971533193, +48 728 461 405 Ledwig.jakub@o2.pl,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Тел.. 0971533193, +48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, zostawiam CI namiary na agencję, która zajmuje się ściąganiem pracowników z Ukrainy do pracy http://www.polrab.pl/jakzatrudnic/ . Wszystkie odpowiedzi na pytania jak zatrudnić pracownika z Ukrainy w linku ;) Polecam serdecznie, zatrudniam w tej chwili około 10 solidnych i uczciwych pracowników z Ukrainy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedsiębiorcapolski
Szukam pracowników z Bangladeszu, Ukrainy, Afryki, zależy mi aby płacić im jak najmniej, bo Polaczkom sie d***e przewraca, chcieliby żyć godnie, ale mnie to g****o obchodzi, to ja mam mieć dobrze, a pracownik to mój niewolnik, któremu ma starczyć na kromkę chleba i nic więcej. Na szczęście dzięki PiS mamy już 350 000 ciapatych z Trzeciego Świata, którymi można pomiatać, a PiS obiecuje jeszcze dalsze dwa miliony niewolników z Ukrainy, dzięki PiS w końcu pozwalniam Polaków ,niech zdychaja z głodu lub jadą do Niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anijaa89
jeżeli chodzi o legalizowanie pobuty w Polsce to polecam https://visaandwork.pl/ - mój daleki kuzyn z Ukrainy mieszka teraz legalnie we Wrocławiu. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolka4
To nie jest takie trudne, jednak ze względów bezpieczeństwa polecam w takich momentach korzystać z leasing pracowniczy katowice - https://spectrum-hr.pl/leasing-pracowniczy-katowice , dzięki temu macie pewność, że pracownik będzie w Polsce legalnie. Może nie są to ludzie mocno wykwalifikowani, ale nadają się na budowę, czy też do pracy na produkcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gienek

Przez pośrednika z Worksol bym poszukał ludzi, w naszym wypadku się to sprawdziło, udało się znaleźć dwóch speców od IT z Ukrainy i zaaklimatyzowali się u nas bez większego zgrzytu. Generalnie oni ściągają ludzi do prostszych prac, ale jak szuka się kogoś z kwalifikacjami to jak widać też są w stanie zorganizować takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×