Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewacha

JAK POZYSKAĆ PRACOWNIKÓW ZE WSCHODU- PRACA LEGALNA

Polecane posty

Nie czarujmy się, Polacy z Zachodu w obecnej sytuacji nie wrócą. To, co dzisiaj mają tam, w Polsce nie dostaną jeszcze z 50 lat! A kto ma ich zastąpić? Może wolicie "uchodźców"z Syrii czy Afryki Północnej tutaj wpuścić?! Zastanówcie się zanim napiszecie, że Ukraińcy wam tutaj wielka szkodę robią!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam agencję zatrudnienia i na dzień obecny kilka firm zgłosiło się do mnie z zapotrzebowaniem na zatrudnienie pracowników z Ukrainy w branżach budowlanych fachowców i pracowników fizycznych,do pracy przy sadzeniu lasu,praca dla 10 krawcowych,2 kucharzy 2 kelnerów ,3 osoby do pracy przy produkcji mebli ogrodowych itp .Niestety na te stanowiska nie ma chętnych pracowników a praca jest już na wczoraj.Firmy jedynie widzą rozwiązanie problemów z zatrudnieniem jedynie w pracownikach ze wschodu.Chętnych pracowników z Ukrainy proszę o kontakt pod nr tel.793 841 030.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System jest winny , bo są dopłaty do cudzoziemców i takie firmy są zwalniane z podatków kiedy zatrudniaja cudzoziemców. Ukraińcy akurat nic nie szanują , mają rozczeniową postawę i zaniżają poziom na uczelniach. Już lepiej na ich miejsce ściągać repatriantów będą bardziej wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ci ,którzy tak optują za zatrudnianiem Ukraińców a nas wyzywają od paniczyków z wymaganiami z kosmosu to sami korzystaja na tym(albo są Ukraińcami co mają biznes i ściagaja swoich). Popracujcie z nimi to sami zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haniatorun
A nie myśleliście o skorzystaniu z usług agencji? Wiem, że takie agencje jak https://www.gppeople.pl/95,gp-people-pracownicy-ze-wschodu.html zajmują się pozyskiwaniem pracowników ze Wschodu. Wydaje mi się, że to ciekawa opcja, bo załatwiają wszystkie formalności i legalność pobytu, więc nie trzeba się już martwić o całą tą papierologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chcecie znaleść pracownika z Ukrainy to miżecie poszukać tutaj ba tej stronie internetowej www.eurabota.ua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erusss
Bardzo elastyczne podejście mają w agencji Worksol ( http://worksol.pl). Dyspozycyjni, zawsze jak potrzebuję pracownika to mogę na nich liczyć, że cała rekrutacja nie będzie trwała długo. Tak to często jest, że potrzebuję ludzi praktycznie na wczoraj, bo mi się miejsca w firmie zwalniają, albo wygrywam przetarg i potrzebne są dodatkowe ręce do pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marettt
Jestem zadowolony z warunków jakie mi w agencji pracy Worksol zaproponowali. Dokładnie wiem za co płacę, mają rozsądny cennik, a druga sprawa, że są w stanie regularnie organizować mi pracowników. Wiadomo, że nie zawsze jest tak, że ktoś się utrzyma w firmie na dłużej, choć generalnie odsetek tych którzy się nie sprawdzają u mnie jest wyjątkowo niski. Jeśli ktoś przyjeżdża od Worksol to raczej jestem spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur1980
Przyjemnie mi się współpracuje z agencją pracy Worksol – worksol.pl. Wysoka kultura osobista, szybki kontakt mailowy czy telefoniczni. Generalnie zawsze jeśli czegoś potrzebuję, coś chcę dogadać to są do dyspozycji. Pracowników mają sprawdzonych, z faktycznymi kwalifikacjami, nie miałem takiej sytuacji, żeby przyszedł do mnie człowiek który totalnie niczego nie potrafi i jego cv się zupełnie z rzeczywistością rozjeżdża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej zwrócić się do agencji. Ta - http://www.ewl.com.pl/ specjalizuje się właśnie w pracownikach ze Wschodu. Wszystko załatwiasz z agencją a oni po prostu podsyłają Wam ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adoniss
Jest taka agencja pracy jak Worksol, u nich warto popytać o możliwość sprowadzenia i zatrudnienia pracowników ze wschodu. Wiadomo, że dużo zależy od branży w jakiej się działa. U mnie w budowlańce, a zwłaszcza przy wykończeniówce to nie było problemu, żeby znaleźć ludzi. Kontakt do agencji jest na stronie http://worksol.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto pracuje z Ukraińcami to narzeka jeszcze bardziej Ci co ich zatrudniają. Poznajcie tych ludzi to zobaczycie sami juz ktos napisał ,że nie szanuja niczego a tym bardziej nikogo a Lacha w szczególności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bzdury piszesz! Znam mnóstwo ludzi z Ukrainy i większość z nich to sumienni pracowici ludzie. Jak w każdej narodowości są wśród Ukraińców gnoje i bydlaki, ale nie można wszystkich zamiatać jedną miotłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jesteś pewnie ukraińcem albo korzystasz na profitach z zatrudniania ich , znam pracowników z ukrainy i wiem jak to wygląda , panowie przychodzą wczorajsi albo pod wpływem a laski się opierdzielają jak coś o nie prosisz to nie rozumieją albo powiedzą ,że to nie nalezy do ich obowiązków , wszystko spada na Polki. O notorycznym spóźnianiu się do pracy wychodzeniu podczas pracy albo nie przychodzeniue do tej pracy w ogóle nie wspomnę. Nie szanują roboty oni przychodzą ,żeby dostać kase a od siebie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Be_Granted_PL Ty tez piszesz bzdury , to że znasz kilku ukrów nie znaczy ,że wiesz jak oni pracują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polak z ukrainy to dobry pracownik a nie ukrainiec. Kolosalna różnica .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam złe doświadczenia nie polecam , ludzie z Ukrainy nie szanują roboty i szefa jak coś im nie pasuje to straszą prawnikami ,że naślą kontrolę a jak coś nie jest po ich mysli to będą kolegami z mafii straszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areksocha
Przeprowadzili mnie przez cały proces zatrudniania obcokrajowców jak za rękę w biurze Worksol -http://worksol.pl. Warto do nich zadzwonić i podpytać. Mają dobrych doradców i duże doświadczenie temacie. Można rzeczywiście sporo zaoszczędzić, choć początki są trudne, bo tych formalności do załatwienia wcale nie jest mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przestańcie reklamować agencje pośredniczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe kto na tym najlepiej zarabia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dersssss
Mało się pośredników zajmuje akurat rekrutacją pracowników ze wschodu. Większy nacisk jest jednak, żeby wysyłać Polaków do pracy na zachód. Z takich biur, które w drugim kierunku działają to znam tylko Worksol – worksol.pl. Co najmniej kilka razy już u nich wyszukiwałem ludzi i nie narzekam. Szybko, sprawnie, pracownicy są zatrudniani legalnie, na umowę, bez żadnego kręcenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestańcie spamować z tym worksolem , mała prośba wasza sprawa kogo zatrudniacie i nie namawiajcie innych do zatrudniania ludzi z ukrainy lepiej napiszcie jakie idą za tym profity. Tylko się zastanówcie czy się to opłaca bo są leniwi , pija , notorycznie się spóźniają albo nie przychodzą do pracy bo im się nie chce bo np dzień wcześniej ostro pobalowali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FirmaProdukcyjna TORUŃ
Polecam firmę Prosperus z Torunia (Broniewskiego 4/24 tel. 668500346) Współpracuje z nimi (firma produkcyjna) Ukraińcy są zadowoleni, my też. Przysyłają dobrych i pracowitych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypad ze spamem. Doczytajcie do końca. Zatrudnianie pracowników ze wschodu tylko dla znizek i 800zł dopłaty do pracownika z banderlandu. Wasza sprawa tylko potem nie płaczcie spróbujcie zwolnic , dać naganę albo po prostu nie dać podwyżki. Sami zobaczycie co to za ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inthemirror
Ja od jakiegoś czasu w kwestii pracowników współpracuję z agencją pracy Worksol - http://worksol.pl. Mogę ich polecić. Działają sprawnie, zawsze można się do nich do biura dodzwonić, skonsultować, nie ma z tym problemów. Załatwiają wszystkie formalności związane z zatrudnienie obcokrajowca, a trochę ich jest, choćby karta pobytu, czy zezwolenie na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Worksol macie słabych marketingowców :) od razu widać, że piszą na wasze zlecenie. Na każdym forum o podobnej tematyce są takie same wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×