Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Ja mu dam pączki! poleci z trzeciego na twarz (żeby inaczej nie nazwać). jurto żadnych pączków!! Moja koleżanka z biura, to tez przecinek, bardzo malo je. A pączki na ogół jadam tylko w pracy, no bo do domu bym nie kupiła (jeszcze chyba mi się nie zdarzylo z własnej, nieprzymuszonej woli zjeść pączka). Jestem z drużyny drożdżówek - zresztą głównego sprawcy tłuszczyku, który mnie owinął niczym kołderka w zeszłym roku. Mówimy NIE pączkom!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już podaję: Do szklanki z arcorocu wsypujemy 3 lub 4 łyżeczki mielonej kawy, zalewamy kawe wrząca woda, tak aby tą kawę dosłownie przykryć wodą; mieszamy, do gorącej mazi dodajemy 1 łyżeczkę cynamonu - mieszam i maź robi się taka puchata. Dodajemy do tego oliwkę dla dzieci (ew. moze też być oliwa z oliwek lub balsam do ciała). Moja znajoma dodaje jeszcze na koniec lyzeczke cukru (tego grubego) - twierdzi, że efekt ścierny jest lepszy. Ale ja nie próbowałam z cukrem. To wszystko mieszamy i jeszcze gdy jest cieple nakladamy na cialko. Dość mocno masujemy rękoma te \"najgorsze\" części ciała - a szczegolnie uda - tam zawsze są problemy z celulisiem. Ja peeling robiłam w wannie, przed kąpielą, przed np. goleniem nóżek - coby nie podrażnić ewentualnych ranek.Jak już się natarłam kawusiowym peelingiem, to płukałam ciałko ciepłą wodą, a potem balsamikiem do kąpieli trza się umyć ;-) Jak juz wczesniej wspominalam ja jeszcze polecam na koniec zimny prysznic - naprawde ujedrnia cialko - jezeli z serdusiem nie macie problemów, to nawet 2 razy dziennie taki lodowaty prysznic mozecie sobie zapodać. (masując się jednocześnie szorstką gąbką). A jeszcze wracajac do peelingu, to robiłam go co 2-3 dni. Aha - zauwazyłam, że gdy nie nasmarowałam się balsamem na koniec to na drugi dzień miałam wysuszoną skórę. Tylko, ze u mnie doszło uczulenie na kofeinkę chyba, więc musiałam z niego zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolina
Nawet nie macie pojęcia jak się cieszę że mi odpisałyście.Mysiu oczywiście poproszę o przepis na peeling kawowy.Napisałaś wcześniej że cwiczysz w domu możesz napisac co? Ja ze swej strony moge polecić fajne ćwiczonka na stronie www. modeling.pl są tam ćwiczenia na uda, brzuch pośladki itp.Ja jeżdżę jeszcze na rowerku stacjonarnym. Aniu oczywiście masz rację że znamy się już z Atkinsa, ale tu wydaje mi się dużo milsza atmosfera.Na marginesie to tylko Ty kiedyś odpowiedziałaś na moje pytanko dzięki za tamto i dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolina
poniewaz cellulit mam spory zaczęłam używać preparatow antycelulitisowych i to jest fajna sprawa bo już są jakie takie efekty. Są to produkty firmy Eveline tanie i skuteczne.Ciekawa jestem tylko czy tego świństwa można pozbyć się skutecznie. JA OD ZAWSZE ten sam problem grubsze uda niż biodra efekt można sobie wyobrazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ta1969! No widzisz, czyli wcale nie jest tak do konca ze sie nie ruszasz!!! W takim razie sie nie zrozumialysmy na poczatku, bo myslalam, ze wogole nie ma szans na to bys mogla cwiczyc. To nieprawda, ze te cwiczenia ktore wykonujesz, nie wplywaja korzystnie na Twoja sylwetke. Rozciągasz mięśnie, a to naprawde dobrze. Poza tym ćwiczenia fizyczne nie tylko odchudzają! Poprawiają samopoczucie, wygląd skóry, wspomagają metabolizm, ukrwienie skóry, lepiej trawimy, lepiej spimy. I wacle nie musza byc to wysiłkowe ćwiczenia. Wazne, by były systematycznie wykonywane. A z tym basenem, co go maja budowac - widzisz, plany sa - to już część sukcesu. Może wcale nie bedzie to tak odlegle w czasie jak myslisz. Tak sobie pomyslalam, czy moze Twój lekarz moglby Cie skierowac na jakieś cwiczenia rehabilitacyjne. Przynajmniej ktoś fachowo moglby Ci doradzic i pokazac jak mozesz Cwiczyc, a jak nie. Wiesz, zawsze to osoba która wspomoże, a nie ulotka. Nie wiem jakie sa mozliwosci u Ciebie w Twojej miejscowości, ale są równiez organizowane przecież ćwiczenia wlasnie po kątem takich problemów jak Twoje. Wiem, ze Joga też nie jest obciążająca, może to byłoby dla Ciebie dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolina
mysiu dzięki za przepis napewno go wypróbuję ale jutro bo wczoraj robiłam peeling oczywiście ten z serii Eveline ale on jest jak dla mnie zbyt drobny myślę ze ten będzie lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wypatrzyłam EVELINE i jest faktycznie super. Mam serum modelujące brzuch i pośladki, ale do ud tez używam. Masuję się 2x dziennnie i są efekty, naprawdę (Mysiu - ale taż ma kofeinę!). Od zawsze miałam problemy z udami - masywne, no i czepia sie je wszystko: naczynka, celulit, rozstępy, siniaki niewiadomego pochodzenia, nawet jak depiluję wloski, to mi wrastają. Jak nie moja skora normalnie. Z resztą ciala nie mam aż takich problemów. A tak w ogóle to ja moge polecić firmę ZIAJA. Dominuje na mojej półce - ma super produkty - no i tanie jak barszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta1969
Nolinko. Ja tez mam taki sam problem,gdy chcę kupic spodnie to dobrze muszę się naspacerowac po sklepach. Jak są dobre w pasie to zamałe w nogach, a jak dobre w udach to zaduże w pasie. I tak jest zawsze wiec, czesto rezygnuje z zakupów i obiecuję sobie - dośc trzeba się wziąśc za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nolinko, doskonale Cie rozumiem, sama mam uda jak nie przymierzajac \"dwa tańczące balerony\". Podaj proszę meilika, to Ci wyślę te cwiczonka. Proponuje Nolince i Ta1969, żeby sie przefarbowały na czarno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nolinko, nie za dużo peelingów? Sądzę że raz, ewentualnie 2 razy w tygodniu starczy. Skóra jednak musi sie zregenerować:) Fajnie, że mamy te same problemy: jakoś raźniej A na masywne uda lepiej nie ćwiczyć jakoś strasznie, bo można sobie nabudować tkankę mięśniową. Lepiej rozciągać, rozciągać, no i 2-3 razy w tygodniu jakieś cardio:) - bynajmniej tak ni powiedziala moja ulubiona trenerka w moim fitness clubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna z Konina
witam , mam pytanie.Przy wzroscie 1.82 waże ok. 132 kg.Czy to normalne????? błagam o powazne odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Aniu oświeć mnie plisssss - co to to cardio ??? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trening, kiedy się musi twoje serduszko napracować, czyli rowerek, bieżnia, orbitrek i inne wynalazki (albo w naturze jogging, aktywny sport). Na cardio sie spocisz i zziajasz:) - i kalorie polecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta1969
Nie rozumiem czemu zaproponowano mi ,abym sie przefarbowała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyna z Konina
pomóżcie!! od 7 lat nie moge znaleźć chłopaka , jak patrze w lustro to czuje ze cos jest nei tak, chce szczerej opinii,tylko tyle... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Acha ;-) .... Juz mi jaśniej... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ta1969 Chodzilo mi o to, bys miala pseudonim w kolorze czarnym a nie pomaranczowym. Wowczas będzie on zabezpieczony haslem i nikt nie bedzie mogl sie pod Ciebie podszyc. A zrobisz to w \"preferencjach\" - masz je z prawej strony Preferencje Internautko, tutaj możesz ustawić swoje preferencje dla tego forum: pseudonim, e-mail oraz zabezpieczyć swój profil hasłem. Jest to nieobowiązkowe - w dalszym ciągu możesz korzystać z forum bez potrzeby rezerwacji pseudonimu. Jednak pamiętaj, że rezerwacja niesie wiele korzyści teraz, a jeszcze więcej w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, ha Mysiu, jak też sie przyznam, że nie zakumałam, o co chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolina
jestem blondyną nota bene też farbowaną hehehehee ta 1969 znam ten bol jeśli idzie o gatki ja w spódnicach b rzadko chodzę najwyżej latem ale z takimi udami też trudno kupić żeby zaraz te udziska się nie odznaczaly Mysiu oto mój e-mail: ajna@onet.eu straszne dzięki a zaglądałaś może na tę stronkę o której pisałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nolinko, zaraz Ci wysle Kurcze - wlasnie ogladam te stronke i patrze na te dwiczonka, faktycznie mnostwo tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nolinko, zaraz Ci wysle Kurcze - wlasnie ogladam te stronke i patrze na te dwiczonka, faktycznie mnostwo tego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nolina
ja jestem w tej materii zielona jak szczypiorek na wiosnę i nie wie jak ma wyglądać to "farbowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zdublowało mnie z tego wszystkiego! Nolinko - poszło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta1969
Jutro sie przefarbuje, bo dziś juz muszę zakonczyc pisanie. Jdę zrobi jakiś obiad dla moich panow(będę trenowac silną wolę) pózniej idę do pracy. Do jutra,miło bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej chwili zeżarłam jakieś 750 kcal. cholera. Czeka mnie więc dziś warzywny obiadek - jakieś 300 kcal i nędza - nic więcej - buuuu Wszystko przez te kanapki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSIU doszło jest oki dzięki Ci bardzo.A co myślisz o tych z modelingu? Ja wykonuję codziennie te na brzuch i te na uda (OBA ZESTAWY). Aniu zajrzyj prosze też na ta stronkę i oceń czy naprawdę mogą miec odwrotny skutek niż zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Lucyny z Konina MYśLE że ważysz trochę za dużo jesteś co prawda wysoka ( dlatego masz może problem z facetem) ale moze jednak pomyśl o jakiejś dietce.A CO o tym sądzą koleżanki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam już Nolinko te ćwiczenia, nawet sobie podrukowałam. Nie sądze, aby Ci zaszkodziły, ale na nogi ćwicz co drugi dzień, nie codziennie, bo się umięśnią - i koniecznie rozciągaj mięśnie. Hmmm, muszę faktycznie tam zajrzeć, poszperać, cos dla nas wysupłamy:). Co do brzuszka - moja rada. Kiedy robisz skłon, rób wydech i napinając brzuch wciągaj go jak możesz najbardziej. Powinnaś przy tym poczuć takie \"spięcie\". Na koniec każdej serii warto zrobić przytrzymanie w skłonie kilkanaście sekund

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×