Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kobiece kształty

SCHUDNIJ!!! wpisy gubiących kilogramy!!! Porady

Polecane posty

Myślę, że to jakiś prowokator, co chce się zabawić naszym kosztem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te ćwiczenia przejrzałam, to dobre ćwiczenia, dużo rozciągania mięśni, tylko z przysiadami bym uważała. to dobre na pośladki, ale trzeba stosować z umiarem, aby nam się buły nie zrobiły. Im mniejsze obciążenie tym lepiej dla stawów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady Aniu.Wrócę jeszcze do produktów Eveline .Ja użtwam serum i kremu z serii slim 3D.Smaruję się jednym i drugim 2 razy dziennie.Efekty są już widoczne. Na razie musze się pożegnać obiad wzywa jak się uda to zajrze wieczorkiem papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się wybieram do domciu na chudy obiad Do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja tez zaraz zmykam do domku do jutra papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Hej dziewczyny! Fajnie się Was czyta :-) Chętnie się dołączę.A póki co to chcę Wam coś poradzić a propos cellulitu.Peeling kawowy - jak najbardziej ale zamiast cynamon w proszku kupcie olejek cynamonowy (taki eteryczny) i dodajcie kilka kropli do kawy.Ewentualnie może być jeszcze greipfrutowy lub geraniowy.Po peelingu ja robię oklady na ciałko.Mianowicie mieszam balsam do ciała z 4 kroplami ol.cynamonowego (ostrożnie z nim bo jest dosyć mocny),zawijam się folią spożywczą,następnie kocykiem(jeżeli macie elektryczny to jak najbardziej) i jeszcze pod kołderkę i godzinkę wygrzać.Czasami też foliuję się z kawą.Oprócz tego,że ciałko mięciuchne i gładziuchne to po kilku takich zabiegach jest go naprawdę mniej i cellulit yeż jest dużo mniejszy.Może troszkę roboty z tym jest ale dziewczyny,czego się nie robi dla tej chwili,kiedy można ze spokojnym sumieniem założyć krótką spódniczkę,prawda? Pozdrawiam cieplutko 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Lilka, dzięki za patent:) Chętnie bym spróbowała, tylko nie wiem, gdzie się takie kropelki kupuje... Poradziłabyś mi, gdzie się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Anna In - hej! Takie olejki dostaniesz w sklepach zielarskich,takich ze zdrową żywnością,ewentualnie w sklepach z takimi pierdołami różnymi typu pamiątki,ramki na zdjęcia,figurki,wazoniki itp.Ja widziałam też w lepiej zaopatrzonych kwiaciarniach.To są takie olejki,które się wlewa do takich kominków,zapala świeczuszkę i w domku pięknie pachnie.Mam nadzieję,że wiesz o co chodzi :-) Jeden olejek kosztuje ok.6-8 zł,więc majątek to nie jest a naprawdę działa.Mi poleciały kolejne centymetry w obwodach.Jak macie chwilkę czasu dla siebie wieczorkiem to naprwdę polecam. Pozdrawiam cieplutko i przypominam,że PĄCZKOM MÓWIMY NIE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, jak to z tymi pączkami będzie, trzymam się dzielnie, ale głodna jestem przez te zapachy wszystkie. Zachowuję się jak pies Pawłowa :) Dzięki za wskazówki Lilka, zaopatrzę się i może któregoś wieczorku mi się uda (moje dziecko jest żwawe bardzo i na ogół zasypia później ode mnie - a trzeba się przy nim nabiegać nieźle) Pozdrawiam z pustego biura i pachnącego pączkami korytarza - głodna i niedługo (miejmy nadzieję) chuda jak szczapka Anusia :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! - atkinsowe wyrzutki :) do Anny- no jak twoja waga, cos sie zmienia? i jeszcze jak ten krem modelujacy, czy nie smierdzi i nie rozgrzewa? a z tym olejkiem cynamonowym to przy pekajacych naczynkach trzeba ostroznie- bo bardzo rozgrzewa ( sama mam naczynka na udach i nawet zylaka sie dorobilam od hormonalnych pigul ) no ja dalej poza dieta, probuje stosowac zasady montignac ktore czasem zamieniam na diete Haya :)- zeby zjesc chleb z serem. Ale od pon wracam na atkinsa wersje CKD- bo po 1 serii mam trwale efekty i satysfakcje- mam od razu zauwazyla jak mnie po 2 mcach zobaczyla. ,,Stałe przebywanie na jakiejkolwiek diecie redukcyjnej (rozumianej jako spożywanie mniej kalorii niż się spala) jest niestety błędem. Odchudzać należy się cyklicznie, czyli okresy gdy jemy ilość kalorii mniejszą niż zapotrzebowanie powinny się przeplatać z okresami gdy jemy wystarczającą (lub w przypadku osób budujących masę większą) ilość kalorii\'\' - http://www.sfd.pl/Odchudzanie_w_pytaniach_i_odpowiedziach_%3B-_-t128699.html ja jakos intuicyjnie na to poszlam i teraz znalazlam potwierdzenie- wiec poczytajcie, moze wam posluzy aaa i dzieki za pilates, poprobuje od pon bo kiedys cwiczylam duzo na uda i tylko mi rosly od tego.. a teraz polece piling zrobic z kawy z L-karnityna pozdrawiam i powodzenia w tlusty czwartek ( tu u mnie to nawet dobrych paczkow nie mozna kupic wiec chyba nie zjem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc Dziewczynki! Lilka Viki - Witajcie :-) w silnej grupie pod wezwaniem DAMY RADE :p Buziaki dla Was i dla Wszystkich obecnych tu pięknych Laseczek . Ja dzis (po oczywiscie porannej gimnastyce) zjadlam jajecznice z dwoch jajeczek i teraz wtrąbilam salatke z greipfruta, mandaryny,banana,kwi,jogurtu i czuje sie pelna jak balon. Na razie pączkom się nie dałam,ale dookola wszyscy kuszą. A jeden pączek to ko 200-300 kalorii (tyle co Twoj Anusiu nieraz obiadek ;-) ) więc kurcze wiadomo, ze taki pączków by się ze dwa minimum zjadlo. U mnie w pracy juz od 7mej zaczęli ciupać.... Narazie walczę i piję Slim Figurkę :-) Aniu, powiedz mi plisss, jakie Ty cwiczonka robisz na uda, zeby nei byly jak dzwony, tylko by smuklały z dnia na dzień?? Ja z udami ma duzy problem. Ale wszystkim dzieczwynkom, które z brzuszkiem chca zrobic porządek polecam (juz pewnie wczesniej o tym mowilam, ale sie powtórze) Szóstkę Weidera. Naprawde widac efekty... Ja ćwicze rano (bo niestety w ciągu dnia pracka, a wieczorem me dziecie powodują, ze odpadam z sil, wiec najwiecej energii na gimnastyke mam rano). Ale ponoc dobre efekty daje cwiczenie ok 2 godz przed snem (Spala sie tluszczyk ponoc we snie ;-) ) Milego Tłustego Czwartku - a my i tak będziemy Szczuple ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tlusty czwartek- wersja dla odchudzajacych sie :) na sniadanie jablko a potem co 3 h 50 g chalwy i...chudniemy dalej SMACZNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten krem nie śmierdzi i jest po nim bardzo zimno - jakby mocno chlodził. Co do naczynek, też mam popękane - okropnie to wygląda. Myślałam nawet nad laserem, ale nie mam kasy. Co do diety - wiem, masz rację, że spowalnia metabolizm, i przestawia organizm, ale można to podkręcić przez ćwiczenia fizyczne, co tez czynię. No i moje dieta nie jest restrykcyjna, polega na ograniczeniu tego, co mnie tuczy i takich trickach. może je podam: 1 jak jestem głodna, najpierw piję szklankę cieplego napoju 2 jedzenie nakladam na malym talerzyku 3 nie czytam przy posiłkach, jak bywalo onegdaj, tylko myślę, co jem i ile jem 4 nie jem wieczorem 5 codzinnie jem porcje muesli, orzechów, dużą porcję warzyw 6 piję dużo mineralnej C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o dobre ćwiczenia to wszystkiego rodzaju wymachy (ale drobne, na napiętych mięśniach) w pozycji leżącej i rozciąganie. Fajne są też ćwiczenia na przywodziciele (czy tam odwodziciele :)), czyli ściskanie pilki między udami, albo nawet z braku laku własnego przedramienia między kolanami. Na smukłe uda dobre są też rolki i jogging (czyli, jak wspominałam ćwiczenia aerobowe). Z rowerkiem bym uważała - nie za często, a jeżeli już to szybko, na małym obciążeniu. Z siłownią dziewczyny uważajcie, buduje masę mięśniową, można się nieźle naciąć. tylko kolejność jest taka, że najpierw rozgrzewka, trochę ruchu, później właściwe ćwiczenia (te na modeligu są dobre) na koniec obowiązkowo rozciąganie!!! Rozciąganie jest po to właśnie, żeby wysmuklić i wydłużyć mięśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jednego pączka zeżarłam... Załatwili mnie mitem, że jak nie zjem to cały rok mi się nie będzie darzyć... (a tego bym nie chciała) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki Aniu czy u Ciebie też tak jest że to uczucie chłodu masz większe po zastosowaniu peelingu? Mysiu spróbuj troche preparatow wyszczuplających na te uda naprawdę przy systematycznym stosowaniu dają efekty.Ja jestem zadowolona z Eveline są tanie w porównaniu z innymi a jakośc super.U mnie ta \"połka\' JEST JUż wyraznie mniejsza.Oba produkty to jakieś 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ LALKI :) steskniłam sie :) No juz jestem w biurze... ale sie rozgadałyście jak mnie nie było :) Ja zjadłam pół pączka bo stwierdziłam że lepiej rano niz póxniej bo pewnie sie skusze a tak to go chociąż zgubie... No teraz mam taka zgage że szkoda gadać po tej półówce - no ale cóż.... Pozatym moja waga stoi w miejscu - 76 kg i cut więc się jakoś trzymam.... no ale w domku najlepiej się odchudzac bo na takich róznych wyjazdach to własnie tak różnie bywa.... ale jeste ok... A wogóle to kupiłam sobie rurki spodnie i to co najlepsze Pani dała mi rozmiar 38 a ja sie w niego wbiłam - poprostu CUD!!!!! jestem taka szczęśliwa że aż miło. Pozatym kupiłam se w aptece jakies tabletki wspomagające odchudzanie Therm Line II zaczne brac od jutra... zobaczymy czy cos pomoga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczucie chłodu u mnie i tak jest bardzo wyraźne, co do peelingu - nie mam EVELINE tylko jakieś mydełka mama mi kupiła na gwiazdkę (mają dość krwiożerczy peeling - wychodzę z wanny cała czerwona, jak po jakimś linczu), ale tak samo mnie mrozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny od 5tygodni nie jadlam owocow i dzisiaj zamiast pączka z c hęcią bym jakiś owocek zjadła ale nie bardzo wiem który ma mało węgli może avokado albo co innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało węgli mają owoce jagodowe, ale to nie ten sezon. Może pokusisz się o jakąś mrożonkę ze słodzikiem? Jesteś wciąż na Atkinsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka3001
Anna In - jeżeli masz popękane naczynka to faktycznie ostrożnie z tymi olejkami,bo mogą Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc :-( Kobiece Kształty - ja właśnie niedawno skończyłam brać Therm Line ale nie powiem Ci dokładnie o efektach,bo wprawdzie schudłam w ciągu miesiąca 5 kg ale tak naprawdę to nie wiem dzięki czemu.:-) Ja jestem na diecie Weight Watchers,brałam TLine,piję Slim Figurę do tego peelingi kawowe,smarowanie olejkami wieczorem a rano używam serum na cellulit Galenic - drogie ale moim zdaniem rewelacja.Acha,teraz biorę bio-cla.Jest tego trochę,co? :-) Ale to już moje ostatnie starcie ze zbędnym tłuszczykiem-teraz albo nigdy!!! Mam go już dość!! Ja też chcę nosić krótkie spódniczki i w końcu czuć się fajnie. Pączka jeszcze nie zjadłam ale mówicie,że jednego dla przyzwoitości to by wypadało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - niby by wypadło zjeśc pączka ale to zależy od was... ja właśnie zjadłam druga połówkę... Pozatym to ja tez stostuje EVELINE.. do brzucha i pośladków mam osobny i do całego ciała mam drugi no i oczywiście krem do biustu... jestem zadowolona no i celulit się zmniejszył... Pozatym to tez przechodze na diete nie łaczenia - od atkinsa narazie daje se spokój bo mam straszne zparcia... Oczywiście jeżeli chodzi o herbate czerwona też piję... teraz se kupiłam liptona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja, prawdę mowiąc wolę zieloną. Co dzień 2-3 herabtki muszą być, czerwona to może z jedna :). Muszę skoczyć po serum, bo mi się skończyło, a chyba się uzależnilam od masowania mazidlami;). Na obiadem kupię pierś z kurczaka, fix, warzywa i ryżyk zrobię chiński, mniam - oczywiście ryżu jedna saszetka na naszą trójkę - odchudzamy się, nie? szkoda tylko, że mój mąż tak chudnie - od początku stycznia zjechał 8 kilo, a ja nie lubię chudych facetów :( (1,87 cm - teraz 87 waga) ponosi konsekwencje odchudzania żony :). Trudno, jak kocha to wytrzyma ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja też zjadlam pączka :( bo też mnie zaatakowali powiedzeniem, że inaczej Ci sie caly rok nie będzie szczęścić... Teraz oczyszczam się i wypiłam juz chyba z litr wody mineralnej, wiec co chwila latam do kibelka ;-) Odnośnie owocków, nie wiem ile węgli mają truskawki, ale mrożonka z truskawek z łyżeczką miodu - zmiksowana - no po prostu rewelacja. Ja w tamtym roku uzywałam również Eveline - Ujędrniający krem do ciała (niebieskie okrągłe pudełko), a potem za jakiś czas Masło modelująco-ujędrniające (zielone okragłe pudełko). Wg mnie lepsze rezultaty były po tym kremie. I teraz tez go sobie musze kupic. Z peelingu - kupilam ostatnio w promocji z Avonu fajny peeling - slicznie pachnie - polecam Wam bardzo. http://www.lara.pl/product.php/1,652/2964/Pielegnacyjny-peeling-do-ciala-Kokos-i-Papaja.html Do tego szoruję się nadal gąbką, aż jestem czerwoniuśka cała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nzts
Witam. Moim zdaniem najlepsza dietą jest umiar. Nie trzeba sie glodzić. Wystarczy zjeść śniadanie a to podstawa , potem nie podjadac, nie jeść słodyczy i przyjmować mniejsze porcje ale częściej, kolacje odpuscic albo cos przekąsić ale lekkiego na 2-3 godzin przed spaniem.. Ja tak jem od lat i mam wagę przyzwoitą. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my się wcale nie głodzimy:) Ale tym niemniej dziękujemy za radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 100 gramach truskawki mają 8 g węgli, mandarynka 5,4, maliny 4,6 grejpfrut 5,4, borówki i żurawiny 3,4, kiwi 6,4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko ja już sama nie wiem czy to jest jeszcze Atkins.W każdym razie nadal nie jem chleba (ZADNEGO), makaronów, pyrów itp.Natomiast jem serki ziarniste wędline trochę warzyw w postaci surówek(kupnych),brokuły z masłem jaja w każdej postaci. Z obiadami też nic nie wymyślam jak robię gulasz to rodzinka z ziemniaczkami a ja bez.Staram się nie zageszczać sosów mąką.Zup nie jem wcale. Ale był kiedyś taki dzien że zjadłam pączka bo miałam straszną ochotę i nic się nie stało a nawet się wtedy wypróżniłam to chyba mi na zdrowie poszedł. trochę mnie wystraszyłaś tym rowerkiem ja mam opór na full i kręce 20km dziennie.Teraz mam przerwę bo na łyżwach się wywaliłam i mnie strasznie kość ogonowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale, ale: mandarynka - sztuka ma 5,4 wegli, malina - 100 gram, kiwi - jedna sztuka, grejpfrut - 0,5 szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
I jeszcze od czasu do czasu pączusia wtranzolimy - bo inaczej by się nie wiodło ;-) ale za to dzielnie ćwiczymy, żeby cialko nasze wzmocnić :-) i walczymy, walczymy jeszcze raz walczymy. Aniu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×