Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wiki31

SUCHA CERA I MKIJAŻ??

Polecane posty

Gość wiki31

MAM BARDZO SUCHA CERE . ROBIĄC SOBIE MAKIJAŻ JEST ON TYLKO CHWILOW ŁADNY PO 2-3 GODZ WIDAC JUZ WYSUSZONA SKORE. MOZE KTOS ZNA NA TO JAKIES KOSMETYKI BO JA JUZ NIE WIEM CO ROBIC A UZYWAM KOSMETYKÓW DO CERY SUCHEJ:-( MOZE KOGOS TEZ COS TAKIEGO TRAPI I SIE PODZIELI RADĄ. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyłącz capslocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam podobny problem i też używałam kremów do cery suchej i już po jakimś czasie było widać wysuszoną skórę. Ale ostatnio kupiłam sobie krem nawilżający, a nie do cery suchej i muszę powiedzieć, że cerę mam praktycznie cały dzień nawilżoną i nie widać tej uporczywej suchości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakich konkretnie używasz kosmetyków? podkład nie jest matujący? używasz pudru? jeśli tak, to może niepotrzebnie. kup sobie w aptece kapsułki omega 3 z wit. E.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki31
podkład jest z avonu rozświelająco-antrystresowy na to puder w kulkach tez z avonu ,krem z garniera do cery suchej i nic :-( moze zle mam dobrane kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam podobny
problem, tzn mam cere niby sucha (luszczy sie sporo,peelingi nawetnie pomagaja), a jednoczesnie jest bardzo sklonna do wypryskow, i mam rozszerzone pory,no i paskudne wągry ;(. ale ostatnio znalazlam sposob :) kupilam zwykla masc cynkowa, za niecale 2 zl. Efekt- syfy mi sie nie robią, wagry jakby sie zmniejszyly, a maść sprawia że skóra się nie łuszczy. Używam podkładu dream matte mousse Maybelline i rozu do policzków z tej samej serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×