Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

przeniesienie

____ON idzie do wojska... umrę z tęsknoty_____

Polecane posty

[26.01] 16:37 c z kropką (c-z-kropka@go2.pl) HeYo!! Jestem z moim chłopakiem ponad 4 lata i jest nam super ze sobą... Teraz czeka nas duża rozłąka - za miesiąc idzie do wojska Jestem bardzo smutna z tego powodu. Boje się o niego i boje się samotności. 9 miesięcy to bardzo długo nie wiem chyba umrę za nim z tęsknotki... tak bardzo go kocham... Czy jest jakis sposób żeby nie poszedł - był juz po odbiór biletu ale dopiero bilet wyślą pocztą co tu zrobić... za mało czasu zostało :/ Jestem z nim bardzo związana i nie wiem jak dam radę z takim dołem... \"Życie jest jak milion małych kawałków\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HeYo Jeszcze nie wiemy , powiedzieli mu ,że pójdzie tak gdzie będzie zapotrzebowanie -wspomnieli coś o Warszawie i Opolu - a ja mieszkam koło Lublina :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumrzesz
moj facet od lipca siedzi za granica juz mu sie szykuje nastepny wyjazd moze kolo czerwca sciagnie mnie do siebie i zyje .. rodzine mam 400 km od siebie.. nie mam przyjaciol tutaj i żyje jakos .. od tego sie nie umiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szybko minie...sa przeciez jeszcze telefony...to nie to co kiedys,ze bylo zero lacznosci lub listy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniekk
jak by sie uczyl to do woja by nie szedl ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ,że od tego sie nie umiera ...ale za granicą to coś innego, bo wiesz że zarabia pieniądze i możesz sobie do niego pojechać... a ja sie martwie o niego , że coś mu się stanie, że trafi na złych ludzi w wojsku , że bedzie gnębiony, a do tego jeszcze taka wielka tęsknota... musze sie komus wygadac o tym , bo wtedy robi mi się lepiej na serduszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczył się jeszcze miesiąc temu ..ale niestety nie stac go na ta ani inna szkołę - pracuje ale nie da rady utzrymać się i jeszcze szkołę płacić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieumrzesz
nie moge pojechac .. bo czekam na operacje serca .. a na to sie dluuugo czeka w tym pop **** kraju w kolejce .. licze ze tka kolo czerwca dolacze do niego i licze ze moze w kwietniu choc na pare dni przyjedzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw się................
najwyżej wpadnie w alkoholizm:P albo czymś się zarazi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak jeste madry to nic mu sie nie stanie...najwyzej nauczyc sie starsznie klnac i palic,ale tego mozna sie oduczyc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAneczka
Oj wspólczuje to nie jest fajne jak chłopaka chce do woja zabrać :(( mojego tez chcieli. Walczyliśmy z WKU 4 miesiące w końcu moj ukochany poszedł na studia i dali spokój ufffff. Jak do zabiora to dacie jakoś rade są jeszcze przepustki. Ja byłam teraz 2 miechy za granicą i daliśmy radę a jak się kogoś kocha to się wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka
Swietnie Cie rozumie.. mój 2 lutego jedzie :(:( ja umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( twój też idzie?? :( dzięx dziewczyny pomagaja mi te rozmowy z wami.. wiem że wytrzymam bo strasznie go kocham :) ale potrzeba mi otuchy przez ten czas bo się dołuje... z wami będzie lżej :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka
no tak przepustki przepustkami ale jednak nie bedzie ich tak duzo :( bede tesknic.. a pozatym kurcze boje sie zdrady :(:( to jednak sporo czasu 9 miesiacy.. kumple..alkohol obawiam sie ze cos sie stanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka**
Mój facet.Też był w wojsku.Ale na szczęscie już wszyedł.Czekałam tylko na przepsutki,kiedy przyjedzie.Tez był na 9 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka
Laleczka... ciężko było co :( ? Nie bałaś się że Cie tam zdradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka
haloooo :( moze jest tu wiecej dziewczyn których faceci jadą do woja ! no dziewczyny odezwijcie się... u mnie to już prawie tydzien i go nię będzie :( ale.. jakos nie przyjmuje sobie tego do świadomości on chyba tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heyo - nio właśnie obawiam się tego co ty - troszke że zdradzi ale bardziej że się ropije :( Ufam mu ale \"nigdy nie mów nigdy\" Tak bardzo będę tęsknić... a jak mnie zdradzi lub zawiedzie swoim zachodwaniem po powrocie to chyba umre :( bo on jest dla mnie wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka**
Ciekawostka było bardzo cięszko.Nie bałam się o zdrade.Njagorszy był ten miesiąc do przysięgi bo mój facet był bardzo daleko od domu.Ale jakoś to przezyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej leseczki powiedzcie mi jeszcze co ile są przepustki(mniej wiecej) po przysiędze?????? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka**
Mój facet przyjezdzał co 2 tygodnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawostka
oni mogą tam na miasto wychodzić,prawda... ? a mają tam jakieś wyznaczone dni cyz jak ? orintuje się ktoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka**
Moj nie wychodził nigdzie bo miał jednostke w lesie. Ale mogą wychodzić na miasto!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **Laseczka**
Nie mój facet nie był w Żaganiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×