Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monellla

.........tak bardzo chciałabym mieć dzidziusia..................................

Polecane posty

Gość monellla

witam . chcialabym miec dzidziusia.... miesiaczki zawsze mialam nieregularne .kiedys zaczynaly sie kolo 25 dnia mies. a po zmianie klimatu w zeszlym roku mialam nawet 5 dnia mies. Kochalam sie z chlopakiem 22 , 30 grudnia i 3 stycznia bez zabezpieczenia. Dzisiaj jest 27 a okresu nie ma... w grudniu okres dostalam 24 a skonczyl sie 29.... Czy to moze byc ciaza?? chcialabym.... AAaa najwazniejsze..dosyc mocno bloli mnie brzuch na dole. nie wiem czy to jajniki ale nasila sie w nocy i do poludnia....boli tak od 4 dni... Czy jesli np. to jakies zapalenie to mozliwe zeby zatrzylamo mi okres? I jeszcze jedno od 24 przewidywalam okres i nosilam podpaski i bylo mi strasznie mokro ale to nie okres tylko uplawy..... Z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
a robiłas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monellla
nie robilam jeszcze...chce zrobic w poniedzialek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
to zrób,ale 100% pewność daje badanie bhcg z krwi tu nie mam mowy o pomyłce. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monellla
dziekuje:* a czy na to badanie krwi musze sie zapisywac czy moge od razu pojsc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
od razu. tylko pobiorą ci krew,ale powiedz ze chcesz na bhcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monellla
to pojde w poniedzialek bo jutro chyba nie ma szans bo niedziela :) dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby mieć pewność że dobrze określiłaś dni płodne polecam testy owulacyjne. Są mega skuteczne. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Chcesz mieć pewność, że kupiłaś najtańszy model na rynku, skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×