Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PaTrYsSiA *

HORROR - PIłA III

Polecane posty

Gość PaTrYsSiA *

oglądaliście może kuż ten horror?? ja jeszcze nie!! a chciałabym go obejrzeć!! można go znależć w necie?? plis odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już nie wytrzymuję..
Pewnie, że tak. Kaza, emule.... Wszędzie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTrYsSiA *
a możesz podać link!! plisek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohyda....
beznadziejny film....zabijanie dla zabijania zero fabuly...krew sie leje az na hafty ciagnie, jakis psychopata go nakrecil....osobiscie zupelnie mi sie nie podobal i moge go nazwac horrorem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaTrYsSiA * ----> nie mam programu do ściągania filmów, ale jak wpiszesz w wyszukiwarkę \"Saw3\", to film na pewno Ci wyskoczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaTrYsSiA *
aha no dzięki! a jakie wrażenia?? po obejrzeniu?? brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exxxxxxxxxxxxtra
uwielbiam pile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moj ulubionby filmik:)))))) dzis mam miec dobra kopie;) bo mialam juz 3 ale badziwne:) a do kina nie moge isc bo nie zapale papierocha tam:D ale przyznam ze pila 1 jest chyba najlepsza chociaz tej 3 jeszcze nie widzialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widzialam wszystkie części, bardzo liczylam na tą trzecią ale po obejrzeniu stwierdzam ze jedynka jednak byla najlepsza...a to chyba dlatego ze do samego konca nie wiedzialas kto zabija i wszyscy byli tam pionkami w grze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten film to chodząca makabra. Kilka scen: - kobieta wkłada rękę do słoika z kwasem, żeby wyciągnąć klucz. Potwornie wyje z bólu, słój wypełnia się jej krwią. - mężczyzna nie może wyciągnąć nogi z kajdanów, bierze do ręki siekierkę, drze się z bólu i odcina sobie nogę. Kończyny nie da się odciąć, próbuje 3 razy (wszystko zaprezentowano z dokładną precyzją). - mężczyzna leży w kontenerze, na niego spadają zmielone zwłoki świń. To naprawdę tylko kilka \"łagodnych\" scen, nikomu nie popsuję oglądania, bo i tak można domyślić się, co się wydarzy. Ten film to strata czasu. Po jego obejrzeniu czułam tylko niesmak, mdłości i niechęć do reżysera tego przedsięwzięcia. Zdecydowanie bardziej polecam \"Teksańską masakrę piłą mechaniczną- początek\"- na tym filmie też musiałam zakryć się torbą z popcornem, ale odczuwałam autentyczny strach przed mężczyzną z piłą, a oglądając Piłę3 chciałam tylko, żeby ten film się wreszcie skończył. Film podobno jest dozwolony dla dorosłych widzów, na podrobionej legitymacji weszła grupka nastolatek: dziewczyny się darły, dwie wybiegły z sali, a resztę sprzątnęła ochrona, w efekcie czego zostałam na sali sama Wiem, że nie każdemu chce się iść do kina, ale horror, to taki gatunek filmowy, który lepiej oglądać w kinie, bo w domu nie ma takiego klimatu. Moja koleżanka ma Piłę na płycie i ten film nie wywarł na mnie takiego wrażenia, jakie wywarł na mnie, kiedy oglądałam go w kinie. Jak dla mnie to Piła jest zbyt obrzydliwa, zdecydowanie bardziej wolę Teksańską masakrę piłą mechaniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dla mnie teksanska masakra to po prostu masakra i tyle:) nie wiem czego tam sie bac:) Poza tym film musi trzymac w napieciu i zakrecic na maksa tak zeby czlowiek w koncu nie wiedzial co jest grane:) Piła I to mistrzostwo w tym stylu :))))) Przyznam ze II juz mniej:) III dzis bede oceniac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elewina23
Dla mnie wszystkie 3 czesci to mistrzostwo. Uwazam, ze ludzie o slabej psychice i bojaczki powinny sobie odpuscic. To film dla koneserow horrorow, dla tych ktorzy lubia takie filmy, a nie dla takich ktorzy po obejrzeniu kilku scen wybiegaja z kina z krzykiem- zenujaco to jest jak dla mnie. Lepiej sobie odpuscie ogladanie takich filmow jak macie potem dawac takie opinnie jak dajecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piła III nie wywołała we mnie strachu, to raczej był niesmak. Lubię horrory i jestem wytrzymała. Ten film jest po prostu obrzydliwy i sprawił, że było mi zwyczajnie żal ludzi, którzy musieli aż tak cierpieć. Piła jest pełna okrucieństwa, łez, bólu, cierpienia. W Pile nie ma strachu. Zdaje sobie sprawę, że to tylko fikcja, ale mimo to oglądając jakiś film lubię się wczuć w sytuację ludzi, których coś takiego mogło spotkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\'\'Teksańską masakrę piłą mechaniczną-początek\'\' czy chodzi tu o ten film z Jesicą Biel i z tym dziwnym dzieckiem? czy to jakaś inna część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie PIŁA III przesadzona poprzednie były lepsze jedynym plusem jest to że byłam w kinie no i efekty dźwiękowe lepsze jedno mi sie nie podobało : reżyser nie pomyślał logicznie :O przy takiej ilości bólu normalny człowiek mdleje, traci przytomność itd a oni kurczak nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ff_
Nie mowiac o tym, ze wiele zagadek bylo banalnie prostych do rozwiklania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Widzę że Wykolejony Motorniczy ma równie wyrafinowany smak jak ja! :classic_cool::D🖐️ A ja z apetycznych inaczej produkcji mogę jeszcze polecić Hellraisera. I ewentualnie do poduchy serię \"living dead\" :) Bo rzeczy pokroju Pily to ja oglądałam jak mialam cztery latka...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×