Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jodełka30

Topik dla Tych co weszły na topik trzydziestek

Polecane posty

Gość ze coo co ci chodzi jodła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
09:35 mamdwoje dzieci Najmadrzejsza była AUTORKA TEGO TEMATU CHOC CHWILE POMYSLAłA PISZAąC:"Dziewczyny która z was ma 30 parę lat i stara sie o dzidziusia jak wam idę te starania Może jestśmy już za stare na dzieci ????"Ja odpowiem Tak ! jestescie juz za stare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
09:42 mamdwoje dzieci puste dysputy? to dla ciebie jest puste?Zdrowie dzieci ?No to gratuluje Ja bedac w ciazy drzałam o zdrowie malenstw a dla ciebie ta dyskusja jest pusta no cóz sa ludzie i ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
09:44 Jodełka30 Mamo mamo- dla Ciebie bukiet cały 🌻- odpuść już dobrze? Kocham Cię życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
chodzi o to ze ktos napisał paniom w srednim wieku ze troche pozno pomyslały o potomkach i sie zaczeło te trzydziechy to strasznie zrzedliwe babska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...... szkoda slow
Jesli 30-tka to pani w srednim wieku... to jestem juz staruszka?.. Czy ktos ma problem ze soba ? To sluze pomoca: http://www.psycholog.5t.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
nooo oczywiscie ze to starsza pani napisz jeszcze ze trzydziesci pare lat to super wiek na rodzenie poczytaj co one pisza przez ile badan prenatalnych przechodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...... szkoda slow
poczytalam troche i co? niektore maja problemy z zajsciem w ciaze, i to niezaleznie od wieku :( a ciaza po 30-tce to zaden ewenement, niemki to praktykuja ostatnio i jakos nie spotkalam sie z rosnacym zaniepokojeniem lekarzy z tego tytulu ani statystyki nie stwierdzaja wzrostu liczby narodzin dzieci uposledzonych moze posiadasz inne dane? to popraw mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
nie zauwazasz ile tu smutnych tematów ?ile jkobiet ma kłopoty z ciaza WWiekszosci przypadków wine ma tu wiek matek niedoszłych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...... szkoda slow
taki dzial ;) o winie nie ma sensu mowic, bo jaki ma wplyw kobieta na to, ze ma klopoty z zajsciem? cos mogla zrobic inaczej, a nie zrobila? dokonala aborcji i przez to sie jej nie udaje? zgrzeszyla i jest to kara boska? ;) no co zalezalo od niej? ja tam tylko wspolczuje - pragnac i nie moc, starac sie i przezywac rozczarowanie, chciec do bolu zobaczyc kontynuacje meza i swoja we wspolnym dziecku i czus sie gorsza z tego powodu, ze jest ....stara? no wlasnie, dlaczego tak sadzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbmy sobie wnuka
"ciekawe" zmieniłaś sobie nicka z "mam dwoje dzieci" i myślisz że nikt nie zauważył? ;) Już Ci jeden topik skasowali chyba? ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
dlaczego one sa zdania ze młode matki nie maja racji skad one wiedza ze tak jest skoro nie były matkami a juz napewno nie młodymi czytałas co napisały mi ?/ ze moje dziecko bieGa W KOSZULCE PO SNIEGU a moje dziecko spi sobie spokojnie pod my czuinym okiem one bredze w tym swoim rozczarowaniu i nie spełnieniu czy to moja wina ze ja mam dziecko a one nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
zrób sobie wnuka a nie gadaj od rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbmy sobie wnuka
aż czytam ten ich topik z ciekawości. I nic takiego nie widze ty głupia babo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 lat to juz za pozno? no nie badzcie smieszne, 19 to za szybko, 30 za pozno, o matko :( ale glupi przedzial, moja mama urodzila mnie wlasnie pzred 30, moja szwagierka ma prawie 30 i stara sie o dziecko wlasnie i nigdy w zyciu nie pomyslalam ze 30 to za pozno, dla co niektorych wlasnie prawdziwe zycie zaczyna sie po 30-tce ;) pozdrawiam wszystkie mamy i starajace sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe, naprawdę ciekawe- obawiam się, że to ty piszesz bzdury.. daj spokój tym kobietom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
jedna odwazyła sie napisac to co naprawde im dolega i własnie wam to wklejam: "Czasem szlag mnie trafia i czuje ze przegralam zycie czytajac wypowiedzi 21 latek co maja juz meza i staraja sie o dziecko. Przez dlugi czas nie wchodzilam na kafe aby sie nie dolowac." nikt mi nie wmówi ze trzydziesci kilka lat to dobry wiek na rodzenie dziecka to zwyczajnie ostatni dzwonek i wielkie ryzyko dla zdrowia dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie ciekawi droga \"ciekawie\" po kiego grzyba wchodzisz na topik 30 latek starających się o dziecko? wchodzisz i robisz zadymę; są topiki dla matek siedzących w domu z dziećmi- czemu tam nie pogadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
gadam tam non stop to moj ulubiony temat a czy nie wolno mi wejsc na inny temat aby go poczytac to forum publiczne nie potzreba znac hasła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłapouchowa
weszła, bo jej topik był tak wredny, że moderatorka go zlikwidowała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość one same tak o sobie mysla
oto dowód 02.05] 11:40 elfia_mama Ja mam 35 lat i termin porodu na czerwiec. Pozdrawiam "zabytkowe" mamuśki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zróbmy sobie wnuka
znów zmieniłyśmy nicka? he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_krk
ciekawe..., możesz zająć się odrabianiem lekcji? może jest jakas szansa, że wyjdziesz jeszcze na ludzi... choć w to watpię... Pewnie że ty masz dziecko (biedne że ma taką chorą matkę), a inne nie, ale za to te inne mają rozum, którego tobie brakuje. Pewnie się wpadło, co? i leczysz teraz kompleksy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe naprawde ciekawe
a ty nie chciałabys "wpasc"Chyba o niczym innym nie marzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech...... szkoda slow
aha, no to juz sie zorientowalam: chcesz poprostu pojezdzic po 30-latkach jak po lysych kobylach (coz, widocznie mam juz sprochnialy mozg w tym starczym wieku, ze tyle czasu mi to zajelo) przytoczylas ""Czasem szlag mnie trafia i czuje ze przegralam zycie czytajac wypowiedzi 21 latek co maja juz meza i staraja sie o dziecko. Przez dlugi czas nie wchodzilam na kafe aby sie nie dolowac."" i co w tym dziwnego czy jaka tez odkrywcza prawda kryje sie w tych slowach? mozna czuc sie zdolowana, WOLNO czuc sie zdolowana gdy czyta sie, ze mlodsze od ciebie staraja sie albo i maja juz DZIECI - dzieci, ktorych pragniesz calym sercem i sie nie wchodzi na forum, racja moze by nie nadziac sie na takie osoby jak ty, 'ciekawe', by nie zdolowaly cie dodatkowo szyderstwem i rewelacjami wyssanymi z palca do styczku kiedys tam albo lepiej i nie :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka_krk
ciekawe, jesteś żenująca, choć ty pewnie takiego słowa nie rozumiesz... mam nadzieję że masz jakąś rodzine (jesli sie od ciebie nie odwrócili jeszcze) i że wychowają twoje biedne dziecko na człowieka, bo od ciebie takich wzorców nie bedzie miało... i spadaj do książek dziecinko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
droga \"ciekawie\"- owszem możesz sobie wchodzić na każdy topik, ale po co bruździć i ubliżać innym? po co zabierać głos w temacie, który cię kompletnie nie dotyczy? to nie jest topik pt: \"o mój boże, mam 30 lat i czemu dotąd nie mam dziecka?\" tam są kobiety, które o to dziecko się starają a które go do tej pory nie miały z różnych powodów; one nie potrzebują kąśliwych uwag, przez takie jak ty osoby to forum uważane jest za prymitywne, za taki okropny babiniec, gdzie się wszyscy kłócą i sobie dogryzają; myślę, że jako matce dzieci, powinno ci być wstyd, za to, że sączysz jad wśród kobiet, które dziecka pragną ponad wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×