Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cioccolata

kolczyk na zebie

Polecane posty

Gość gagunia
to bardzo proste i bezbolesne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagunia
ja jestem umowiona na mala cyrkonie w zabku na piatek bialy sliczny diamencik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Muha D
ja mam taki brylancik na zębie. kosztował mnie on 10zl ;) bardzo ladnie sie prezentuje ;D naprawde polecam ;)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rakusss
Proponuję zainstalować kolczyk w odbycie - po co marnować zęby , poza tym to jest bardzie Sexi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś modne były złote zęby
a teraz to wiocha z kolczykami podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orybitkaaa
ja tez chcem sobie zrobic taki kolczyk kosztuje on od 15 do 250 zl mam 12 lat i napewno bede miala taki kolczyk moja mama jest kosmetyczka namowie ja na ten kolczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada20
Hejka ! ja tez mam wizyte u stomatologa na ten diamencik kosztuje okoko 15 euro =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frania12345
witam chcę zrobić experymentna ząbku. muszę zrobić koronkę na jedynkę i chciałabym wtopić w nią cyrkonie,czy ma ktoś może jakieś zdjęcie albo coś żebym mogła zobaczyć jak to wygląda? byłabym bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie niszcz zębów
zazdroszcze! masz proste zęby, i jeszcze kombinujesz, ile ja bym za takie dała...a ja niestety będe miała "kolczyki" na wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaxD
Moim zdaniam kolczyk w zebie to bardzo orginalne i ladnie wyglada ;) Jestem ZA!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem
ze mi osobiscie to sie wcale nie podoba :/ jak mozna tak zeby kaleczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gruszeczka xD
Planuję zrobić sobie takie coś... Tylko nie wiem ile to może kosztować.. i czy to zależy od wieku, czy można bo ja mam 14 lat :P Proszę o poradę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
ej mnie tez to interesuje, moglibyscie napisac ile to moze kosztowac u dentysty i ile by to wynioslo samemu zrobienie i przede wszystkim gdzie dostane w miare dobra tania bizuteria, krucho z kaska;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominiczkaaa
Ja mam cyrkonie na zębie. Mam ją już kilka lat. Nie to, że cały czas tą samą, poznieważ ona odpada. Wygląda to bardzo ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania1725
ponoć cyrkonia się ściera i nie błyszczy aż tak efektownie po jakimś czasie, a jak jest z kamieniami szlachetnymi? i czy one tak samo odpadają jak cyrkonia? bo pół biedy zgubić svarovskiego ale jak by tak zainwestował w diament wielkości 2 mm (koszt ok 190zł) i zgubić go po miesiącu to trochę szkoda...i czy to włąściwie jest różnica co za cyrkonię się przykleja? czy ta do tipsów różni się od "dentystycznych"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cioccolata a czy w ogole spotkalyscie kiedykolwiek kogos z taka ozdoba? bo z tego co widze to ludzie sobie wyobrazaja 'niewiadomoco', ze to jakis przewiercony na wylot zab i wlozony wiszacy kolczyk... W Poznaniu wiele osob to ma. Komentarze podslyszane: "zeby jej sie psuja", "ej, czy mi sie wydawalo, czy ona ma muche na zebie?" "a ta co, zebow nie umyla!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniś. <3
Moja koleżanka ma. Zapłaciła 200 zł we Włoszech i jest on na całe życie. ;) Jej koleżanka z Włoch ma już 10 lat ten sam. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klauducha
moja sis ma kolczyka na zebie i uwazam ze jest booski i mam zamiar sobie zrobic ;d chodzi mi o przyklejona cyrkonie jej sie trzyma juz 2 lata super ;D a i to jest o wielke lepsze od kolczykow w innych miejscach bo tam zostaja dziury a tu nie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaj*bie
ja Was czytam to po prostu tak się śmieję, że zaraz wyjdę z siebie. Idź do dentysty i się zapytaj a nie pytaj czy można cyrkonię do tipsa przyklejać na zęba i to jeszcze najlepiej kropelką!:D ładna żenada. Jezu! i jeszcze za 200 zł polskich we Włoszech! to mnie dobiło. aha i że trzyma się 10 lat tak? jak 10 lat temu ogóle nie wiedzieli że istnieje coś takiego jak cyrkonie w zębach. jakby się takie głupoty zaczęło gadać na ulicy to by po jednej minucie się straciło wszystkie śliczne proste białe ząbki. Myślałam, że XXI wiek to wiek ludzi myślących myślących a nie jakiś przypałów. A moja koleżanka osobiście poleca sposób z wiertarką udarową. Biedy Wam ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycjalv
ja mam kolczyka na zebie srebnego w ksztalcie łzy w srodku z cyrkonia swarowskiego , kolczyk trzyma mi sie długo nie raz juz miałam takiego kolczyka i trzymal mi sie 4 miesiace , ja robie takie kolczyki i biore 50 zł za zwykla cyrkonie .... zalezy co chcesz miec wybur jest wielki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darissa
O jejkuuu...ko tu mowi o jakims szpeceniu się... mały niezauważalny brylancik na zębie czy to takie straszne... każdy ma prawo do własnych upodobań i jeżeli komuś sie to podoba to śmiało ! Ja też mam zamiar sprawić sobie taką cyrkonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaesia195666
Jakieś porąbane jesteście dziewczynki i chyba z deka zazdrosne....Może same macie czarne zęby na które wstyd,założyć cyrkonie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egalenaf1971dugsn
a czy w ogole spotkalyscie kiedykolwiek kogos z taka ozdoba? bo z tego co widze to ludzie sobie wyobrazaja \'niewiadomoco\', ze to jakis przewiercony na wylot zab i wlozony wiszacy kolczyk... Jasne http://i.ex.lv/ayUE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calacoulo1986juvcl
czy ktos ma kolczyk za zebie, na dwojce lub trojce? mam ladne, proste zeby i chcialabym sobie takie zrobic, ale nie wiem jak sie do tego zabrac. czy to u dentysty? w jaki sposob sie to odbywa? i jakie sa ceny i gdzie mozna dostac taki kolczyk? Jasne http://tiny6.com/i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×