Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
guerlain

Sposoby na poprawienie kondycji włosów

Polecane posty

Gość gość
Ja polecam wszystkim biotebal, bo jest rewelacyjny na włosy, ale też na skórę i paznokcie, bo zawiera biotynę. Wystarczy jedna tabletka dziennie przez kilka miesięcy, a efekty są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasza jaglana, siemie lniane, natka pietruszki, cebula. suszenie bez suszarki, bialko w diecie, pic pokrzywe. farbowanie nie farbą tylko max. szamponem albo szamponetką. +witamina b complrex (w tabletkach) albo skrzyp. czas wypic drożdze zalane goraca woda. wszytsko regularnie. po ok. 3- 4 miesiacach widac poprawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuracja biotebalem to najlepsza metoda na poprwienie kondycji włosów. Odzyskują potem połysk, są mocniejsze i szybciej rosną. Stosuję go od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle produktu mozna tera kupic w polsce trzeba sie speszyc bo za komuny tego nie bylo 333 www.youtube.com/watch?v=n08-SNPvLKk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fantks
Ja nie jestem zwolennikiem suplementów diety. Zamiast maski do włosów używam po prostu oleju kokosowego, jakiś czas temu piłam drożdże. Teraz ogólnie dla wspierania organizmu często używam białka konopnego z Purasany http://purasana.pl/bialko-konopne - mam wrażenie, że włosy rosną nieco szybciej i pięknie błyszczą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje przyjrzeć sie dokładnie kondycji całego ciała i zrobić badania. Włosy, często odzwierciedlają stan naszego organizmu. A dla tych, którym włosy wypadają polecam odżywkę biotebal, która fajnie je wzmacnia i pomaga przywrócić włosom zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suplementy diety i naturalne kosmetyki do włosów. Polecam kosmetyki syberyjskie, szczególnie natura siberica https://www.alezielonysklep.pl/9310-kosmetyki-syberyjskie Ja używam od dawna i kondycja moich włosów znacznie się poprawiła. Warto pamiętać, że dla oczyszczenia skóry głowy od czasu do czasu wskazane jest użyć szamponów drogeryjnych ale to 2-3 razy w miesiącu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie zakupiłam odżywkę biotebal w aptece i od dziś zaczęłam kurację wzmacniająca włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre odżywki to klucz. Obejrzyj sobie ofertę Chantal, tam jest dużo fajnych rzeczy za dobrą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam i odżywki, i szamponu biotebala, bo moje włosy naprawdę potrzebują czegoś mocnego na poprawę kondycji i zahamowanie wypadania. Minęło kilka tygodni i zauważyłam, że włosów wypada teraz o wiele mniej. Do tego zyskały fajny połysk i miękkość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
seria Bioxsine (trwa jakiś szał ampułek, w promocjachi online już od 110 zł, używa się dwa razy w tygodniu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię produkty Vichy. Spróbowałam już różne, ale zawsze do nich wracam. Zamawiam też online Ducray - fajny nawilżający do włosów suchych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furrsia3
a co powiecie o suplemencie diety Oeparol - piękna skóra, włosy i paznokcie? Widziałam w aptece i zastanawiam się czy czasem nie kupić z tym, że ostatni suplement jaki brałam był drogi, a tak naprawdę nic mi nie pomógł... czekam na opinie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kapsułki z oleje z wiesiołka GAL skutecznie i szybko wzmacniają włosy. Warto pić codziennie pokrzywę i zainwestować w dobry szampon np. Dermena czy Vichy. ps. polecam poczytać o właściwościach wiesiołka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek3412
Ja osobiście suplementów marki oeparol nie stosowała ale za to już od 2 mce używam kremu właśnie marki oeparol i bardzo mi służy także z czystym sumieniem polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restkina
Najlepiej też unikaj samego suszenia włosów suszarką, sama w praktyce wiem, że ciężko ( ja akurat myję włosy codziennie rano), ale przynajmniej ostatnio zainwestowałam w sferisie w lepszą suszarkę z jonizacją, dzięki temu są zdecydowanie mniej sianowate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie na osłabione włosy bardzo pomogło stosowanie plastrów dermastic. Przyklejałam je sobie na noc przez całą 8 tygodniową kurację. Włosy naprawdę bardzo mi sie poprawiły. Przestały wypadać, stały się mocniejsze i bardziej sprężyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu znajdziesz wszystko na poprawe jakości włosów i nie tylko. Pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EEEk
Najlepsze rezultaty na świecie miałam z szamponem Elastabion Floslek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odstawiłam na bok swoją prostownicę i przez całe wakacje nawilżałam włosy odpowiednimi preparatami oraz regularnie brałam biotynę, zawartą w tabletkach Biotebal. Po takiej kuracji znowu wyglądają na lśniące, zdrowe i nie łamią się, ani nie wypadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mytka34
ja używam kosmetyków Biotebal (szamponu i odżywki) i dzięki nim moje włosy na prawdę dobrze się mają. są gęste i mocne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem wam, że te tabletki są już tyle lat na rynku i nadal działają. Pamiętam jak urodziłam pierwsze dziecko i wypadały mi włosy. Wtedy pierwszy raz po nie sięgnęłam. Minęło już naprawdę sporo czasu, a ja mając kłopoty z włosami kupuje ten sam produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na mnie biotebal i inne skrzypovity nie działają. Koleżanka poleciła mi kuracje zdrowe włosy firmy Souvre. Są to kosmetyki z kolagenem naturalnym. Już po pierwszym zastosowaniu widziałam efekty. Włosy były gładkie, miękkie i proste jak po prostownicy. Używałam do tego witaminy C również z tej firmy i stwierdzam że to były najlepiej wydane pieniądze w moim życiu. Sama teraz jestem częścią tej firmy bo wiem że te kosmetyki to petarda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokręconaa
Mam kręcone włosy i miałam z nimi straszny problem, bo były przesuszone i ciężkie do ułożenia :/ Dopiero pomogły pielęgnacyjne zabiegi z sauną do włosów, które polecam wszystkim :) Ja akurat chodziłam na nie do salonu Shake Your Head w Warszawie, gdzie rozpisali mi 3 miesięczny plan pielęgnacji odpowiedni do moich włosów i powiem Wam, że pomogło :) Wreszcie nabrały blasku i nie puszą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loluniaa11
Ja w sumie od jakiegoś czasu zamiast odżywek używam olejków do włosów poczytaj sobie na ich temat na https://adamed.expert/ są dużo lepsze o odżywek wiem bo już wypróbowałam, używam od dobrych kilku miesięcy tylko olejków i włosy poprawiły mi się bardzo, stały się gęstsze i lśniące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×