Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brozczarowana

Co byscie zrobily gdybyscie dostaly okropny pierscionek zareczynowy??

Polecane posty

Gość brozczarowana

Jak w temacie... Jak postapic w takim wypadku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjj
zmienilabym narzeczonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż taki straszny
??? nie mozna wymienić,z reguły u jubilera nie robią problemów-w końcu faceci mają czasami pośledni gust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA01
Ja poprostu byl mojemu męzczyznie podziekowala (zreszta podziekowalam,moze to nie jest taki jakby chciala ale sie bardzo ucieszylam jak mi go dal) ,LICZY SIE GEST moje drogie panie GEST!!! Jesli wy myslicie inaczej,to wydaje mi sie ze jestescie materialistkami! Dziewczyny nie mozecie od mezczyzn wymagac tego,zeby mieli identyczny gust jak MY !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
ja nie dostalam takiego ale sie zastanawiam co bym zrobila :) Bo boje sie ze moj facet moze nie trafic w moj gust, tym bardziej jesli wybierze go ze swoja matka :0 Ale ogolnie interesuje mnie ten temat i rozne rozwiazania Ja chyba bym sie rozplakala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropny, nie okropny, ale podarowany przez ukochanego mężczyznę :) nie wymieniałabym napewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Mysle ze to moglby byc pewien problem bo: np dostalabym pierscionek z zoltego zlota z wielkim okiem to ja bym go nie nosila bo mi sie bardzo takie nie podobaja i kompletnie do mnie nie pasuja, co bym miala zrobic?? Zmusic sie?? Bez sensu, a wymieniac to tez glupio bo to przeciez jest zareczynowy a nie prezent na urodziny :0 Czekam na dalsze opinie. A moze ktoras to spotkalo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA01
KRO ma racje ladny nie ladny,ale od ukocganego !!!i to sie liczy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sellena
o matko... a jak urodzisz dziecko podobne do tesciowej i nie w twoim guscie to co? Tez sie rozpłaczesz czy wymienisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA01
chyba masz za duze wymagania moja droga,potraktuj to naprawde jako wielka przyjemnosc ktora kiedykolwiek Ci zrobil Twoj mezczyzna,a jesli faktycznie Ci sie nie podoba to badz z nim szczera i powiedz mu to!!Bo chyba planujecie jednak byc razem,wiec nie oszukuj sie a tym bardziej jego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
nie mowimy tu o dziecku bo dziecko sie kocha bez wzgledu na to jakie jest, poza tym dla rodzica jego dziecko jest zawsze najpiekniejsze Ja sie pytam o pierscionek. Nosilybyscie cos co kompletnie nie jest w waszym guscie i do Was nie pasuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA01
Mysle rowniez ze to nie powod do tego,aby zmieniac od razu narzeczonego,jak powyzej napisala kolezanka " jjjjjjjjj "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sellena! dobre! :D A autorce zycze wyluzowania. I oczekiwania ze pierscionek to symbol i nie zawsze trzeba się nim chwalić. A swoją drogą jesli juz tak barzdo sie boisz to mimowolnie gdzies trzymaj w komputerze np na pulpicie zdjecia pierscionkow ktore Ci sie podobają tak na wszystkoi wypadek zeby chłopak mógł je niechcacy zobaczyc. Albo cokolwiek innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA01
Sory!!Moze za duzo sie tu udzielam,ale jescze jedno ja na pewno bym go nosila,moj pierscionek tak jak pisalam wyzej nie jest piekny i wykfintny,ale go mam,bo to gest ze ktos chce ze mna dzielic swoje zycie!A to chyba jest najwzniejsze niz pierscionek,to nie z pierscionkiem bedziesz :wychowywala dzieci itd !! Zastanow sie nad tym serio!Moge wiedziec ile masz lat ?? ze masz takie dylematy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcesz
ze złota zółtego...to z jakiego cchesz złota? a oczko duze to wg mnie ładne, jeszce jak cyrkonia to wogole super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze porostu wybierzeciego razem alnbo pokazesz mu jakioe ci sie podobaja czy to takie trudne?? moj brat kupowal pierscionek z zona pokazala mu jakie jej sie podobaja a on pozniej wybral cos w tym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga B.
ja dostałam od pierwszego narzeczonego taki, który niezbyt mi sie podobał (wybierał go własnie z mamusią... ), ale nosiłam, bo to symbol naszej miłośc (ta akurat wygasła - ale raczej nie pzrez pierścionek). Z drugim narzeczonym (teraz mezem) było tak, ze sama poszłam do salonu, wybrałam, zamówiłam, a on odebrał... może mało romantyczne, ale przynajmniej miałam to, co mi sie podobało (np własnie z białego złota z malusim brylancikiem). Lepiej powiedzieć facetowi, tak mimochodem, że podoba mi się to i to, a nie lubię tego czy tamtego... Powienien zapamiętać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moj narzeczony to wzial mnie do jubilera (niby po kolczyki), zaprowadzil tam, gdzie sa pierscionki i po prostu zapytal, ktory mi sie najbardziej podoba :) I taki dostalam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
No tu nie o to chodzi ze bede go mniej kochala czy cos. Ale moment zareczyn kojarzy sie zazwyczaj z czyms cudownym a tu nagle zonk bo dostajesz pierscien wielkosci sygnetu i masz go nosic cale zycie :0 Dla mnie to byloby traumatyczne przezycie z poczatku, a pozniej bym sie pewnie z tego smiala... Kocham swojego faceta ale wiem ze on i jego mamusia maja dosc kiepski gust a ptrzeciez nie powiem mu, sluchaj ja to bym chciala taki pierscionek... Licze ze bedzie na tyle rozsadny i na zakupy wybierze sie z moja mama ktora zna moj gust Ale i tak temat mnie smieszy wiec czekam na dalsze wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Oczywiscie ze mam inne dylematy i to nie jest najwiekszy problem w moim zyciu ale temat wydaje mi sie interesujacy i dlatego pytam. Wiem ze takie tematy z zasady sie dobrze czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewellkaa
a co tam...jak pierscionek nie fajny to nie wychodzę za mąz i cześć. Niech się bardziej postara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja myslę że powinnas zacząc
taką małą akcję informacyjną w stylu : "lubie skromną bizuterię" "nie cierpię żółtego złota" i powtarzac mu to co jakiś czas a jak kiedys pójdziecie na zakupy to zatrzymać sie przed wystawa u jubilera , znaleźć odpowiadający pierscionek i pkazać mu mówiąc " popatrz jaki piękny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MIGOTKA01
WIESZ CHYBA TO WSZYSTKO TO TYLKO PUBLIKA,BO SAMA NAPISALA ZE TAKIE TEMATY SIE DOBRZE SPRZEDAJA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinien pójść z tobą wybrać
ten pierścionek, w końcu powinnaś go potem nosić dzień w dzień. Ja dostałam nie dość że taki, który mi się w ogóle ni podobał, to jeszcze w złym rozmiarze (za duży), no i w końcu pierścionek się zgubił, a niedługo potem związek rozleciał. Nie ma nic w tym śmiesznego, xze dizewczyna chce nosić ładny pierścionek, ma sie z nim dobrze czuć i być z niego dumna, a nie zastanawiać sie co zrobić żeby go nie było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaki
powiedz ze go zgubilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
widze ze ostatnia osoba w koncu zrozumiala o co chodzi. Wiem ze to symbol ale powinno sie go nosic non stop. A jak sie nie podoba to mam sie zmuszac?? Bez sensu... Myslicie ze jak sie pojdzie wymienic to jest to w porzadku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×