Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brozczarowana

Co byscie zrobily gdybyscie dostaly okropny pierscionek zareczynowy??

Polecane posty

Gość ddddddddddddd
mój misiek doskonale wiedzial jaki pierscionek mi wybrać taki z malutkim diamencikiam lekko pleciony cudowny bo wie ze ja nie założe jakichs wielkich pierscieni, ale zeby było smiesznie to nikt nic miał nie wiedziec tylko nasi rodzice no ale,ze mamy wypaplały to tylko widzialam jak ludzie zezuja na moja rękę żeby zobaczyc pierścionek, a jedna sąsiadka nie wytrzymała i zapytała wprost,jak jej pokazałam to krzykneła "taki bogaty chlopak a taki mały pierscionek jej kupił" zrobiło mi sie strasznie smutno a teraz sie z tego smiejemy bo ze pierscionek delikatny to dla wiekrzosci ludzi musi byc z okiem aby na kilometr było widac dlatego idz z nim i pokarz mu jakie pierscionki ci sie podobaja a jakiego w zyciu nie załozysz moze to pomoze bo na tesciowa bym nie liczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
No wlasnie, glupie to ze pierscionek wg niektorych ma byc widoczny. ja chce delikatny. A rownie dobrze malutki moze byc z platyny z pieknym brylantem i kosztowac kilka tysiecy, a wielki moze byc ze srebra z cyrkonia i kosztowac 150 wiec to bez sensu ;) Ja chce zeby mi sie podobal i najlepiej zeby nie rzucal sie w oczy. Nie lubie jak ludzie po cichu o mnie dyskutuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Skoro mowa o brzydkich i niebzydkich pierscionkach to moze zapytam Was o rade. Wlanie wybieram pierscionek dla swojej ukochanej i mam 3 na oku. Wiem tylko tyle ze moja dziewczyna nie lubi zoltego zlota. Co sadzicie o tych??? http://allegro.pl/item159929281_zloty_pierscionek_z_brylantem_p1_h_0_26ct_.html http://allegro.pl/item159313751__0514_bardzo_ladny_pierscionek.html http://allegro.pl/item161822302_pierscionek_z_brylantami_tylko_z_firmy_onyx.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka***
Narzeczony - wszystkie sa sliczne, ale mi najbardziej podoba sie pierwszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
jesli juz bym miala z tych wybrac to tez bym wybrala pierwszy. Mnie sie podobaja inne ale te sa rowniez bardzo ladne. Moge Ci pokazac to co mnie sie podoba, moze znajdziesz cos co rowniez i twojej dziewczynie mogloby sie spodobac http://www.twojabizuteria.pl/go/_info/?id=548 http://www.twojabizuteria.pl/go/_info/?id=523 http://www.twojabizuteria.pl/go/_info/?id=498 ten ostatni bardziej by mi sie podobal w bialym zlocie ale zolte zloto w tym wydaniu tez ma cos w sobie Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
Dzieki Gwiazdka. Naczytalem sie tutaj tych wypowiedzi i troche sie przestraszylem ze nieswiadomie wybiore jakies paskuctwo:o Szczerze mowiac tez najbardziej podoba mi sie pierwszy ale zastanawiam sie czy nie postawic na bardziej oryginalny czyli trzeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
brozczarowana, Twoje pierscionki sa piekne, naprawde. Nie wiem czy nie ladniejsz od tych moich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Dzieki :) Mam nadzieje ze moj facet tez tak stwierdzi i sprezentuje mi cos w tym stylu ;) Ja lubie szafiry w polaczeniu z brylantami Te Twoje pierscionki sa bardziej klasyczne Ale to zalezy co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Przyszly narzeczony a moze Ty dla mnie wybierasz?? hehe Chyba bym padla ze smiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulina
Narzeczony- nie zmieniaj swojego wyboru- pierścionek nr 1 jest bardzo ładny, elegancki i klasyczny- takie połacznie zawsze będzie na czasie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly narzeczony
brozczarowana :D W kazdym razie bedzie Ci sie podobal:) Paaulina, chyba masz racje. Jescze sie zastanowie, ale bede sie staral pewnie o ten pierwszy. Dzieki za pomoc! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
No wiesz, ja bym wolala te ktore sama wybralam :P Wiec to przemysl ;) Jak nie to bedziesz wymienial jak sie okaze ze to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do narzeczonego : Ten ostatni jest ciekawy;) Co do pierscionkow jeszcze to moj sie buntowal na widok ceny. Czy nie jest to dziwne dla was?Swojej ex narzeczonej kupil za 250zl.Ja znalazlam taki za 560zl..a on mi ustala granice ze wiecej niz 500 nie da bo \"liczy sie gest\". Ja bym chciala nosic caly czas ten pierscion ktory wybralam.Rozmawialam z matka i wiem ze bedzie pasowac do obraczki. Nie wiem sama teraz..czy cena zalicza sie do wielkosci uczucia? Rok temu kiedy jeszcze nie pomyslalabym ze sama bede miala dostac, rozmawialam z przyrodnim bratem ktory mieszka w Irl.Zapytal jaki pierscionek kupic dla jego dziewczyny ..i czy tysiak zl. to zbyt malo ,czy moze byc (zarabia tyle w tydzien i tydzien by chodzil glodny a swoja kobiete kocha bardzo bardzo). Bylam w lekkim szoku. Co o tym sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Dziwny ten Twoj facet. Ale to zalezy ile ma pieniedzy. Bo jesli jest studentem i go niestac to mowi sie trudno. Ja nie wyobrazam sobie jednak zeby moj facet ustalil jakas granice :0 Moim zdaniem powinien tyle czasu odkladac az uzbiera. Ja nie mam jakis niewiadomo jakich wymagan ale moim zdaniem pierscionek jesli chlopak zarabia i cos mu co miesiac zostaje to powinien kupic w granicach 500-1000 zl Jak go stac na wiecej to moze i za wiecej. Wydaje mis ie ze jesli ktos nie jest w stanie odlozyc takich pieniedzy to w jakis sposob ma zamiar utrzymac rodzine?? Bo chyba chce miec rodzine skoro sie oswiadcza. A co bedzie jesli zona bedzie w ciazy i straci prace? On musi przeciez ich utrzymac. Wiec uwazam ze jesli kogos nie stac na taki pierscionek to nie stac go rowniez na zalozenie rodziny. Moze to brutalne ale taka jest prawda. No chyba ze to dziewczyna chce taki pierscionek i drozszego nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coooco
Ja niestety dostałam okropny pierścionek zaręczynowy i go poprostu nie noszę. Najdziwniejsze jest to, że wcześniej narzeczony pytał się mnie jakie pierścionki mi się podobają i pokazałam mu kilka takich pierścionków. Dostałam natomiast coś zupełnie przeciwnego do mojego gustu - nie pasuje nijak do mnie, raczej jest odpowiedni dla starszej pani, a nie dla młodej dziewczyny. Doceniam oczywiście gest mojego narzeczonego, ale tak w głębi serca jest mi troszkę przykro, że nie mogę go nosić chociaz próbowałam na początku. Pewnie kiedyś zgodziłabym się z większością poprzedniczek, że wygląd pierścionka nie jest aż tak ważny, że liczy się przede wszystkim uczucie, ale teraz z mojej perspektywy to wygląda troszkę inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj nie jest studentem:) :) :) :) Ma 30 tego roku.Ma dom, samochody.Tez mysle ze to dziwne < crying > Tak jeszcze z wlasnych doswiadczen!! Szukanie i wybieranie na sieci jest bardzo fajne ale nijak to sie ma do rzeczywistosci.Jesli znalazlyscie ten swoj pierscionek , to radze isc do jubilera i przymierzyc podobny!!Mi tez sie wydawalo ze ten ktory sie podobal bedzie pasowac.. ubralam na palec i niestety nie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Cocoo a powiedzialas narzeczonemu ze troszke nie trafil? Moze powinniscie go wymienic, mysle ze to byloby lepsze rozwiazanie niz trzymanie w szufladzie. Moze sprobuj tak delikatnie, zeby go nie urazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moja koleżanka pojechała wybierać pierścionek razem ze swoim facetem i z...mamą swoją....One wybrały, on zapłacił, schował, a potem ona udawała niebotycznie zaskoczoną jak on jej sie \"nagle i niespodziewanie\" oświadczył ( zresztą w praku, w środku dnia, w tłumie ludzi):( I to sie dopiero nazywa mieć problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
No ja na szczescie wiem ze takie beda pasowaly bo mam w domu podobne :) Zreszta moja mama ma tyle roznych rodzajow ze juz wszystkie pomierzylam i wiem co mi pasuje i co sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Nienia :D Dobre Moj juz jest uprzedzony ze nie lubie w tlumie ani wsrod rodzicow. Zreszta on tez taki "wyrywny" nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to bedzie wygladac tak ze ..powiem mu ktory.Palcem , powiem zeby zrobil zdjecie bo ma ostatnio napady amnezji (tak to juz jest z 30stkami :D ).Ale nie bede wiedziala czy kupil ten czy nie;) On jest taki..~TAKI~ nieprzewidywalny do cholery!!! Wiem tyle ze on lubi z zaskoczenia i w najmniej spodziewanym miejscu (jakims romantic moze) wiec pewnie bedzie czekal na moment mojego rozsypania wewnetrznego i wyskoczy z pierscieniem jak pajacyk z pudeleczka zabawki dla dzieci. Ja dostane zawalu i tak to sie skonczy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
do Wy to na powaznie A nie boisz sie ze kiedys jak pojdziecie na zakupy i Ty bedziesz chciala bluzke to on powie: "Nie Kochanie, w tym miesiacu juz wydalas swoje 20 zl przeznaczone na ubrania "??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio sama mialam takie przemyslenia, jak w tytule topiku, bo kilka miesiecy temu zareczyla sie moja znajoma i - MOIM zdaniem - ma nieladny pierscionek. Wg mnie niezbyt do niej pasuje, jest troche odpustowy, ale nie rozmawialam z nia, czy jej sie podoba - chyba traktuje go jako symbol i jak na razie zawsze nosi. Ja sie smieje, ze pierscionek zareczynowy bede nosic w kieszenie, bo nie nosze zadnej bizuterii pare dobrych lat (niewygodnie mi). Jak ktos sie zdecyduje na to, zeby mi sie oswiadczyc :P, to wolalabym dostac cos niewielkiego, skromnego i raczej bez wskazywania limitow - \"drozszego niz x to ci nie kupie\" (sorry, to wg mnie prostactwo ze strony faceta, ja bym chyba odpowiedziala, ze w takim razie doloze mu roznice w cenie, skoro go nie stac). Chcialabym uniknac bezposredniego wskazywania palcem \"kup mi ten\", bo wolalabym zostac zaskoczona (ale mile...), a nie udawac \"wielce zaskoczona\" kilka dni po wspolnym wyborze pierscionka. Mam nadzieje, ze moj ewentualny przyszly narzeczony zdola trafic w moj gust :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
do Oszczedna: A jesliby nie trafil, wymienilabys pierscionek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brozczarowana :D Nie boje sie bo bede miala osobne konto!!! Tez zarabiam..zaczynam dopiero (mam 23 lata prawie:D ) rozkrecac biznesik w branzy artystycznopodobnej.Jakies pieniazki miesiecznie juz do mnie plyna. Konto tez mam od jakiegos czasu zalozone.Zasady sa jasne od poczatku : - jak idziemy gdzies razem to rachunki po polowie - jak > On < mnie gdzies zabiera (\"zabieram cie dzisiaj tu i tu\") to placi On. - jak ja Go zabieram to ja place:) Czasami mam taki kaprys..ostatnio zabralam na lodziki do jednego z wiekszych centrow handlowych na mojej wsi .Czulam sie super:D :D :D :D ale sie ludzie gapili!! Wiec to tak wyglada..Nie mieszkamy jeszcze razem wiec problemu rachunkow nie ma.Za kilka lat roznie to moze byc bo moj tez ma taka prace raczej wolna.Mysle ze sobie poradzimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"PRZYSZLY NARZECZONY\" mi osobiście najbardziej podoba się ostatni:)ale widze ze nalezysz do mezczyzn, ktrórzy maja dobry gust.gratuluje!:)pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katranka
Hej dziewczatka:) Zawsze możecie powiedzieć że np pierscionek ejst dla was za szeroki i puchnie od niego palec, albo dostajecie odparzeń:) MOja mama tak ma z obrączką, nie mogła jej nosic, w końcu dała zwężyć i teraz jest ok:) a z reszty złota zrobiła sobie nowy ( i z innego złotego:) Nie wiem ile teraz kosztuje przeróbka pierścionka, ale chyba nie aż tak drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
No tak, przerobka przerobką ale co tu zrobic jak sie dostanie z zoltego zlota a chialoby sie z bialego?? Moim zdaniem lepiej jest wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×