Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brozczarowana

Co byscie zrobily gdybyscie dostaly okropny pierscionek zareczynowy??

Polecane posty

Gość brozczarowana
No wiadomo ze nie kazdego. Ale ja bym na mojego sie obrazila gdyby mi sie oswiadczyl piersionkiem z blaszki, no chyba ze to by bylo tak niespodziewanie a pozaniej pojechalibysmy wybrac pozadny. Bo nie wyobrazam sobie zeby facet tak cenil swoja kobiete i dal jej blaszany pierscionek ktory by miala nosic do konca zycia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Katerina ja o takich rzeczach nie mysle bo nasze zareczyny nie beda zaplanowane. narazie to tylko moje podejrzenia. Zreszta my nie chcielibysmy takich oficjalnych. A poza tym to chyba jest tak ze on prosi o Ciebie a nie o prezent od siebie. Zgadzasz sie z nim byc i to jest dla niego prezent. Faceci maja gorzej bo poniekad musza nas przekupywac wlasnie pierscionkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
*prezent od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brozczarowana - co według Ciebie znazy cienić ? - cała wypłata na jeden badziewny pierśionek - który nie daj Boże zgubisz albo coś ? Nie wiem ale czasem mnie to wkurza , że każdy mówi a narzeczony ceni swoja kobiete tak a nie inaczej i wydał całą wypłate albo zbierał pół roku na ten pierścionek ? :( nie wiem nie wiem Katerina23__ - ja nic nie dałam - nie daje sie facetowi - TO ON CIE PROSI O RĘKE I TO ON CI KUPIŁ PIERSIONEK Z KTÓRY MA OZNACZAĆ ZGODE O TO CZY ZOSTANIESZ Z NIM JUŻ DO KOŃCA - I PROSI CI O TO ŻEBYŚ ZOSTAŁA TĄ JEDYNĄ !!!! BABY NIE DAJĄ PIERŚCIONKÓW FACETOM :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
To ze niektorzy faceci np wydaja po kilka stow na glupie gry komputerowe dla siebie a kobiecie kupujea pierscionek za 50 zl bo po co drozszy, przeciez moze zgubic. Ja nie oczekuje zeby facet wydal cala pensje na pierscionek dla mnie chociaz wiem ze on bylby zdolny do tego. Zalezy mi raczej na tym zeby trafil w moj gust i kupil porzadny, taki ktory przetrwa tak samo jak nasza milosc. A sorry, pierscionek za 50 zl raczej do trwalych nie nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Zreszta ja wyznaje zasade ze lepiej kupic cos porzadnego co dluzej przetrwa. Dlatego jak kupuje mu cos w prezencie, np jakis ciuch to kupuje taki, ktory wiem ze nie zmechaci sie po dwoch noszeniach. Wydaje wiecej ale on jest wart tego zeby nosic porzadne rzeczy. Takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katerina23__
Pytam sie bo kolezanka mi tak nagadala wlasnie...i chcialam was sie spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzi ci o to, że jakby tówj facet kupił sobie samochód o wrtości 90 000 to od razu musi ci kupić pierścień za połowe sumy ??????? o co ci chodzi ? p.s po co piszesz że jak wydają kase na gry - ty wydajesz na kosmetyki i perfumy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Nie za polowe ale nie za 50 zl Skoro stac go na gry, stac go tez zeby jednego miesiaca nie kupic i odlozyc na pierscionek. ja nie mam kokosow ale nie kupuje mu swetra za 20 zl tylko za 200 bo lubie jak nosi porzadne rzeczy i wiem ze za tydzien nadal bedzie mogl spokojnie zalozyc ten sweter bo bedzie wygladal tak samo jak w dniu kupna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha widać że ci zależy na tym żeby ci kupił za naj najwięcej kasy ten pierśionek :o to powiedz mu tylko o tym i już :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Malusia to pokaz mi gdzie tak powiedzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do brozczarowana
wycofuje sie z tej dyskusji poniewaz autorka sama nie wie chyba o co jej chodzi! szzcescia zycze z wymarzonym pierscionkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadasz cały czas o kasie jak jakaś materialistka !!!!!!!!!!! i widać że zależy ci tylko na takim \"drogim\" :o a poza tym nie wyliczaj komuś że kumuje gry ( w sumie to mój mąż kupuje cały czas sprzęt do samochodu za 2000 na miesiąc i mu tego nie wyliczam - ciesz sie z nim :p - pierśionek dostałam \"tani\" w porównaniu z Tobą :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do brozczarowana dokładnie - najpierw gada że jak kupi za mało kasy to będzie juz bezguście i już pewnie ten pierśionek po roku będzie brzydki a jak jej pisze że ma jej kupić za 40 000 - to gada że może być nie zadrogi bo on kupuje gry - ale skucha :p :p :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
No i to Twoj problem ze sie na to zgadzasz. Jesli dla Ciebie pierscionek do 1000 zl to full kasy i za drogo to Twoja sprawa, dla mojego jest to mniej niz on sam by przeznaczyl. Z tych pierscionkow ktore tu pokazywalam najbardziej podoba mi sie ten najtanszy czyli za 530 zl wiec daruj sobie. Poza tym moj nie kupuje gier, ani nie wydaje na bzdety. Tam mowilam tylko rozne przyklady jak zachowuja sie mezczyzni. Poza tym ten topik mial byc o tym co zrobic z pierscionkiem kompletnie nie w naszym typie a Wy napadajac na mnie zmuszacie mnie do obrony. Jesli nie zgadzacie sie ze mna to trudno. Ale mozna to wyrazic bez osadzania, czego ja sie staram unikac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddddddddddddddd
mi wydaje sie ze nie jest wazne za ile został kupiony ten pierscionek ale to jak do tego podchodzi twój męszczyzna. nie wyobrazam sobie zeby zastanawiac sie ile dał za mój pierscionek ważne jest ze mnie kocha ze wlożył serce w znalezienie tego co mi sie podoba i chciał żeby to był ten jedyny itd. a cena jakie ma tu znaczenie co wasza miłość też wyceniacie takie zeczy przecież są bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiutka jak paluszek
NAJWAZNIEJSZE ZE TO OD UKOCHANEGO..:-) I NALEZY ZAUWAZYC ZE JAK DAŁ CI PIERŚCIONEK TO DLA SWOJEJ WYBRANKI- I MYSLAŁ O TYM ZE TEN PIERŚCIONEK JEST NAJPIĘKNIEJSZY I ZE ON TEN PIERŚCIONEK NAJPIEKNIEJSZY, WG NIEGO- DA WŁASNIE TOBIE ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Oczywiscie ze nie powinno sie wycieniac pierscionka ktory sie dostaje. Ale ja tu analizuje drugie strony. Bo z jednej strony dziewczyna sie powinna cieszyc ze facet ja chce Ale z drugiej strony facet powinien sie postarac jesli mu zalezy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
*dwie strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
acha no i co myslec jesli facet ewidentnie sie nie postaral? Cieszyc sie ze jest cokolwiek??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiutka jak paluszek
I WLASNIE SIE POSTARAŁ- DAŁ CI PIERSCIONEK KTÓRY KUPIŁ, A KUPIŁ TO CO MU SIE POOBAI KUPIŁ DLA UKOCHANEJ OSÓBKI- CZYLI CIEBIE A KUPUJĄC GO MIAŁ NA MYSLI O ZARECZYNACH A CO ZA TYM IDZIE ZE BEDZIECIE ZE SOBĄ DO KONCA- WIDZISZ TAKI ŁAŃCUSZEK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
Oczywiscie, moze byc tak. ja jednak mowie tu o przypadku ze facetowi jest obojetne, kupi cokolwiek i da jakkolwiek, byleby bylo juz po. Ja jestem nauczona tego ze osobie ktora sie kocha daje sie wszystko co jalpesze, bo ona na to zasluguje, dlatego facet przy wyborze pierscionka powinien sie postarac. Dziala to oczywiscie w diwe strony i kobieta rowniez stara sie zawsze dawac partnerowi wszystko co najlepszy. I nie mowie tu tylko o rzeczach materialnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna sobie olaaa lalalal
znajdź sobie zajęcie - próżniaro - siedzisz i tylko bys gadał gupoty o pierścionkach :o sama sie gubisz w tym co mówisz !! daremne - :o nie wchodze już tu !! daremne rozmowy - zalóż nowy temat !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brozczarowana
To nie wchodz. Nie bede plakac. A topik i tak juz nie ma sensu bo niestety glowny temat sie zagubil przez ocenianie innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z calego serca wspolczuje
wspolczuje z calego serca twojemu chlopakowi!! wiedzialam, ze kobiety potrafia miec postawe roszczeniowa to bolu ale to co tu w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja dostalam
pierscionek calkiem nie w moim guscie. I nic nie pomoglo ani przegladanie wczesniej z narzeczonym ani zapisanie na pulpicie. Trudno jak chce sie miec niespodzianke zawsze istnieje ryzyko :) Nie chodze w nim na codzien ale moj ukochany jest przekonany ze bardzo mi sie podoba. Doceniam to ze staral sie wybrac jak najladniejszy i predzaj bym sie zabila niz przyznala ze cos jest z nim nie tak. Liczy sie uczucie a nie pierscionek. A poza tym nie jest on pewnie ostatnim jaki od niego dostane w ciagu naszego dlugiego zycia. Zakladam go tylko na jakies wieksze uroczystosci rodzinne no zeby mama sie mogla pochwalic ze jej corka sie zareczyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z tłumu
ja mam trochę inną sytuację dostałam bardzo ładny pierścionek zaręczynowy..jest jedno ale, wygląda prawie identycznie jak inny, który dostałam od rodziców.oczywiscie nie dałam po sobie poznać i nigdy nie dam, bo nie chcę mu sprawić przykrości, ale czuję się jakbym dostała drugi taki sam pierścionek...teraz pewnie śmiesznie będzie wyglądało noszenie jednego na lewej ręce, a drugiego na prawej bo wzór jest zbyt charakterystyczny i rzucający się w oczy, ale nie chcę nikomu zrobić przykrości wiec pewnie będę nosić oba .a co najśmieszniejsze,mój narzeczony wyraźnie powiedział, ze sugerował się moim gustem przy wyborze, bo widział jaki noszę.nawet nie umiem się cieszyć tym pierścionkiem, już bym wolała żeby był brzydki byle inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z tłumu
czy ktoś mógłby mnie pocieszyć i napisać, ze jestem idiotką skoro pierścionek ma dla mnie takie znaczenie?:( albo napisać cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz się przejmujesz
a za jakiś czas nawet nie będziesz o tym myśleć i będziesz się śmiać z tego, że się przejmowałaś. ja jak coś dostene co mi się nie podoba to jestem strasznie wściekła!!! zwłaszcza jak jest to droższa rzecz i taka którą używa się na codzień. no ale tobie przecież ten pierścionek się podoba? czy oba są złote? mają taki sam kolor oczek? mój chłopak jak chciał mi kupić pierścionek to wziął mnie do sklepu żebym sama sobie wybrała bo mówi, ze wie jak ciężko mi dogodzic... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×