Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka jedna....

Zdrada...

Polecane posty

Gość nie pytaj innych o zdanie
po prostu baw sie dobrze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje
Mi się wydaje że zdrady nie są zaplanowane. Ale nie radze Ci tego robić bo po co kogoś krzywdzić świadomie. Moja koleżanka zdradziła i długo cierpiała, on nie bo ją rzucił i miał głęboko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
jak już zaczęlaś to kombinuje dziewczyno nim twe wdzieki przeminą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
Prawda jest taka ,że dziś każdy zdradza, każdy o tym mysli. To ludzi keci i media nakręcają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsd
ale czy ten swiat tak caliem zeszedl juz na dno??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potępiam zdradę... Coś strasznego... Pozostawiam uraz na człowieku na całe życie. Ten, kto chce zdradzić i tak to zrobi - prędzej czy później. Ale taka osoba nie zasługuje na miłość poartnera. Owszem - ja nie mówię tu o patologicznych rodzinach, czy coś tego typu - mówię o kochających się ludziach. Po co zdradzać? Po to, żeby zburzyć swój dotychczasowy związek? Żeby przekreślić wszystkie chwile, ktore spędziło się razem? Dla mnie czysta głupota. Jeżeli komuś nie jest dobrze w związku z inną osobą, to niech jej to powie i koniec, a nie, że rani i zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
niestety ja na przykład się pogubiłem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *pokrzywa*
Jednak świat to dół kloaczny, bez dwóch zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariuje
zgadzam sie!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
widzicie każdy tu potepia, a jak przyjdzie co do czego to już skok w bok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opapapa: nie uogólniaj. Miałam okazję zdradzić, i to nie raz. Przez całe swoje życie było może z 5-6 takich okazji. I NIGDY, ANI RAZU tego nie zrobiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
Gratuluję, fajnie że takie osoby sa jeszcze:):) Życze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
Ja nie zdradziłem, nie ma dziewczyny:) po prostu jestem nieufny, albo wysoko się cenię:):):):) Pozdróweczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
hehehehe dzięki:) ale pogubiłem się juz hehhehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
Nie no obserwuję to wszystko i męczy mnie ten cały seks, zalew tym jest, mnie juz przytepiło. Ten zdradził ta, ta tego, ta pojechała tu i zdradziła, ta się z tym puściła, ten z tą. A w ogóle to ja w miłośc nie wierzę, bo to według mnie fikcja. Dziś ludzi tylko nakręca kasa i seks. Łatwo, szybko i przyjemnie oto zasady wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie wierzysz w miłość, to bardzo ciężko będzie Ci ją w życiu odnaleźć... Miłość istnieje - trzeba tylko na nią poczekać. Sama przyjdzie... Moja już przyszła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opapapa
No ,to fajnie ,że Ci się udało. Pozostaje tylko zyczyć powodzenia:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi25
Ja też,ja też chce coś powiedzieć....................ja też nigdy nie zdradziłem........jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi25
Bo ja już się przejechałem w tym życiu........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Od 8 lat jestem ze swoim chłopakiem kocham go i jednocześnie nienawidzę.Bywa niekiedy wspaniały,a niekiedy nawet uderzy mnie.W chwili obecnej zakochałąm sie w kimś innym,strasznie ciagnie mnie do tej drugiej osoby,chociaż jak zdradzę to zawali mi sie cała stabilność świata :) Choruję na depresję od kilku lat z przerwami,a ta druga osoba pojawiała sie ostatnio zawsze wtedy gdy było mi tak źle i pomagała mi tym że poprostu była.Teraz już myśle ze świruję :) boję sie że moze mam depresję dwubiegunową,ze tak z dnia na dzień coraz bardziej emocjonalnie jestem przy tej drugiej osobie.Od mojego chłopaka odeszłam już kiedyś,ale skończyło sie to dla mnie mega depresją.Boję sie tak naprawdę życia.Z moim chłopakiem układa nam sie nienajlepiej ale przynajmniej stabilnie,boję sie przy swojej chorobie zaczynać coś nowego,ale bardzo ciągnie mnie do tej drugiej osoby.Boję się że coś odrzucę bardzo ważnego,ale boje sie tez ze moze choruję na depresje dwubiegunowa.Od zawsze pamiętam ze jak miałam doła,jeszcze nie depresję ,wychodziłam z tego zakochjąc sie ,z reguły platonicznie,ale to pomagało mi żyć.Boję sie ewentualnej manii,moja sasiadka na to chorowała,widziałam to i byłam przerażona.W chwili obecnej boję sie że choruję na to samo,chociaż nigdy nie miałam manii,ale ponoć choroba rozwija sie powoli bardzo ,przechodzac przez etap hipomanii ,wiec trudno określic.Mój lekarz,ponoć dobry twierdzi że napewno mam klasyczną depresję i mam żyć pełnią życia,ale ja sama nie wiem :( .Boję się zdradzić,ale tak zyć też nie chcę.Mój chłopak też chyba mysli o rozstaniu,ale chyba też ciężko mu podjąc jakąkolwiek decyzję.Sorki że może piszę trochę nie na temat,ale musiałam sie wygadac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi25
Bo ja już się przejechałem w tym życiu........No ale co będzie zobaczymy.Wolałbym tego nie zrobić i tego też już nie doświadczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomi25
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz pisz zwiężle bo mi się nie chce czytać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×