Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość marttta

Ile zarabia recepcjonista w hotelu?

Polecane posty

Gość nokijaczarna
a ja mam pytanie o co moge bycz apytana na rozmowie kwalifikacyjnej w hotelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejek
Możecie mi powiedzieć jak w ogóle ubiegać się o pracę w hotelu ? Wchodziłem na strony kilku głównie tych większych i moje zdziwienie jest takie że nigdzie nie widzę aby szukali kogoś ? Jak w ogóle szuka się pracy w hotelu mam osobiście iść zanieść CV ??? Zostawić gdzieś na recepcji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Accor
Pracuję w jednym z hoteli sieci Accor...Jeżeli ktoś jest ambitny i chce mieć możliwości rozwoju, polecam hotele sieciowe. Zarobki? ok. 1700 netto plus premie i bardzo dobry socjal(czego nie ma w hotelach prywatnych). Ja miałam 2 rozmowy...pierwsza polsko-angielska z Guest Relationship Manager'em i Front Office Manager'em...Druga, 2-godzinna, w języku angielskim z dyrektorem. O co pytają...ja miałam scenki sytuacyjne, pytania dotyczące mojego CV i miedzy innymi doświadczenia w nim zawartego, pytania sprawdzające podejście do pracy, znajomość marki, rynku hotelarskiego w Polsce i na świecie....czyli same podstawy...nic skomplikowanego. Cv najlepiej przynieść osobiście ale polecam również stronę hotelcareer,pl. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krrrrrp
mozna wiedziec jakie konkretne scenki sytuacyjne mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matrona wie swoje
Zależy od liczby pokoi. Przeważnie najniższa krajową,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek567
Ja pracuję w prywatnym 4* hotelu. Czas pracy to 12 h oczywiście ale b.często bywa tak, że po dniówce mam kolejną dniówkę albo nocną zmianę, albie dwie nocne pod rząd. Naturalnie powinnam pracować 12 h na 24 h a potem nocka 12h i 48 h wolnego, ale to tylko teoria niestety. Zarabiam 1300 zł netto, zero socjalu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek567
No i o premiach można tylko pomarzyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploo
Jak wyglada drugi etap w accor? o co pytaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pracuje w 4* hotelu u prywaciarza, za 200h przepracowanych otrzymuje na reke 2100 (na umowie mam 1600 brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam na Ukrainie. Jestem ukraińcem. Chce podjąć prace w Warszawie jako recepcjonista. Absolutnie nie wiem czy to się uda. Bardzo dobrze mówie, pisze, czytam po angielsku, ukraińsku. Rosyjski jest mój język ojczysty. Doświadczenia w tej pacy nie mam żadnego. Nie wiem czy moge spodiewać się na pensje netto 1300 zł. Nie wiem jak będą traktować cudzoziemca czyli mnie. W tej chwili mam wszystkie niezbędne dokumenty by podjąć prace w polsce legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze skonczone studia i praktyka oraz 2 jezyki obce za 1500 zl 12 godzin to BANDYTYZM W BIALY DZIEN. majac takie umiejtenosci wyjezdza sie do Norwegii i zarabia 20 tys za 1500 zl nie ma prawa sie powiedziec ani be ani me w jezyku obcym. za takie grosze to nie 12 h tylko 5h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o hotele diament to na forum http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,813153 recepcjoniści chwala sie, że stać ich na wiele, nawet konkretne premie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perception
Stawki są niskie bo i chętnych dużo, całe mnóstwo. Podstawy są kiepściutkie raczej wszędzie, czy to 1 czy 5 gwiazdek, pensje oscylują 1500- 1800 netto. Ale jest ale :) w miastach turystycznych, typu Kraków, wszystkie hotele mają deale z taksówkarzami no i operatorami wycieczek. Od tego wszystkiego ma się prowizje. Średnio 1500- 2500 PLN za miesiąc. Więc taka goła pensyjka+ prowizje, całkiem sporo można uzbierać. Mówię z perspektywy Krakowa. W małych mieścinach, bądź też w hotelach nastawionych na klienta biznesowego to wszystko odpada, ale wiem, że są wtedy często prowizje od sprzedaży pokoi. Generalnie jednak stawki niskie bo i chętnych wielu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość8123
Tak naprawdę zależy to od szczęścia / znajomości...znam dwie recepcjonistki nie znające języków obcych, a zarabiające jedna - 1800-2000 (w zależności od wysokości premii w danym miesiącu) i druga 2400 zł stałej pensji...pierwsza ma posadę po znajomości, druga z ogłoszenia. A z drugiej strony są też ludzie z dwoma językami zarabiający 1400 -1600 zł... Szczerze te 1400 zł to są śmieszne pieniądze, biorąc pod uwagę fakt, że w tym zawodzie wypadają zmiany w długie weekendy, święta, sylwestra...barman czy kelner jeszcze na napiwek może liczyć, recepcjonistka bardzo rzadko, ale uśmiech przyklejony musi mieć dla każdego, nawet najbardziej denerwującego gościa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panna Recepcjonistka
Z myślą o byłych, obecnych i przyszłych recepcjonistkach! Humorystycznie, ale i prawdziwie o blaskach oraz cieniach kariery recepcjonistki w dużym mieście ;) https://www.facebook.com/panna.recepcjonistka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjawkrainieczaaarów
Ja w Sylwestra niestety również pracuję :(. http://praca.nasylwka.pl/ Takie życie recepcjonistki ;). Ale w sumie może być wtedy ciekawie - tak inaczej w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zalezy od liczby kursów i doświadczenia :) moja znajoma uczyla sie tu www.wshig.pl i teraz jest na stażu w hotelu we Wrocławiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rokezz
Zalezy tez od hotelu, bo jak np. czytałem forum hiltona gowork.pl/opinie_czytaj,4 to zarabia się bardzo dobrze, ale dostać się trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zależy w jakim hotelu, jak hotel jest niezły to wiećej jak podrzędny to mniej. Np w czyms takim www.eurohotel.swarzedz.pl/ pewnie nie jest zle bo hotel wyglada super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mexyk
ja ostatnio bylam na rozmowie -ok.rekreacyjna stolicy ,hotel 3* znam angielski i slowacki pensja 1750netto umowa o prace ,system 2na2 po12h ogolnie mam blisko i chcialam sprobowac tego miodu:) ,oprocz recepcji parcie na sprzedaz wiec spore wyzwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam rozmowę w 4 gwiazdkodkowym hotelu sieciowym w Warszawie, zaproponowali mi pansje na poziomie kasjerki w dyskoncie. Oczywiscie czesc rozmowy po angielsku :O wszedzie tak slabo płaca w 4/5 * HOTELACH? Czy to dlatego, ze nie miałam doświedczenia w branży? Czytałam opinie na gowork i zarobki roźnia się w zalożnosci od sieci hoteli i miejsca, ale myslalam, że w Warszawie płaca wiecej, myślalam, ze ok 3 tyś brutto ;O :( w call center mozna w wawie wiecej zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zarabiacie w duzych hotelach sieciowych na recepcji w Warszawie/ Krakowie, mam na mysli sieci duze sieci typu Marriot, Hilton, Radisson, Sheraton, Accor(Orbis),Best Western? prosilabym o odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie wie? O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie macie zarobki w Łodzi ? Podobno jest tutaj http://praca-lodzkie.pl/absolwenci-hotelarstwa-poszukiwani/ spore zapotrzebowanie na pracowników związanych z hotelarstwem. Ja pracuje w Łodzi już parę lat, ale rozważam zmianę miejsce prac. wydaje mi się, że powinni mi zaoferować lepsze stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfecjonistka
W Łodzi to ok 2500 zl brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc widze ze dawno nikt sie tutaj nie udzielal i mam pytanie o prace jako recepcjonistka a takze pokojowka. Jakie sa place min a takze jak wyglada placa w duzych miastach jak Krakow czy Warszawa np... Zaczynam poszukiwania pracy i zastanawiam sie czy jest sens jej szukac w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×