Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Jeśli Ktoś ma jakiś pomysł. Może dieta cud.Jak Wy to robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cudow nie ma
:D:D:D:D PRZYNAJMNIEJ W ODCHUDZANIU :O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pzreczytałam mase literatur \"fachowej\",kilka razy probowałam ;ale rezultaty były marne. Teraz jest ostatni dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka z mandarynka
ja juz tez probuje od dawna i z marnym skutkiem:/a mamjuz tyego dosc tez chce wskoczyc w jakies fajne obcisle ciuszki i czuc sie w nich dobrze zeby mi nigdzie zadne sadlo nie wisialo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I will be perfect.
Ja tez musze schudnac.. 10kilo. nie wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka z mandarynka
i na tym klub wsparcai chyba sie skonczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam chwile mnie nie było. musiałam dać synkowi obiad.Gołąbki ,ijak tu schudnąć.Zaraz wruci mąż icórka i znowu gary .Na razie ograniczyłam się do samej kapusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś wie dlaczego ciągle musze wpisywać hasło.W sprawach internetu też jestem nowiciuszką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darijka
czesc wam ja też musz e schudnąc mam dosc tego sadełka w boczkach:( macie jakies pomysły na diety kurcze ale bym chciała wskoczyc w obcisłe ciuszkifajna kiecke a tu nici:( pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka z mandarynka
darijka mam tak samo teraz waze 80 kg i mam 168 cm jeszcze nie dawno wazylam 68 boze jak ja moglkam do tego dopuscic:(( daje sobie czas do konca lutego musze wazyc MAX 65 kg damy rade:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwajka
A ja od wczoraj zaczelam diete kopenhaska... moze sie przylaczycie. Tak samemu to troche nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć im nas więcej tym przyjemniej. teoretycznie wiem co robić . Aie gorzej z praktyką.Co z tym hasłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka z mandarynka
juz kiedys stosowalam ta dietke ale sukanie tych produktow przugotowywanie jest na parwde meczace bardziej niz sama dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka z mandarynka
musisz wpisywac haslo bo to jest twoj astrzezony nick i tylko ty masz do niego haslozeby nikt sie nie podszywal pod ciebie:)) wiec jaki masz plan na odchudzanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwajka
Pomaranczka, ale przeciez w tej diecie sa jogurty, pomidory, salata, jajka i miesko, a przygotowywanie zajmuje chwile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczka z mandarynka
tzn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taissa
Mam podobny problem, co Pomarańczka. 170 cm i 78 kg :(... i wiele diet za sobą... zwykle skutecznych, ale niestety - efekt jo-jo mnie w końcu dopada - brak dyscypliny :( Najtwalsze efekty miałam po "Herbalife", niestety toi dośc kosztowna dieta. Staram sie ćwiczyc na siłowni 3 razy w tygodniu, nie jem pieczywa i słodyczy a i tak tyję :( Powinnam ważyc 70 kg (przy mojej budowie i w moim wieku najlepiej wtedy wygladam), a niestety - przychodzi zima, a moja waga w górę... cholera wie, dlaczego? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory to bylo do diety kopenchaskiej.dwnerwia mnie to ciągłe wpisywanie hasła ipowroty do strony.pisze powoli i czasami nie mogenadążyć. Niemam planu. Może tak mniej Żreć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo 168/74kg.Było by bosko tak zejść do 65. jesze pamiętam jak wtedy wyglądałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×