Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Ja już kończe czas szykować sie do pracy.Do jutra dajcie znać o której będziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Chciałabym dołaczyć. W kupie raźniej i łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Chciałabym dołaczyć. W kupie raźniej i łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jasne,że w kupie rażniej! ale musisz sobie postawić pytanie :chcę schudnąć czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Mam zamiar zacząć dietę dr E. Dabrowskiej - warzywka i owoce bez niezdrowych dodatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Chcę i to bardzo, ale oczywiście brak silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Mam powazny problem - zajadam wszystkie stresy. I kilogramy przybieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
prosze cie!!!!!!!nie ma żadnych cudów!!!! nie można się głodzić ani stosować szemranych diet.jak chcesz powiem ci jak zrzuciłam spoooro sadła i zła jestem ,ze tak póżno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Teraz troszke spokojniejszy czas więc PRÓBUJĘ Powodzenia zyczę sobie i innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Powiedz!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
prosty przykład: pora obiadowa wypijasz filiżankę czerwonej herbaty bio actiw potem łyżka ziemniaków mięsko jak najbardziej duuużo warzyw i teraz musisz to wszystko starannie przeżuć!!!!każdy kęs minimum 25 razy!!! jeżeli nie oszukujesz to waga poleci szybko a ty będziesz zjadała normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jeżeli będziesz żuła to nie dasz rady zjeść tyle co normalnie a do niektórych potraw po prostu się zniechęcisz.kto je pomału je połowę mniej!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
do jutra muszę kończyć ...obowiązki .zrób próbę kolacja najpóżniej o 19.00 powodzenia basia lżejsza o 22 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
Faktycznie masz rację. Ja ostatnio pożeram wszystko w tempie ekspresowym, więc zjadam o wiele wiecej niz powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
mózg nie nadąża z wysyłaniem komunikatu o sytości. Życie w tempie i jedzenie w tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inga37
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uf udało sie 62 niebo
a ja polecam kefir nie twierdze że to zdrowe ale mi pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć to znowu ja mam jeszcze chwilke .Gdzie jesteś fruwajka. co z tą diet ą.mam zamiarzacząć od jutra trzymajcie kciuki, nie mam planu ale tak na zdrowy rozum zaczne od ograniczeń.Mam nadzieje że nie skusze się w pracy na coś słodkiego.niedobór cukru dopada mnie o2-3 nad ranem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg, wejdź na nasz topik. napisałam tam coś na temat kopenhaskiej:) widze, ze zaczniesz od ogranicvzeń jedzenia. ile dokładnie chcesz schudnąć? ja ok 10-12 kg. Mam nadzieję,ze razem nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meg12 niedobor cukru uzupełniaj OWOCAMI :), sa tez rozne ciasteczka bez cukru, bo onego cukru własnie, głównie brakuje nam psychicznie. W pracy miej pod ręką jakieś ziarenka słonecznika (tylko nie orzeszki!!!) Bardzo czesto w walce z nadwaga najważniejsza jest walka z odruchami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fruwajka
Meg ja stosuje diete wg tego wzoru: Dzien 1 i 8: sniadanie- 1 kubek kawy z kostka cukru lunch - 2 jajka na twardo, gotowany szpinak (mozna zastapic brokulami), 1 duzy pomidor, obiad - 1 duzy befsztyk, salata z olejem i cytryna (moze byc kapusta) Dzien 2 i 9: sniadanie - 1 kubek kawy z kostka cukru lunch - 1 duzy befsztyk, salata z olejem i cytryna obiad - 1 plaster szynki (ok 10 dag), 2 szklanki jogurtu naturalnego Dzien 3 i 10: sniadanie: kubek kawy z kostka cukru, 1 grzanka lunch: gotowany szpinak, 1 owoc, 1 pomidor obiad: 1 plaster szynki, 2 gotowane jajka, salata z olejem i cytryna Dzien 4 i 11: snaidanie - kubek kawy z kostka cukru lunch - tarta marchewka, jajko na twardo, twarozek naturalny (ok 100g lub serek wiejski) obiad - kompot z owocow (bez cukru, jemy z owocami), 2 szklanki jogurtu naturalnego Dzien 5 i 12: sniadanie - duza tarta marchewka z cytryna lunch - duza chuda ryba gotowana obiad - duzy befsztyk, salata, brokuly Dzien 6 i 13: sniadanie:kubek kawy z kostka cukru, 1 grzanka lunch - gotowany kurczak bez skory (ok 70 dag), salata z olejem i cytryna obiad - 2 jajka na twardo, duza marchew Dzien 7: sniadanie - kubek czarnej nieslodzonej kawy lunch - kawalek gotowanego miesa (10 dag), swiezy owoc obiad - nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
Cześć wam mam 20 lat 164 cm wzrostu warzyłam 73 kg a teraz warze 67,5....SUKCES zwłaszcza w czasie w jakim mi się udało 22 dni!!!! więc zjadam trzy posiłki dziennie!!!! kieruje sie bardzo warzna zasadą jem minimum 20 minut!!!UWAGA jedna kanapke w tym czasie, a nie tyle ile zdołam zmieścić w ciągu 20 minut!!!!!!!!!!!!!przed każdym posiłkiem wypijam pół litra nie gazowanej i dwie filiżanki cherbatki ...pije wolno spokojnie!!!!po wypiciu tych płynów juz powoli czuje sie syta>>przystepuje powoli do jedzenia początkowo zaczynałam od jednej kanapki!!!!dziś starcza mi jeden pomidor i 100 g ogórka zielonego!!!jem to bardzo wolno>>>kroje na małe kawałeczki układam na małym talerzu i wygląda na wiecej niz jest w całosci zjadam to zajmuje mi to jakies 20 -25 minut gruze po małym kęsie dokładnie zuje i rozgryzam nastepnie połykam dzieki temu ze trwa to tak długo nasz mózg sam sie oszukuje!!!!!poniewaz trzeba min.20 minut aby sygnał sytości dotarł do mózgu!!!!!!!!sniadanie zjadam koło 8 koło 11lub 12 zaczynam odczówac lekki głod wypijam wtedy około litra wody przechodzi!!!! koło 14:20 jem obiad np: w postaci serka wiejskiego!!!oczywiście przed nim PÓŁ litra wody dwie filizanki vitaxa, serek równiesz jem w tym czasie i w połowie juz nie moge koło pietnastej wychodze do szkoły nie jade autobusem ide 6 km na piechote to jedyna forma ruchu jaka wykonuje !!!w tym czasie wogle nie cwiczyłam i nadal tego nie robie!!! tylko chodze piechotką gdy dorwie mnie znów lekki głod znów pije wode!!!!!mniej wiecej koło 18 zjadam kolacje np..dwa jabłka oczywiście w sposób jak kazdy inny posiłek!!!!! wracam do domu zwykle jestem koło 20 lub 21 gdy dopada mnie ochota na jedzenie to poprostu pije wode lub jakąś inna cherbatke np mięte lub zieloną , melise lub jakąs typu pu-erh gdy wmawiam sobie ze jeszcze bym cos zjadla poprostu ide spac by nie myslec o jedzeniu!!!!!!!!!!!!!!! i tak codziennie!! z początku trudno było sie przyzwyczaić ale pierwszy tydzien jest najtrudniejszy!! jesli przetrwa sie go ,dalej daje sie rade bez problemu wchodzi to poprostu w krew!!!!! jeślichodzi o sprawe słodyczy na początku owszem ciągneło !!!!!!!!ale załatwiałam sprawe tym ze urywałam jedno malutkie winogronko, wkładam do ust i ssałam jak najdłuzej i ochota na słodkie przechodziła!!!!!!!!!!wcz esniej stosowaałam rózne diety bez efektu!!!!!!!!!!!!bo nie wiedziałam o tych 20 minutach!!!!!cherbatka by najmiej w moim przypadku zmniejszyla apetyt na slodycze !!!!!!!!!wiec polecam !!!!!!!!! polecam tez moja metode na mnie zadziałało , wiec moze i na was bo kazdy z nas jest inny i potrzebuje czegoś innego!!!!!!!!!!!! ale mam nadzieje ze pomorze i wam>>>>>>dacie rade jak ja dałam !!!zagorzała fanka i konsumentka barów typu MC donald , kebabów i innych smacznych lecz nie zdrowych pokarmów!!!!!!!!!! nie zapominając o słodyczach czipsach i innych przekoskach!!!!!!!!!!!!!! !!!bez metody 20 minut MOJA SILNA WOLA NIE DAWAŁA RADY A JUZ NA PEWNOI NIE NAJADAŁAM SIE JEDNYM POMIDOREM I 100 GRAMAMI OGÓRKA!!!!!!!!!!!!A TERAZ O DZIWO TAK !!!!!!!!PRZEDEMNA JESZCZE PARE KILO!!! ŻYCZE SOBIE I WAM POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
mowa o cherbacie Slim program od vitaxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fruwajko... znaczy stosujesz kopenhaską :) ja też :) ENJOY ! :) I - kawa (powinna być czarna, gorzka ja dodawałam nieco mleka) - 2 jajka na twardo, gotowany szpinak,pomidor - gotowane mieso, sałata z cytryną II - kawa, suchar - mięso gotowane, sałata z cytryną - plaster szynki, jogurt III - kawa suchar - seler na oleju - 2 jajka na twardo, tarta marchew IV - kawa, suchar - 2 jajka na twardo, plaster żółtego sera - duża sałatka owocowa, jogurt V - kawa, suchar - ryba (z folii lub rusztu) pomidor - tarta marchew, sałata lub inna \"chuda\" surowka VI - kawa , suchar - duza porcja drobiu (dotowany, z rozna) salata z cytryną - 2 jajka gotowane , sałata z cytryna VII - herbata - mięso gotowane, jakis owoc - w nagrode mozna sobie dogodzić i zjeśc tzw. \"normalną\" obiado-kolację :) Wierzcie mi.... to nie jest trudne, to nawet można polubić.. Co anjcenniejsze... można zmienić nawyki zywieniowe na bardziej \"fit\" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Titititi... :) o saporady dla osoób, które mają kłopoty z objadaniem się ... nie owiem...zapewne mądre i cenne :) ale co zrobic z ludxmi mojegopokroju ? ja w zasadzie nie lubie jeść... ale Bozia jak na złość obdarzyła mnie wściekłym apetytem :( Moge nie jesc godzinami, dzniami... nie czuje właściwie głodu... od dzicka to miałam... a potem nagle (np.przychodzi zima, albo zwiekszam wysiłek fizyczny) i mogłabym zjesc konia z kopytami... Dietetyczka mówi - głodzisz sie, więc organizm robi zapasy, a jak się zapasy wyczerpują, to masz napady głodu.... A GÓWNO prawda... od zawsze moj żołądek uwielbiał byc PUSTY, lepsze miałam wtedy wyniki w sporcie, lepiej mi się myślało, tańczyło itd. a potemprzychodziłam do domu, najadałam się jak prosie i szłam spac... i byłam szczupła.... a nawet chuda ... :( Dlaczego - nagle, w ciąży - połamała mi się przemiana materii i nie mogę się uporac ze soba od wielu lat ? Skłonnosci rodzinne? Gen otyłości .?. tak, tak, byłam zawsze jedyna szczupłą osobą w rodzinie... Nie mam zamiaru szukac wymowek, ale nie mam rowniez zamiaru radosnie doprowadzic swojego ciała do granic zdrowia :( Jednak wszystkie \"cudowne porady\" cedze przez zęby dietowej weteranki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
inga 37 jak wyszła ci próba?tylko mi nie mów,ze nie dałaś rady,albo,że nie próbowałaś!!!!!!NAPRAWDę KOBITY TLKO BARDZO POWOLNE ZJADANIE POSIłKóW MOżE PRZYNIEść ZDROWE EFEKTY. ZGROZA,JAK MOżNA SIęZMUSZAć DO PICIA KAWY BEZ CUKRU!!!! KAWę TRZEBA POSłODZIć CHOCIAżBY SZCZYPTą CUKRU A NIE JAKIMś SłODZIKIEM.KAżDA DIETA MUSI ZAWIERAć JAKIEś MIęSO!!!!! CO Z TEGO,ZE WSUWACIE WARZYWA I OWOCE BO DIETA .ZRZYCICIE 5 KG A POTEM PRZYBęDZIE 8 KG.WIERZCIE MI TEZ WALCZYłAM Z NADWAGą 10 LAT.POZBYłAM SIE JEJ I JEM I ZYJE NORMALNIE ALE SPOSóB W JAKI SIE ODCHUDZAłAM DOPROWADZIł DO TEGO ZE NIE WRóCIłA DAWNA WAGO .PRZEMIANA MATERII MODELOWA ,STAłAM SIE MłODSZA ,Mąż MóWI,ZE łADNIEJSZA.CERA MI SIE POPRAWIłA I JEM TO CO LUBIę I TO CO APROBUJE MóJ ORGANIZM .WARZYWA OWOCE OWSZEM ALE TEZ MIęSO ALE WSZYSTKO TO STARANNIE PRZEZUWAM ,AZ POKARM STAJE SIę PłYNNY [25 RAZY] .W MYSL ZASADY POKARM NALEżY PIC A NAPóJ NALEZY GRYZC!!! TEZ WYDAWALAM KUPE KASY NA PREPARATY ZIOłA I INNE DUPERELE A NAWET TABLETKI!!SKUTEK PROBLEMY Z WATROBA I ZOłADKIEM ! DAJE WAM SERDECZNA PORADE A WY ZROBICIE CO BEDZIECIE CHCIAłY ALE SERIO SZKODA ZDROWIA I PIENIEDZY BO C U D O W N I E M A !!!KONIEC I KROPKA HEJ BASIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×