Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość titi ti ta
SŁUCHAJCIE KOBIETKI NA TEJ MOJEJ DIECIE JEDZCIE TEZ MIĘSKO NA OBIADEK !!!!!CHOCIAŻ TAK TROSZECZKĘ PRZECIESZ PIERSI Z KURCZACZKA POKROJONE NA TAKIE TYCI TYCI KAWAŁECZKI NA GRILKU!!!SA PYSZNE!!!!!!!!!! ZAWSZE JE LUBIŁAM I ZJADAŁAM TONE A TERAZ NA TAKIM MAŁYM TALERZYKU NAWET KILKU KAWEŁECZKÓW NIE MOGE ZJEŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TRZYMAJCIE SIĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
zgadzam sie z toba .nakładanie porcji na małych talezykach to dobry chwyt .oko ma wrażenie ,ze pochłania dużą porcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
oczywiscie powtarzam jeszcze raz ,nie można się głodzić!!!!!!! musicie zjadać od 3do 5 posiłków dziennie ale niewielkich. I ZUć ZUć IJESZCZE RAZ ZUć AZ ROBI SIę NIE DOBRZE ALE EFEKTY SPEKTAKULARNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
SPADAM jak ktoś chce pogadać to będe około 13.30.musze zrobić zakupy i ukręcić jakiś obiad .dzisiaj duszona karkówka ,makaron i moje ulubione brokuły... hej basia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość titi ti ta
KTO WPADFA!!!!!!! DO MNIE NA OBIAD KOLO 14!!!!!!!!BEDZIE UWAGA UWAGA !!!!!!!!!SAŁATKA!!!!!!!!!!!!!!PYSZNA ALE I TAK DUZO JEJ NIE ZJEM BO NIE DAM RADY!!!!!!!!!!!!!!!A JAKA SAŁATKA A NO TAKA!!!!!!!!!SKŁADA SIĘ ZZZZZZZZZZZZZZ>>.............................................. PIERS GRILOWANA . SAŁATA LODOWA, POMIDORY, OGÓRKI, KIWI,MANDARYNKA, WINOGRONKA ALE NIE DUZO BO MAJA DUZO CUKRU!!!!!!!!!!!!!!!!I DO TEGO LYZKA SŁONECZNIKA, I PESTEK DYNI!!!!!!!!!!!!!!POLECAM SAŁATKE TĄ NA ZAPARCIA PESTECZKI ZROBJĄ JUZ SWOJE!!!!!!!!!! I JAK KTO LUBI POLAC JOGURTEM NATURALNYM!!!!!!!!!!!!!! OCZYWIŚCIE ZERO PROCENT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!OBIAD DLA CAŁEJ RODZINKI JUZ IM CIEKNA SLINKI!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
A jak tam reszta grupy pod wezwaniem ?chyba nie zagłodziłeście się na śmierć? halo! jest ktoś ?mam 20 min.przerwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
No tak ... ojojojoj......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ergert

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
cholera ,uwielbiam brokuły chyba połowę zeżarłam na surowo... ale mąż za nimi nie przepada otworzę mu słoik z kiszonymi ogórkami,sama robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ergert witaj co też masz problemy z nadmiarem ciała to witaj w klubie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
titi ti ta pewnie teraz zakopana w garach to i ja też wracam do kotłów ... chyba przeniosę komputer do kuchni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Widze że dyskusja była owocna. JA od wczoraj się trzymam. Dzisiaj tylko kawka i mała berlinka drobiwa . gorzej będze z obiadem .,pusta lodówka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśi was niema to się troche porusza..m Sprzątanie to też gimnastyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zakupiłam chińskie tabletki na odchudzanie :) są skuteczne ale po zakończeniu kuracji bardzo łatwo wrócić do poprzedniej wagi. w dwa tygodnie na samych tabletkach i normalnym jedzeniu (bez fastfoodów i czekolady) schudłam 8 kg :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
Like Angel na miłość boską spuść te tabletki w klozecie bo będziesz płakać na wątrobe i żołądek jak ja ! A wiem co mówię ,zęby zjadłam na odchudzaniu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
właśnie dzwonił mój dentysta jestem umówiona jutro na 11.00......... trochę się boję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem do tył wrozmowie.Witam Te które są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmiba proponuje znieczulenie.Jestem po owocnych sesjach u stomatologa na kase chorych ale ze znieczuleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
ja mieszkam w takiej okolicy,ze załapałabym się w przyszłym roku!!! wole wybulić trochę ale ząb uratowany,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jw mojej okolicy nie da rady chyba ,że za pół roku!!!!!!!! więc muszę bulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
w mojej miejscowości to może za pół roku... więc muszę bulić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama
To ja się też przyłącze. Do zrzucenia mam jakieś 12 kg. Zaczynam od dziś- godzinka ćwiczeń codziennie i mniej żarcia. Nie wiem jak wytrzymam, bo uwielbiam jeść :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama
A tak w ogóle to dzień dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potrzebuję wpasrcia ... witam, chętnie właczę się do dyskusji. przyrosło mi tu i ówdzie, a zadne cud diety nie skutkują. czy to kwestia wieku, hormonów czy ... lenistwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama
hm, ja sie przyznaję, że u mnie dodatkowe kg to z lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
witaj w szeregach !!!to wy sobie pogadajci a ja zobaczę jak tam nad naszym ukochanym BAłTYKIEM !!! MIESZKAM TYLKO 200 METRóW od plaży to trochę głupio,że tak rzadko tam zaglądam...biorę małego i idziemy polatać.....hej basia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miba u mnie tak samo ,ale się zawziełam . Zrobiłam tylko z tyłu.Zareszte też bule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×