Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

meg12

POTRZEBUJE WSPARCIA-MUSZE SCHUDNĄĆ

Polecane posty

Gość miba
dobra .pogoda nad morzem ok! trzeba się trochę poruszać idziemy na plażę ,myślę,że nas nie zwieje będę za dwie godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nto wszystko zapewne sprawa braku ruchu, ale jak wracasz z pracy praktycznie codziennie ok. 17-18, to nie chce ci się mysleć o bieganiu czy innym wysilku. A tu trzeba konsekwencji. Chciałabym do nie wrócić, bo wiele tat temu jak przybyło mi mocno po porodzie, to w pół roku schudłam prawie 8 kg. Ach, zal serce ściska, gdzie ta dawna dyscyplina... A jak Wy sobie radzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam się że pierwszy raz biorę udział w forum i widzę że idzie mi to jakoś kanciato, nie umiem sobie sprawnie radzić z tymi okienkami, wybaczcie, jak coś pokręcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczyny pomocy nie tylko w odchudzaniu. W interneci też raczkuje. Kiedy wysyłam wypowiedz ciągle musze klikać hasło i przewijaćstrone -dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż, kończę, bo mi to nie bardzo idzie albo jesteście teraz zajęte. Ale będę tu zagladać, bo temat - niestety- jest u mnie stale na czasie. Miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie mama
mi też czasami brakuje zapału. Pracuję w domu, opiekuje sie moimi maluchami (1,5 roczne bliźniaki) a tu jeszcze trzeba sprzatnąć, obiad ugotować, wolne mam dopiero po 19. Czasami to już mi się nawet palcem kiwnąć nie chce a co dopiero ćwiczyc, ale od dzisiaj zapisałam sie na joge z elementami sztuk walk i zamierzam chodzić !!! Trzymajcie kciuki abym mniała siłe po zajęciach dopełznąć do domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
przeleciałam się na plaże i z powrotem !!!!!!!!!!!!!!!!!!! parzę właśnie czerwoną herbatę bio activ ...super chociaż polubiłam ją dopiero po miesiącu. ale unormowała mi przemianę materii. zieloną też piję od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
meg 12 nie mam pojęcia dlaczego musisz za każdym razem wpisywać hasło .normalnie jak wpisany masz pseudo to powinno wystarczyć... sorry..nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteście? Ja mam teraz chwilke zanim wróci mąż.Lucynda odezwij się jak znajdziesz chwilke.Ja też nie radze sobie z tym pisaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
czym się martwicie pomału pomału a będzie ok. nie wiem co bym zjadła coś za mną chodzi i nie wiem co! może zetrę jabłko z marchewką... chyba dobry pomysł może znacie jakieś dobre sałatki owocowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
no tak pora obiadowa a ja się czepiam... moja połowa wraca dopiero o 17.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
co tam !!!! se popisze ... cztery lata temu jadąc na porodówkę ważyłam 92 kg. aj aj jajaj!!!!!!! po porodzie 88 itak było do ubiegłego roku!!! a mówią,że noworoczne postanowienia to mit. zacisnęłam zęby i wzięłam się za siebie,pomału powolutku, jak żółwica ale skutecznie .rozpowiedziałam wszystkim ,że się odchudzam . szwagierka na to po co rozpowiadasz a jak się nie uda? właśnie o to chodziło aby jak najwięcej ludzi o tym wiedziało bo wiedziałam,ze każdy będzie mnie obserwował i a jak się nie uda [myślałam}to będzie obciach!!!!!!!!!! udało się w wakacje ważyłam 70 we wrześniu 73 teraz znowu 70 nie ma efektu jo-jo ale jeszcze muszę zgubić 8-10 kg dopnę tego wierzę ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem może niepotrzebnie zastrzegłam pseudo.jeśli chodzi o sałatki to wszystkie są ok. Ja najlepiej lubie z arbuza lub melona , są bardzo sycące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
kiedyś dawno dawno temu ...jadłam dziwne tabletki , piłam cudowne mikstury ,zioła albo jakieś inne slim fasty i schudł tylko mój portfel... teraz już patrzę na to inaczej jeść trzeba wszystko ale bardzo powoli przeżuwać 25 razy minimum przysięgam wam ,że jak kiedyś lubiłam pasztety to podczas żucia znienawidziłam go ,po prostu o c h y d a ! znajomy terapeuta powiedział,że zywność konserwowana i przetworzona po prostu jest nie zdrowa . dlatego organizm takie potrawy odrzuca .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo miba!!!!!Tak trzymaj, Ja prawie 7 lat temujadąc ważyłam 82 iod tej pory raz wdół raz w górę.Dlatego weszłam na forum .Dwie korzyści -wsparcie i naucze się pisać na klawiaturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym żuciu jest.Nawet żując gume mózg dostaje sygnał żężołądek jest syty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
zmieniam pseudonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
każda z nzs chce fajnie wyglądać ale nawet jak się nie uda to można sobie powiedzieć może innym razem ! sama znam takie kobitki pod tytułem :ja nie muszę się odchudzać bo mąż mówi ,że i tak jestem piękna o potem przychodzą poważne problemy zdrowotne,psychologiczne no i w małżeństwie się nie zawsze układa ,bo nikt mi nie wmówi,że facet chce mieć w łóżku ogromnego wieloryba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
to ja meg 12 zmieniłam pseud. bojuż nie mogłam z tym hasłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
na jaki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
i jak teraz ? lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
meg13 mało orginalne ale skuteczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
JA też uważam że musze to zrobić dla siebie . iim jestem starsza tym trudniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
jak go zwał tak zwał! jak ci pasuje to ok byłam na plaży ale wieje ,że tej plaży nie widać a tak to żywego ducha nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
pewnie,że dla siebie bo jak same o siebie nie zadbamy to już amen z wiekiem coraz gorzej .ja mam już czterdzieche ale nikt mnie o to nie posądza....hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Jeśli ja będezadowolona to iinni będą.Moja druga połowa jużje obiad zapachy na cały dom Uciekłam ze szklaneczką wody mineralnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
zazdroszcze CI tego morza!JA widze z okna Karkonosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miba
nie uciekaj proszę musisz odważnie stanąć z tym twarzą w twarz... bo to pomaga tylko na krótko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
Od3 3 lat lato spędzam na mazurach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meg13
jakoś ta rozmowa wychodzi nam haotycznie nie wspominając o mojej pisowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×