Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Marylinko kochana jutro jak odbierzesz wynik napisz mi koniecznie ile wynosi poszczegolny hormon...u mnie prl w normie 13.1,ob tez ale za to te lh!!!!:( No ale w piatek bede wiedziala dokladnie...troche sie martwie tym ze mnie tak kuje w dole brzucha(czy to nie torbiel!) Oby nie!!! Zycze wam dobrej nocki,spijcie dobrze..pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Klaudia wciąż jestem bez @. Chyba jakaś zła moc mi odebrała nawet możliwości prób :( Co do prób juz po skoku tempki to słyszałam, że można, ale szanse są bardzo małe. Lepiej jak plemniczki juz czekają na jajeczko :) A co do tych piersi to ja Marylinko naprawdę nie wiem. Mój gin ma jakieś takie teorie. Bo zacząłam się skarżyć, że mnie troszkę pobolewają, a w ostatnich cyklach nic nie bolało. No a dawniej jak na pewno nie było owulacji zawsze były strasznie ciężkie i nabrzmiałe, no to mi tak to wyjaśnił jak napisałam wcześniej. Cały czas trzymam kciuki Barbaro !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarka chyba dostala fluidki:) mamy nadzieje;) moje(tzn nie do konca:p) plemniczki czekaly na jajeczko dzien wczesniej;p ale juz nie chce miecc dych glupich nadzieji... co ma byc to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko ale trzymam mocno kciuki!Jak tylkoz robisz test sie upewnisz to napisz nam koniecznie żebyśmy my też sie podniosły na duchu.:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia torbiel to boli niemiłosiernie.Chociaż mnie tez teraz boli po prawej stronie ale to nie to.Miałam torbiel kilka razy i przynamniej dla to był nieziemski, kłujący ból. Także sie nie martw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie chyba też wypytać o te piersi.Ale u mnie to może być wina prolaktyny bo mam podwyzszoną. Zreszta ja już nie wiem co jest nie tak.I stymulacja i działanka na okrągło a tu nic. Mierze temke i zaczne z tymi testami.I jak mi nie wyjdzie że była owulka to nie wiem. O ile musi być ten skok temki żeby być pewnym że była owulka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Na szczescie dzis nie boli mnie tak jak wczoraj,ale cos tam kuje na dole,w piatek tez powiem o tym gin, ale mam nadzieje ze to nie torbiel. Marylinko pozniej napisz mi ile wynosi u ciebie prolaktyna,czy mocno jest podwyzszona...I z tego co ja wiem to skok tempki powienien wynosic przynajmniej 0,2 stopnieC,poprostu musi byc 2 kreski wyzsza od szesciu ostatnich nizszych temperatur...mierze temperature kilka cykli i stad wiem ze nie mam owulacji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko z tego co pamietam to juz bardzo dlugo nie masz tej @,wiec koniecznie gin musi zobaczyc co jest nie tak i wywolac okres.Ale wiadomo ze mam nadzieje ze to ciaza.Byloby super!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Hej dziewczyny! co mmyslicie; @ jak nigdy spoznia mi sie 4 dni.Wczoraj zrobilam test- wynik negatywny, dzis znow powtorzylam i dalej jedna kreska! Absolutnie nie czuje sie jak przed @, za to mam mdlosci i chce mi sie spac, spac, spac.Podkreslam ze zawsze mialam regularny@ .Co moge o tym myslec? Prosze napiszcie jak znacie takie lub podobne przypadki, czy czuly test mogl sie pomylic?!Jutro wracam do kraju i lece do gin to sie wreszcie okaze ale napiszccie cos ,prosze!dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada - jak będziesz w pl zrób betę - to badanie z krwi - jest najczulsze,jak wynik będzie eysoki po prau dniach ponownie i jak przyrasta - to ciąża murowana!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
omega3- az by sie chcialo czytac Twojego posta od konca :).A czy nie wydaje Ci sie dziwne ze po 4 dniach od spodziewanej @ test ma wynik negatywny? A czy badanie beta mozna wykonac tam gdzie normalnie sie wykonuje morfologie?domyslam sie ze nie potrzeba skierowania. Dzieki za kontakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie... jaka u was pogoda? bo 15min temu moj psiak wygrzewal sie na slonku a teraz leje i zimno. i tak od rana...to przeciez nawet jak czlowiek chory ne jest to sie rozchorowac moze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada: po prostu stęzenie hormonu w moczu może być za małe, a w krwi będzie normalne. Badanie tam gdzie morfo, bez skierowania, w zalezności d miejsca ok. 25-35 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia u mnie taka sama pogoda,ladnie swiecilo slonko a teraz pada deszcz,nawet miedzy deszczem zauwazylam pare platek sniegu:) Tak mieszana pogoda dziwnie wplywa na samopoczucie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
dzieki wielkie omega3! w czwartek zaraz z rana(jesli nie dostane @)lece na badania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia w którym dc robiłaś fsh i lh?? Ja zrobiłam w 5. Prolaktyna mi zeszła i mam 29,6 to i tak jest lepiej bo miałam 55. Fsh mam 6,4 a lh tylko 2,9.I też tak jak Ty nie wiem co mam teraz o tym mysleć. W dodatku mam lipną morfologię a żelazo mam 28 a norma jest od 37.dziwne bo w grudniu miałam 86.Pani powiedziała że samoistnie się wypłukuje. I teraz pytanie. Bo wtedy fsh,lh robiłam w późniejszych dniach cyklu i różnica między nimi była ok.Przecież poziom tego lh rośnie im bliżej owu tak?Zgłupieje chyba.Te testy owu co kupiłam tez przecież wykrywają poziom lh. Ja nie wytrzymam i jutro już ide do gina a nie w czwartek.Musze wiedzieć co dalej. Tempke mierze.Narazie non stp 36,4. Klaudia też się teraz boje o to pco. Nie wiem co mysleć. U mnie pogoda masakra.Zimno, wieje i cały dzień lało.Brrr....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia wiesz co ?Ja w tej dziwaczne książeczce co Wam kiedyś o nie pisałam jest napisane że istnieją tez cykle jednofazowe czyli że nie ma skoku i to wcale nie oznacza że nie ma owu. Już nie wiem. Nasza natura est na prawde skomplikowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko ja te badanka robilam tez w 5 dc.Ale jesli dobrze zrozumialam to lh masz mniejsze od fsh wiec to nie jest pco,u mnie odwrotnie (lh wieksze od fsh)fsh 7 a lh az 20!! i to wskazuje na pco...Lh dzielisz przez fsh,u ciebie stosunek Lh:fsh wychodzi 0.45, czyli wskazuje na niewydolnosc przysadki...Ale nie martw sie,moze nie jest tak zle, dowiesz sie wszystkiego jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha.No widzisz tyle człowiek jeszcze nie wie. Czuje sie niedoinformowana, słowo. Jutro pędze na 15 i się z nim rozmówie.Musze wiedzieć co dalej robić. Pytałam w jakim dniu robiłąs bo mi rok temu endokrynolog kazał zrobić lh w 21 dc i wtedy miałam go 7,2. Czyli może byc niższy przez to że na początku cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ja mam cykle jednofazowe i napewno nie ma owulcji,bo jak by byla to pewnie chodzila juz bym w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia skąd Ty to wszystko wiesz??Ja tyle czytam w necie i ciągle czegoś nie wiem.Od tego mojego gina to raczej żadnej wiedzy nie moge wyciągnąć.Ale jutro musze coś wymyślić.Mam bojowe nastawienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko nie wiem dlaczego lekarz kazal ci wtedy zrobic w 21 dc,ja z dobrego \"vademecum\" wiem ze fsh i lh robi sie w 3-5 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdyby było ok to uż by tu biegało koło kompa. Boje się że jeszcze coś est nie tak.A ta moa znaoma powiedziała mi że jajowody będą drożne na 100 % ok 5 miesięcy!A minęły już 3. Nie chce przechodzić tego wszystkiego od nowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od mojej gin jest tez bardzo ciezko sie o czyms dowiedziec wiec sama szperamna necie i czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha widzisz jak się dużo od Ciebie dowiaduje. On mi kazał zrobić w 21 dniu razem z progesteronem. Nie wiem o co chodziło. Miałam skierowanie na endokrynologie na szczegółowe badania ale nie poszłam bo w między czasie wylądowałam na pogotowiu i na ginekologii i już na endo nie poszłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny miałyśmy zrobić jakąś tabelke. Klaudia ja nie wiem co im szkoda że będą mieli uszczerbek na swojej wiedzy czy co? Chodzisz do kobitki?Ja byłam raz i nie mogłam .Od roku chodze do profesora ale zaczynam wątpić w tą ego profesure albo w siebie.Nie wiem juz sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylinko mam nadzieje ze u ciebie bedze dobrze i ze nie bedziesz musiala od nowa tego przechodzic!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam nadzieje że nam wszystkim się uda i założymy topik staraczki-dzieciatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×