Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Klaudio nie zamartwiaj się na zapas. Napewno wszystko będzie dobrze. Myśl optymistycznei i dbaj o Was a ja z całych sił trzymam kciuki żeby wszystko było o.k. Cherry może zrezygnuj z picia kawy na pusty żołądek. A ja dalej czekam pełna nadziei :) Mam nadzieje że @ o mnie już sobie zapomniała. Pozdrowionka dla wszystkich dziewczynek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusiu - nie martw się, bo szkodzisz dzidziusiowi. nawet nie myśl, że coś jest nie tak. Napewno jak pójdziesz następnym razem do lekarza, zobaczysz swoja piękną kruszynkę. Nie może być inaczej. Buziaki dla Ciebie i dzidziusia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorciu, Izoldko dziękuje za pocieszenie,macie racje nie bede sie martwic na zapas bo przeciez nie powinnam sie teraz stresowac. Zaczekam spokojnie do nastepnej wizyty i wtedy juz napewno wszystko sie wyjasni:) Jak dobrze ze was mam,zawsze umiecie pocieszyc i podtrzymac na duchu. Pozdrawiam was kochane i oczywiscie TRZYMAM KCIUKI za kazdą dziewuszke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jeszcze jedno,moja gin bardzo sie ucieszyła że sie udało,doslownie miala usmiech na twarzy... acha i przepisala mi luteine i kazala brac po 2tab na noc dopochwowo i oczywiscie folik do tego. Całuski !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jeszcze jedno,moja gin bardzo sie ucieszyła że sie udało,doslownie miala usmiech na twarzy... acha i przepisala mi luteine i kazala brac po 2tab na noc dopochwowo i oczywiscie folik do tego. Całuski !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki i jeszcze jedno,moja gin bardzo sie ucieszyła że sie udało,doslownie miala usmiech na twarzy... acha i przepisala mi luteine i kazala brac po 2tab na noc dopochwowo i oczywiscie folik do tego. Całuski !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusiu, nie martw sie. Wierze, ze wszystko bedzie dobrze :) A moze jednak owulacja byla troszke pozniej... Ja troszke sie boje, bo mi gin tutaj nie dal zadnego progesteronu, bo stwierdzil, ze najgorsze za nami i ciaza sie zawiazala. Widze, ze ty dostalas...za tydzien lub dwa ide do poloznika, ciekawe co mi ten nowy powie. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biore od 6 dni Luteine ale ostatnio pobolewają mnie jajniki tzn. kłują. Nie wiem co sie dzieje. Czy sie cieszyć że pracują czy sie martwić. Dziewczyny zaciążone - miałyście jakiś objawy wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Surfitko gin mowiła że luteine profilaktycznie przepisała bo lepiej dmuchac na zimne....a co do tej owulacji to wiem na 100% kiedy była bo mialam usg i 1-szego pazdziernika swierdzony brak pęcherzyka, wiec co ty o tym myslisz? mozliwe że w 6tc nie widac zarodka? Ale mysle pozytywnie teraz i pozostaje mi czekac do nastepnej wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie !!! Przepraszam,że tak długo nie pisałam ,szczerze nie bardzo jest o czym,narazie moje staranka są w zawieszeniu. Wczoraj byłam na cmętarzu szorowac grób mamy,przedwczoraj umyłam wszystkie okna,zmieniłam firanki ,pomyłam szkła itd.Chyba święta mi się pomyliły,ale miałam takiego pałera ,ze postanowiłam to wykorzystac.Za to dzis ruszac sie nie moge bo wszystkie miesnie czuje,starośc nie radośc. To tyle o mnie. Ja też zmieniłam nr.gg.7073081-zapraszam do rozmowy w wolnej chwili:) Klauduś26-moje GRATULACJE!!!!!!Boże nawet nie wiesz jak się ciesze i nic się nie martw wszystko będzie dobrze🌻❤️🌻❤️:):) Viola-dziękuje za życzenia:)skąd wiedziałaś??? Marilynko-strasznie mi przykro:(ale Cię rozumie ,bo przeszłam to samo. Jesteś cudowną kobieta i zobaczysz ocząśniesz się z tego,zaczniesz inaczej patrzyć na swiat i trafisz na faceta który będzie wart twojej miłości.Moja rada nie zwlekaj z tym długo.Głowa do góry. Pozdrawiam Wszystkie pozostałe koleżanki,mocno Was ściskam . ps.pisałyście coś o wymianie nr. tel.jesli któraś chce piszcie ja też chętnie czasem posemesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzia u mnie akurat nie było żadnych objawów oprócz braku @...dopiero ponad tydzien po spoznieniu brzuch na dole pobolewal.Ale napewno u kazdej kobietki jest inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witaj Klaudio u mnie w 6 tygodniu też nic lekarka przy pierwszej ciąży nie widziała, nawet głupia nie widziała pęcherzyka dopiero w 8 tygodniu na innym aparacie wszystko było już widoczne. Nie martw się kochana wszystko na pewno jest ok. Pamiętaj ty starałaś się o tego dzidziusia i na pewno tam jest, tylko każda dziecinka ma swój własny czas i tempo rozwoju nie sugeruj się normami. Zobaczysz wszystko będzie widać już za 2 tygodnie. Pozdrawiam uciekam bo jedziemy za godzinkę z małą do lekarz. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Klaudusiu mysle, ze bedzie dobrze, bo bete masz wysoka, a to swiadczy o rozwiajacym sie lozysku :) Ja juz widzialam swoje malenstwo i bijace serduszko, ale wg usg to juz byl 7 tydz i 5 dni :) Wiec do tego czasu ciazy jeszcze ci troche zostalo. Bedzie dobrze..jak widac, nawet jak juz zaciazymy musimy sie nadal martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jomila
dzień dobry dziewczyny, nie wiem czy nadaję się do Waszego Towarzystwa ,bo moze już jestem za wiekowa na to, by znów zacząć się starać /kilka lat starań, sukces, tragedia, kilka lat przerwy/. Ale jesteście takie pogodne, że naprawiłyscie mój, choć dziedzicznie obciążony optymizmem nastrój, to zdruzgotany po wizytach na innych forach, gdzie przybiła mnie ilość narzekań, mądrości na temat setek różnych badan. Mogę czasem z Wami pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witaj Jomila ja już też mam jedną córkę , teraz staramy się z mężem 3 lata i nic , pewnie że możesz pisać pozdrawiam i ściskam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie:) Cherry 23🌼 Moj wynik prolaktyny wyglada tak: 9.97 PRLng/ml norma:5-35 czyli tu jest ok ale przeraża mnie liczba obok 226.16PRLpoMTC ng/ml.Bede musiala zadzwonic do swojej gin i sie zapytac czy jest ok czy nie a jak nie to bede musiala sie przejsc z tym wynikiem do gina tutaj w Dublinie Klaudia🌼nie zamartwiaj sie tak wszystko jest na pewno w porzadku Smutna Izolda🌼 Teraz wrocilam na dluzej:)ciesze sie ze nareszcie jestem z mezem:)Do Polski planujemy jechac dopiero na wakacje w sierpniu. Dorcia 🌼trzymam za Ciebie kciuki Jadira🌼 czytałam co napisałyscie jak mnie nie było i dlatego napisałam zyczonka do Ciebie:) Kamcia🌼co u Ciebie??? Witaj Jomila 🖐️ Trzymam kciuki za Was wszystkie ❤️Zmykam robic obiadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jomila-witamy!!!! ja też mam już syna ma 12 lat i teraz staramy sie o braciszka lub siostrzyczke i nic. Napisałam Ci meila zagladnij na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki!🖐️ Violu ja PRL mam 185,96 ng/ml czyli jeszcze nizszy niz Twoj a juz biore Bromergon. Lekarka powiedziala mi ze bede go brac przez co najmniej pol roku!. To zalezy jak szybko bedzie spadac. Dziewczyny ale ja w tej chwili czuje sie bardzo dobrze po Bromku. Nie wiem moze zaszkodzilo cos co jadlam poprzedniego dnia... klaudus nic sie nie martw!! Zacznij chodzic po sklepach, ogladac te wzystkie piekne rzeczy, ale SIE NIE PRZEMECZAJ!!! Musisz myslec pozytwnie, wyobrazac jak rosnie w Tobie.... Buziaki dla Was!!! Witam nowa kolezanke🖐️ pozdrwaiam P.s moj tel w stopce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie tak sobie was poczytałam,milo tu u was... Ja bylam wczoraj u mojego gin no i troche mnie przeraził mam kilka trbirlkow na jednym i na drugim jajkniku ale sa malutkie i do wchloniecia i boje sie ze to jednak ma cos wspolnego z brakiem upragnionej fasolki, przepisal mi luteine podjezykowa albo dphoston czy jakos tak narazie wykupilam luteine bo to drugie troszke droszsze a tera z kasa cienko i powiedzial ze jesli sa oznaki owulki to juz dobry znak,ale juz w styczniu jade do szczecina na konkretne badanka i badanko nasienia z mezem.Narazie mam zrobic poziom hormonow.Ale sie ozpisalam i pewnie was zanudzam ale wy tak wiele wiecie i naprawde ja tez jestem juz mondrzejsza a moze wiecie jak takie badanie nasienia wyglada uprzedze meza....Pozdrowienia i Caluski papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Nie wiecie może czy prolaktynę z obciążeniem można zrobić bez skierowania? Słyszałam, ż edają jakaś tabletkę, trzeba mieć na nią receptę czy w laboratorium dadzą? Jeśli chodzi o bad. nasienia, to jest specjalny pokój najczęściej, możesz wejśc z męzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczynki. Czytam Was caly czas kochane,ale nie mam co pisac. Gratuluje za ciazonym kobietka,dbajcie o siebie i o te male malenstwa w Waszych brzuszkach. Ja siedze i sie nudze.Bylam pytac sie o prace i zostawilam nr swojej kom,ma do mnie oddzwonic po Wszystkich Swietych,jestem bardzo ciekawa. POZDRAWIAM WAS KOBIETKI I PRZESYLAM BUZIACZKI. teraz potrzebuję wytrwałości w dążeniu do celu (To jest moj nr kom. 605552163)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki!!! dziś po raz pierwszy od kilku miesięcy bolał mnie prawy jajnik!!! :) to chyba dobry znak co??:) teoretycznie powinnam nieć owulację ale jak wcześniej pisałam ,lekarze stwierdzili brak jajeczkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie Kochane!!!!!!!!!! Dostałam fantastyczną wiadomosc od Dorci :):):) Nie wem czy pamietacie ale miała test robic i zrobiła dziś:)Udalo im sie!!!Jest w ciazy :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Kochana ogromne Ci gratuluje!!!!! Takie fantastyczne wiadomosci moge dostawac codziennie:) Kochana teraz dbaj o siebie i malenstwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Ja obeszłam groby po raz drugi,i zjadłam obiadek włączam kom.,a tu taka wspaniała wiadomość od Violi. Dorcia-GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!ALE SIę CIESZE,że będziesz mama.Cudownie:) 🌻🌻-dla Ciebie:) ❤️❤️-dla maluszka:) Dziewczynki kochane mam propozycje moze zmienimy tabelke na taka;-to tylko moja propozycja,czekam na akceptacje lub negatywne wypowiedzi Tabelka 1🌻 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 Tabelka 2: zaciążone ❤️ NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin poro Tabelka 3;Urodzone maluszki:) NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur. Pozdrawiam Was Wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jadirka dobry pomysł z tą tabelką:)Mi sie podoba :) Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............12.......... . ......ok.??.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4 lata:(...........ok??.11.27 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek-------tydzień ciąży---------termin poro Tabelka 3;Urodzone maluszki NICK/ Skąd ------------ Płeć---------Imię-------------------------Data ur Pozdrowionka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorcia, moje serdeczne gratulacje !!!!! Bardzo sie ciesze :D:D:D:D:D 🌻🌻🌻 dla malenstwa, niech rosnie zdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DORCIA MOJE GRATULACJE,DBAJ O SIEBIE I O TO MALENSTWO. Pozdrawiam Was Wszystkie kobietki,buziaczki,pa. teraz potrzebuję wytrwałości w dążeniu do celu (To jest moj nr kom. 605552163)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×