Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Gość ni85
Witam! Mam problem otoz okresu nie mam od ok.20 dni(4 miesiace tem7u odstawilam tabletki i po nich mialam okres 8-10 kazdego miesiaca),ostatni byl 8 pazdziernika.Niesrtety nigdy nie mialam regularnie okresu,takze nie potrafie wyliczy sobie dni plkodnych,a bardzo bym chciala zajsc w ciaze...Bylam u ginekologa dzisiaj ale powiedzial zwe za wczesnie i raczej nie jestem w ciazy(czesto mam stany zapalne...)PRZEPISAL MI CENTRUM MATERNA.dZIEWCZYNY CZY JA MAM SZANSE ZOSTAC MAMA???????????????/POMOZCIE... aha,od tygodnia mam temoperature 36,8 to czy ona tez ma wplyw na dni plodne?sluz mam mleczny taki jakis kolor ale nie rozciagliwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrób badanie krwi
beta hcg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Kamcia TRZYMAJ SIE!!!!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 hej Laseczki ;-) nie będzie mnie jakis czas więc poczytam Was dopiero w poniedziałek 🖐️ życzę wszystkim Wam miłego weekendu 😘 pozdrowienia 🖐️ papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, długo mnie tu nie było. Na wstepie szczere gratulacje dla Klaudi i Dorci. No i witam nowe dziewczyny. Innka proszę powiedz mi (jeżeli mozesz oczywiście) jaki jest całkowity koszt inseminacji i gdzie do niej podchodziłas. Mnie mój nowy gin. chce wysłac do Poznania. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
IUI można zrobić też na NFZ. Ja robiłam prywatnie, na stronach klinik są cenniki takich zabiegów, ok. 500, 600zł, czasami przy kolejnej IUI są jakies ulgi płaci się mniej, oprócz tego leki, ja brałam gonadotropiny, są drogie, ale po nich roście dużo pęcherzyków, a to zwiększa szanse. Lekarz decyduje ile zastrzyków, jaki protokół. Za jeden zastrzyk płaciłam 82 zł. Ostatnio brałam cztery, niektórym wystarczają 2 zastrzyki a inni biora nawet więcej niż cztery, to zalezy jak organizm reaguje na stymulacje. Później zastrzyk na pęknięcie, pregnyl jest tańszy ok 30zł ale jest i droższy za 80zł. No i wizyty, usg, to już zalezy jaki tam cennik ma lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Innka. Ja sie niedługo pewnie wybiora do Poznania. Gin twierdzi że szkoda czasu. Tylko jeszcze chce mi testosteron obniżyc i zobaczymy. pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. CHERRY23-Zobaczysz wszystko sie ulozy,swieta napewno spedzicie razem,ja mam dobra tesciowa,ale nie chcialabym z nia mieszkac,wole u siebie,chociaz czasami mam juz dosc mieszkania ze swoimi rodzicami,chcialabym mieszkac na swoim mieszkalam sama z mezem i bylo fajnie,nikt sie nie wpieprzal i byl spokoj,ale teraz wszystko sie zmienilo. Pozdrawiam i buzka,pa. KAMCIA-Masz racje,zadna tesciowa nie powinna sie mieszac w malzenstwo Ja z mezem wigilie spedzamy u moich rodzicow a w 1 swieto jedziemy do tesciow i co roku tak jest,ale teraz nie wiadomo jak to bedzie,moze bedzie dobrze i razem spedzimy swieta jak co roku,chce w to wierzyc,ale nie wiem... Wspolczuje Ci,trzymaj sie jakos. Pozdrawiam i buzka,pa. INNKA-Fajnie ze imprezka sie udala. Pozdrawiam i buzka,pa. POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE I PRZESYLAM BUZIACZKI,PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Doszlam do wniosku ze jesli nic sie nie zmieni do lutego(jesli moj maz ciagle bedzie twierdzil ze to wszystko moja wina i ze to niby mi nic nie pasuje w tym domu) to w lutym sie wyprowadzam(dostane 13-stke) mam juz dosc 1,5 roku walki i wlasne malzenstwo, wlasne zycie, wlasna prywatnosc... Mam 23lata. Chce sie cieszyc zyciem... To juz robi sie nie do wytrzymania Madzia i Kamcia dzieki za wsparcie.... Kamcia zycze powodzenia i znalezienia swojej drugiej polowy... Zmarla Marysia, ta mija znajoma ktora stawiala mi karty. Do tej pory nie moge w to uwierzyc.. Viola❤️ co tam u Ciebie? pozdrawiam Was wszystkie, kochane👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witajcie dziewczynki co tam u was słychać. Chery 23 strasznie mi przykro z powodu twoich problemów. Chcę ci tylko powiedzieć żebyś się trzymała.Na pewno lepiej być samą niż z osobą która cię o wszystko obwinia wiem to ze swojego doświadczenia. Dziewczynki w sobotę mm dostać małpę trzymajcie kciuki żeby nie przyszła. Po moich starankach temperaturka rano i wieczorem 37,5 piersi mi na okres się nie powiększyły zobaczymy co będzie mama nadzieję że ta wredna @ zapomni o mnie pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pomóżcie jakie sa skutki uboczne brania luteiny poza podwyzszona tempka.Bralam ja pierwszy cykl i mam taki objawy nudnosci w zoladku nagle mi sie robi slabo,no na ciaze mi to nie wyglada bo jak 1 tydzien ciazy i takie objawy????Blagam pomozcie dzis mam 27 dc.a luteine biore od 16-25 dc to po ilu dniach powinnam dostac okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja po luteinie sie źle czułam, czasami miewałam tez mdłości, strasznie się pociłam no i temperatura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie. U mnie mam nadzieje wszystko ok. objawy ciązy sa nasilone,sa mdlosci i wymioty ale mysle ze wlasnie to dobry znak że dzidzia rozwija sie jak nalezy!!! Narazie schudłam 1,5kg wiem że na poczatku ciazy tak wlasnie jest przez brak apetytu. Dziewczynki ja cały czas trzymam kciuki za was,by wkoncu każdej z was sie udało,wiecie że rozumiem was bardzo dobrze bo sama to przezywałam i naprawde mialam chwile zwątpienia że nigdy nie zajde w ciąze...ale zdarzył sie cud! Wy też zajdziecie w ciąże i życze wam tego z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE i pamietam o was... Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11 maj klaudia26/Sulechów.....26.......11....................... 21czerwiec2008 Dorcia_/Nowy Sącz.....29.......9.......................5 lipiec2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej koleżanki ;-) jak tam samopoczucie? u mnie dzisiaj trochę lepsze ale wczoraj byłam padnięta ze zmęczenia! mały ruch u nas co? za przygotowania do świąt sie wzięłyście czy co? ;-) piszcie co u Was 🌻 Jadira gdzie jesteś? 😘 co tam u Ciebie? 😘😘😘 - dla reszty koleżanek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki U mnie bez zmian.... Pozdrawiam Was wszystkie goraco... Edytkanytka trzymam mocno kciuki.Dzieki za slowa otuchy... cherry23(ania)---szczecin--------14---------@12/07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krycha03
cze dziewczyny widze ze stronka jest dosyc powaznie poswieciona temu problemowi,ja tez go mam i coraz bardziej sie zalamuje bo ja sie staram od 1.5roku i nic nawet probowalam teswow owul.biore tabletki duphaston bo bez nich bym nie miala okresu.okres mam regularny po tabl,ale owul ani widac ani slychac,teraz mam zamiar sprobowac testow od 6dc zobaczymy mozzzzzee sie uda wkoncu,trzymam kciuki za was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! Ale u nas ostatnio pustki :( Nie możemy pozwolić aby topik umarł śmiercią naturalną. Edytkanytka - jak tam, przyszła ta wstretna @ czy zapomniała o tobie?? Klaudusia - super, że u WAS wszystko ok. Jak ja ci zazdroszczę tych mdłości ;) Krycha - witaj w gronie czekających na cud. Musimy się trzymać jakoś, nie ma innego wyjścia. Ale ja cały czas wierzę w to, że w końcu sie doczekam. Zresztą my wszystkie się doczekamy :) Kamcia - przykro mi z powodu rozpadu twojego związku. Trzymaj się 🌼 U mnie po staremu. czekam na okres, który pojawi się pewnie na dniach. Ile bym dała,zeby się nie pojawił. Tak bardzo chciałabym dostać pod choinkę taki cudowny mały prezencik, ech marzenia :) Pozdrawiam was kochane i proszę o więcej lektury do poczytania, papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Witaj smutna Izoldo. Dziękuje że pytasz co się u mnie dzieje .@się nie pojawiła.! Jeśli się nie pojawi do soboty to przeprowadzę teścik. Mam nadzieję że będzie pozytywny. Nadal temperatura się utrzymuje na poziome 37,3 , 4 rano i wieczorem ją mierzę. Dostałam mdłości i zaczynam biegać do ubikacji. Myślałam że może dostanę @ ale z piersiami nic się nie dzieje na miesiączkę zawsze stawały się pełne i bolące. Dziwny następny objaw jest taki że na miesiączkę zawsze tyje równiutkie 4 kilo a teraz nic nawet o kilogram schudłam już. Pozdrawiam was, napisz mi Izoldo jak ciebie @ dopadnie.Co u reszty dziewczyn słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edytkanytka to beda same cudy mam nadzieje ze ja tez swoje z mezem odpokutujemy za grzechy i dostaniemy swoj cud, bo jak narazie mi sie troszke @ spóźnia ale dzis nie wytrzymalam i zrobilam tescik i nici, wiec drugi cykl bedzie luteina i nowe staranka ale takie bez konkretnego starania i na wiosenke jak fundusze pozwola badanka... i pewnie leczonko jak sie da... Pozdrowionka i buziaczki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Dzięki Kasiunia 1 za słowa otuchy tobie też życzę żeby się udało. A badanka wiadomo z kasą ciężko jak u każdego miejmy nadzieje że wszystko nam sie uda. Pozdrowionka i dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej laseczki ;-) co słychać? u mnie pogoda do spania a nie do pracy 💤 brak słońca !!! Edytkanytka :-D 🖐️ trzymam kciuki i mam nadzieję, że niedługo napiszesz świetne wieści !!! 🖐️🖐️ CZEKAMY !!! pozostałym życzę miłego dnia i czekam na wieści co u Was 🖐️😘 pozdrowionka i pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
czesc wszystkim ja załozyłam nowy temat dotyczacy chromatyny plemnikowej ale nikt tam mi nie odpisał prosze jesli maz którejs z was miał z chromatyna problemy prosze napiszcie bardzo mi na tym zalezy bo maz ma z tym problem za wszystkie wpisy z góry bardzo dziekuje papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikolusia a co to takiego???Jesli mozna wiedziec bo u nas najprawdopodobniej maz ma problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liloko
każdy lekarz mi mowil że nie będę mieć dziecka.Złe wyniki ,brak okresu,hirsutyzm i inne tam pzreszkody.jeden nawet odbierając mi nadzieję powiedzial ,że jak zajdę to on to dziecko zaadoptuje tak bardzo to jest nieprawdopodobne.JESTEM W CIĄŻY po trzech miesiącach starań po odstawieniu tabletek.Termin mam na 28 grudnia ,ale czuję ,że już lada dzień będzie dzidziuś.:)LEKARZ TEŻ CZŁOWIEK I SIĘ MYLI ,A NATURA PŁATA NIESPODZIANKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusi
badanie chromatyny robilismy w klinice leczenia niepłodnosci moze w zwykłych przychodniach tez to robia niewiem bo ni pytałam doktor nas tam skierował wiec tam poszlismy to badanie jedt robione z nasienia tak jak seminogram tylko to badanie jest bardzo dokładne moze i u Was warto zrobic takie badanie zapytaj oto lekarza mój maż mieł robione badanie nasienia juz kilka razy ale poprzednia pani doktor zbytnio sie nami nie przejmowała wiec poszukałam specjaliste od niepłodnosci i wiem ze dobrze trafiłam i wam równiez zycze takiedo lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusi
ja juz sama niewiem co mam o tym myslec jak mam wszystkie wyniki oki maz tez wszystkie ma oki tylko ta cholerna chromatyna dlatego szukam osób które miały to badanie bardzo prosze jesli ktos cokolwiek wie na ten temat prosze napisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej dziewczynki @jeszcze mnie nie dopadła ale dostaje takich śmiesznych bóli jakby ktoś os środka szpileczką mnie kół. Na wieczór dostaje podobnych bóli brzucha jak przed miesiączką ale mijają jak odpocznę.Jutro robię teścik boże jak bym chciała żeby był pozytywny, i wiecie co gdy tylko widzę małe dziecko to nie wiem co się dzieję strasznie się rozklejam. Pozdrawiam was moje kochane. Odezwijcie się co u was Ania, Inka, Cherry 23,Smutna Izoldo, Kasiunia dzięki wam za wsparcie wspaniale was mieć. Dla reszty dziewczynek też buziaki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×