Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

CHERRY23-Spoznione ale szczere zyczenia urodzinowe. Na urodziny najlepsze zyczenia: po 1- zdrowia dobrego, po 2 -życia pięknego, po 3 - smutków niewielu, po 4 - dojścia do celu, po 5 - przyjaciół licznych, po 6 - samych dni ślicznych, po 7 - uśmiechu na twarzy, po 8 - dalekich wojaży, po 9 - błogiego snu, po 10 - lat życia STU. Okres masz od nerwow dwa razy,tez tak mialam. Ja juz tez po urodzinkach,skonczylam 29,latka leca,Ty jestes jeszcze mloda. Pozdrawiam was wszystkie,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cherry ja złożyłam do Sądu papiery od razu o rozwód.Wszystko trwało ogólnie szybko.Moge wszystko z własnego doświadczenia powiedzieć co i jak się odbywało,podaj najwyżej maila bądź gg to chętnie odpowiem na wszystkie pytanka :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Laseczki :-) 🖐️ Cherry - uszy do góry! jesteś taka młoda, że całe życie przed Tobą ;-) wiem co mówię - w końcu mam już 38lat! wszystkiego dobrego z okazji urodzin 🌻🌻🌻😘 trzymaj się i pisz do nas - choc troche Ci ulży a my zawsze jesteśmy z Tobą!!! pozostałe kobitki - 😘😘 pozdrawiam gorąco ! :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cherry WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! 24 lata super wiek! Tyle jescze przed Tobą !!! ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cherry wszystkiego najlepszego 🌻 👄 Ja codziennie biorę zastrzyk, strasznie bolesne tym razem, zostało mi jeszcze 5 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny!! WIELKIE DZIEKI ZA ZYCZENIA:) troche zaszalalam w ten weekend, wiec i humor mi sie troszke poprawil... ale jak tylko otworzylam oczy to mysle o tym wszystkim... Marylinko moj adres e-mail: anula1006@wp.pl a gg: 5624810 ja nie mam zielonego pojecia \"CO i JAK\" najgorsze jest to ze pracujemy w tym samym zakladzie pracy i wszyscy mysla ze jestemy razem...pytaja kiedy dzidzia... Edytko ja komputer mam u rodzicow, dlatego nie zawsze siedze na gg.🌻 Inneczko bidulko trzymaj sie dzielnie. mocno trzymam kciuki za Ciebie.👄 pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje za slowa otuchy i zyczenia❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hej cherry fajnie że się odezwałaś. Martwiłam się o ciebie. Cieszę się że się trochę zabawiłaś. Staraj się nie przejmować tymi ciekawskimi w pracy. Dziewczyny 14 czerwca biorę z mężem ślub kościelny, bo mamy tylko cywilny. Nie będzie wesela ani gości z powodu braku kasy na to. Leczenie zuzy pochłania masę naszych pieniędzy. Największym wyzwaniem jest suknia ślubna bo niestety nie stać mnie żeby sobie kupić. Nawet używana za 500zł to też ogromny wydatek. Zawsze jako dziewczynka marzyłam sobie że pójdę do ołtarza w pięknej sukni , na ale jak pójdę nawet zwyczajnie to nic się nie stanie. Najważniejsze że ten ślub będzie.Pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Edytkanytka może poszukaj w wypożyczalniach, powinno byc taniej. Pocieszam się, że pozostało mi tylko 2 zastrzyki i wizyta u lekarza, przekonamy sie co urosło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Ineczko dasz rade i wytrzymasz te zastrzyki. Trzymam mocno kciuki zobaczysz wszystko będzie oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Zastrzyki przeżyje, mam nadzieję, że warto było je brać i będzie kilka ładnych pęcherzyków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNYYY !!! jestem załamana!!! :-( no zwyczjanie siła złego na jednego! byłam zrobić cytologię, badania i takie tam - dla uspokojenia...:-( tia jasne! Wiecie co mi pani doktor znalazła??? Kłykciny!!! znaczy się mam wirusa brodawczaka !!! Ale jak sobie poczytałam to dopiero się załamałam!!! 😭 nie wiem teraz czy najpierw próbować sie leczyć - a to okres ok 3-4 miesiące i bez gwarancji że nie nastąpi nawrót !!! czy próbować dalej ale nie wiadomo jak wpłynie TO na ciążę no i w ogóle!!! 😭 teraz jeszcze czekam na wyniki cytologii - zobaczymy czy jest źle czy jeszcze nie! :-( no taki mnie szok i wqrw złapał, że nie wiem czy płakać czy coś potłuc!!! 😭 i to tyle!!! :-( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania! Nie martw się! to się da wyleczyć! moja koeżanka też miła! lekarz przepisał jej maść i pomogło! Dawno to było i maść kosztowała około 100 zł ale pomogło. Nie denwrwuj się Kochana bedzie OK!!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Moluś kochana ;-) 🖐️ za wsparcie i pocieszenie. ja wczoraj cały dzień spędziłam na czytaniu w internecie co tylko dało się wyszukać - łeb mi spuchł jak bania i tyle z tego... :-( oczywiście mężowi miałam przekazać na spokojnie - nie dało się! emocje trzymane cały dzień wyleciały ze mnie wieczorem na niego - biedaczek! 😘 ryczałam do późna, potem nie spałam w nocy...normalka! 😭😭😭 ale dzisiaj jest troszkę lepiej. nie mam innego wyjścia jak poczekać na cytologię a potem zwyczajnie brać się do leczenia. starania oczywiście odpadają! teraz coś innego jest ważniejsze - szkoda bo czas leci ale cóż! takie życie - co ma być to będzie ... jeszcze raz dzięki 😘😘 to miłe, że chociaż tu można wyrzucić z siebie ten lęk tak do końca! choć troszkę mi ulżyło a to zawsze coś! pozdrawiam gorąco 🖐️ Moluś 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuś będzie OK. A z tą chorobą nie można iść do dermatologa? A co się dzieje z resztą pań? Wiecie, że @ spóźnia mi się 2 dni. Ale cycki bolą i brzuch twardy wieć pewnie....- cholercia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Moluś 🖐️ niestety - to choroba umiejscowiona tak, że raczej ginek decyduje co TAM< zapodać..., :-( zobaczymy ! czekam i odliczam !!! jeszcze dziesięć dni! :-( ale na rozluźnienie i dla relaksu mój kochany M. zabrał mnie dzisiaj do kina na \"Lejdis\" :-D DZIEWCZYNY !!! ZOBACZCIE KONIECZNIE !!! :-D 🖐️ już dawno nie widziałam tak dobrej komedii o kobietach dla kobiet - i nie tylko!! Uśmiałam się, wzruszyłam, jest mi dobrze i wierzę że wszytsko będzie oki !!! 🖐️ koniecznie zobaczcie ten film! a potem pogadamy co sądzicie oki? 😘😘 🖐️ ... dla wszystkich, które tu jeszcze wrócą !! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane! Cos malo Was jest tu na topiku.Ja powoli zaczynam robic hormony i jak juz wszystkie zrobie to wybieram sie do Novum na 1wizyte. Co tam u Was?,coraz zadziej sie odzywacie,piszcie zeby topik nie upadl.Ostatnio z mezem rozmawiam czesciej,mysle ze powoli bedzie sie ukladac,dalam mu jeszcze troszke czasu.A jak tam pasek sw.Dominika u Was?,zadna z Was nic nie pisze,mi pomaga modlitwa,kiedys za czesto sie nie modlilam a teraz czesto to robie.Ten pasek mialam komus ofiarowac,ale zostawilam dla siebie i chociaz go nie nosze,ale mam go przy sobie.Chce sobie kupic medalik sw.Dominika,mialabym go zawsze na szyi. Pozdrawiam Was wszystkie,buziaczki,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
w piątek mam mieć IUI pęcherzyki wczoraj były juz dojrzałe ale jeszcze kiepskie endo, więc trzeba poczekać aż podrośnie. Boję się tylko, żeby pęcherzyki nie popękały za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytkanytka
Hejka dziewczyny dziś usłyszałam cudowną wiadomość mi jest ciężko zajść w ciążę ale mojej siostrze sie udało . Minęły dwa lata od jej poronienia i jest znów w ciąży pomagałam jej zrobić test i jakie cudowne uczucie było kiedy go trzymałam i patrzyłam jak szybciutko pojawiają się 2 kreski. Wierze że my tez się w końcu doczekamy, zazdroszczę jej ale cieszę się jej szczęściem. Natali przesyła wam mnóstwo świeżych fluidów. Pozdrawiam was kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zestresowana_
Ja odstawiłam tabletki i niewiem czy w tym miesiacu uda mi sie zajsc w ciaze...:( Słyszałam, ze pierwsze 3 mies po odstawieniu tabl sa najbardziej płodne, ale jak narazie nie czuje bym miała owulacje lub by sie zblizała. Chciałabym by sie udało bo bardzo pragne miec dzidziusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciszaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.......................... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś - SERIOOO ??????????????? :-D :-D :-D tfu tfu ! żeby nie zapeszyć!!! 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak cały czas cisza ale i tak nie wierze, że mogło by sie udac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondon
ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kondom
sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×