Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Czesc dziewuszki. Innka jestem ciekawa co u ciebie??? Izoldka pamietaj że cuda sie zdarzają!!! i to w najmniej oczekiwanym momencie!!! te objawy nie muszą świadczyc o @... Aniu przesyłam pozdrowionka i dużo duzo zdrówka!!!!!!!! U mnie ogólnie dobrze, tylko biegam często siusiu,wieczorami przewaznie mam zgage i jestem bardzo spiąca zwłaszcza w godzinach popołudniowych,typowych mdłosci nie mam ale czasem muli mnie w żołądku i wtedy parze sobie herbatke mietową:) Mam tylko nadzieje że fasolka rozwija sie prawdidłowo,wizyte mam za 2tygodnie. Dorciu napisz nam jutro koniecznie jak było na wizycie u gin. Pozdrawiam reszte kobitek. Cały czas trzymam za was kciuki!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka 1 NICK/ Skąd-----------------Wiek------ilość cykli star.---------termin @ jadira/Kraków...............34..............13.......... . ......ok.22.11.07 violaa/Biskupiec/Dublin.....24..............4lata ...........ok??.11.27.07 cherry23(ania)--szczecin------23----------12--------- ------@ 11/07 sm. Izolda Legnica...............33...........25 .............ok.8.11.07 Tabelka 2: zaciążone NICK/ Skąd---------------Wiek----tydzień ciąży-------termin porodu Weronik/Wrocław......33.......13......................11maj klaudia26/Sulechów.....26.......7..................koniecCzerwca2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Cześć czekam spokojnie do poniedziałku, jak nie pojawi sie @ we wtorek lub śr. zrobię test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć!!! Izoldko-a może nie@ przyjdzie,cuda sie zdarzają i może teraz też tak będzie.Tego Ci zycze:),i więcej optymizmu,bo po pupsku spiore Dorcia-koniecznie daj nam znac jutro co tam u małej Fasoleczki🌻 Dziękuje za wiruski,łapie... Ania-no ładnie te cooróbska cię dopadły,kuruj sięskarbie ,bierz antybiotyk jak trzeba,potem jakies witaminki na wzmocnienie organizmu i do działania!A tan lekarz to ma wyczucie ,łatwo mu mówic.Nie przejmuj sie głupim gadaniem,ja wiem ,że zostaniesz mama:) Violaa-🌻 Innko-trzymam kciuki i modle się by tym razem się udało❤️ Dziewczyny wpisujcie się do tabelki,niech sie zapełnia. Przesyłam wam 10000👄 wszystkim bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ja niestety jeszcze nie mam ciąży potwierdzonej bo lekarka obliczyła że to będzie jakiś piąty tydzień i nie chciała mnie jeszcze badać żeby nie zaczkodzić. Mam dziś i w czwartek zrobić bete i w sobote podjechać z wynikami do niej. Mam cały czas narazie brać duphaston i nospe forte - to na te moje bóle brzucha. Pozatym dostałam całą liste badań do zrobienia i się załamałam. Za te badania na bakteriologi to zapłace około 220zł. Do tego doliczyć bete dwa razy, mocz, morfologie i TSH to prawie 300zł wychodzi. Szok. Buziaczki dla wszystkich i w dalszym ciągu trzymam kciuki żeby Wam też się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 hej Laski :-D jak dzionek? u mnie troszkę lepiej - dzisiaj w nocy udało mi sie nie wykaszleć płuc ;-) dzięki Jadiro, Violu, Klaudio za ciepłe słowa 🌻🖐️ :-D na Was zawsze można liczyć ... pozostałym dziewczynom życzę miłego dnia 🌻 u Was też jest tak zimno? pozdrawiam Wszystkie gorąco i ślę buziaki 😘 pa paa 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Inka, Klaudia i Dorcia a jak u Was?? Piszcie jak coś będziecie wiedziały dobrze? czekamy z niecierpliwością !! :-D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje psiapsiółki! Dziekuję Wam kochane za te ciepłe słowa, ale jak juz napisałam wcześniej, po tylu porażkach naprawdę trudno uwierzyć, że się uda. Ale nadzieja nigdy mnie nie opuszcza, bo co byśmy bez niej zrobiły :) Innka - jak coś będziesz wiedziała, to szybciutko nam to melduj :D Klaudia, Dorcia - 🌼 Aniu - życzę zdrówka, a konowałami się nie przejmuj. Tacy oni juz są :( POzdrowienia dla wszystkich moich topikowych przyjaciółek ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 tak Izoldo - ludzie są różni i dotyczy to także lekarzy... ale co tam :-) żebyśmy tylko zdrowe były !!!! 🖐️ buziaki 😘 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Właśnie skończyłam czyścić ubranie, w pracy rozlał mi sie długopis na bluzke i spodnie :( niezdara ze mnie Narazie czekam, mam duzo pracy i mało myslę nawet, najgorzej będzie w weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Innka nic się nie martw - będzie dobrze - trzymam kciuki :) Ja dziś po pracy ide odebrać wynik wczorajszej bety, a jutro będe robić pozostałe badania. Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki moje. Inneczko trzymam kciuki mocno. Dorciu na pewno wszystko będzie dobrze. Troche z innej beczki ale skrobne Wam co u mnie. Marze o spokoju, wynajęciu mieszkaniu i o tym żeby mieć już rozwód za sobą... Chciałabym ułożyć sobie od nowa życie, zapomnieć o tej porażce i żyć dalej. Nie sądziłam że tak ułoży się moje życie ale teraz żałuje że to tak późno się stało...Chce być juz po rozwodzie i zostawić to wszystko za sobą. Było widocznie cos w tym że nie zaszłam w ciąże...Może jednak Bozia nade mną w jakis sposób czuwała...Może kiedyś...z kim innym będzie jeszcze dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was cały czas i z całego serca ściskam kciuki bardzo mocno za każdą z Was !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marilynko przykro mi że tyle nieprzyjemnych żeczy Cie spotyka. Ale cieszy mnie że już troche ochłonełaś i chcesz szybko to mieć za sobą. Zobaczysz - odnajdziesz jeszcze swoją druga połówke i będziesz Bardzo Szczęśliwa. A z tą dzidzią to chyba masz racje - jakbyście mieli dziecko to byłoby o wiele trudniej. Jak to mówią \"nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło\" Trzymaj się dzielnie :) i życze dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Dorcia-daj nam znać jak tylko będziesz coś wiedziała,choć wiem ,ze maluszek sobie uwił gniazdko pod twoim serduszkiem i wyjdzie za 9 miesięcy. Marilynka-zobaczysz ,że ułożysz sobie zycie na nowo,jestem tego przykaładem.Najważniejsze ,że dajesz sobie z tym wszystkim rade i pamietaj ,że zawsze mozesz na nas liczyć. Zobaczysz spotkasz na swojej drodze drugą połówkę ,człowieka ,który bedzie cię kochał,bezpieczeństwo i będziesz szczęśliwa.A Bozia wtedy obdarzy ws dzidziusiem, teraz widocznie tak miało być.Trzymaj się i głowa do góry,wszystko będzie dobrze. Pozdrowienia dla Wszystkich psiapsiółek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ hej kobiety kochane w ten deszczowy dzień 🌻 Marylinko - Dorcia i Jadira mają rację - nie ma tego złego! i już! i choć teraz jest przykro i ciężko, bo to w końcu kawał życia...ale będzie LEPIEJ!!! i to może już niedługo! ;-) zaczynam wierzyć (i to mi dodaje sił w ciężkich chwilach), że co ma być to będzie, a co mnie nie dobije uczyni mnie mocniejszą! wierzę, że czeka na Ciebie gdzieś TEN-WŁAŚCIWY, taki tylko dla Ciebie :-D a co do dziecka - moja przyjaciółka ostatnio powiedziała mi, że MOJE DZIECKO czeka na chwilę kiedy wyprostuję w swoim życiu wszystkie zawirowania, rozwiążę problemy, kiedy będę miała głowę wolną od złych i ciężkich myśli i obaw...i wtedy samo do mnie przyjdzie ;-) rozbawiła mnie tym, ale może cos w tym jest??? życzę Wszyskim Laseczkom miłego dnia, uśmiechu (pomimo pogody) i jak najmniej złych ludzi na Waszej drodze 🖐️🌻 pozdrawiam i ściskam 😘 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie 🌼 Inka -trzyma kciuki z calych sil,bedzie dobrze,musi byc dobrze!!! Dorciu-wszystko bedzie dobrze!!! Marilynka- przykro mi bardzo ale najwazniejsze ze ochlonelas.Zobaczysz usmiechnie sie szczecie do Ciebie i bedziesz bardzo SZCZESLIWA 🌼tego zycze Ci z calego serca!!! Jadira 🌼 Ania🌼 A gdzie reszta dziewczynek :( Cherry 🌼 Klaudia 🌼 Smutna Izolda 🌼 Weronik 🌼 odezwijcie sie co u WAS ??? Pozdrawiam🌼 Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kantynka05
Hej dziewczynki! przeczytałam wszystkie wasze historie i szczerze przyznam,ze nieraz łezka w oku mi się zakręciła... Bardzo współczuję kobietkom,którym w trakcie tak ważnego momentu w życiu, jak staranie się o Maluszka,pogmatwały się sprawy małżeńskie. Byłam też z Wami,wtedy gdy obwieszczałyście tą radosną nowinę,pojawienie się maluteńkiej fasolki... chciałabym niedługo poczuć to niewyobrażalne szczęście Ja staram się teraz czwarty cykl,niewiele,w porównaniu z niektórymi z Was.Mam ogromną nadzieję,że tym razem się uda, chociaż czasami chodzą po głowie myśli czy wszystko jest ok.Jeszcze dwa tyg. i wszystko będzie jasne.trzymam za was kciuki. pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Kandynka witaj :) Dzieki za kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za wsparcie, jesteście kochane. Byłoby mi lżej gdyby ten mój prawie były mąż był noramlny i nie robił problemów i umiał się znoramalnie rostać. A on takie przykre rzeczy mówił że patrzeć na niego nie mogę. Chce to miec głowy i ułożyć sobie życie na nowo. Dzięki z całego serca że jesteście!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolusia
czesc dziewczyny miała moze któras robione droznosc jajowodów juz kilka razy o to pytałam ale kazda pisała ze po wstrzyknieciu robi sie kilka zdjec rtg a cz któras miała robione USG i jak wyglada to wprowadzenie tego kontrastu czy to boli jak sie niema znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Ja brałam kilka godzin wcześniej leki przeciwbólowe przepisane wcześniej przez lekarza, w moim przypadku zabieg trwał krótko, troche bolało jak lekarz wprowadzał kontrast, pytał czy zrobic przerwę ale mówiłam, że nie, bo chciałam miec to jak najszybciej za sobą, nie był to znów jakis ogromny ból, u mnie było wszystko drożne, więc trwało to krótko i nie narzekam, ból nie był duży, podobny jak przy @. Miałam robione hsg prywatnie, po zabiegu troche poleżałam i posżłam do domu, na drugi dzień było mi troche niedobrze i czułam sie osłabiona, wzięłam wolne w pracy, żeby się nie męczyć albo nie zemdleć, wzięlam coś przeciwbólowego i przespałam cały dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Dorcia - jak tam wynik bety? Napewno wysoooki! Daj nam szybciutko znać :) Marilynko - życzę Ci aby wszystkie Twoje problemy szybko się skończyły i abyś ułozyła sobie życie na nowo z kimś, kto jest wart Twojej miłości. Powodzenia!! Kantynka - trzymam kciuki, obys za dwa tygodnie oznajmiła nam radosną nowinę :D U mnie na razie bez zmian, brzuch pobolewa, okresu jeszcze nie ma, ale pewnie sie pojawi niebawem, ile bym dała, żeby sie nie pojawił, ech marzenia..... Pozdrawiam Was kochane i życzę miłego dnia! PS Weronik - co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dzis dostalam okres wiec i tym razem sie nie udalo jade na badania z mezem juz teraz wiem ze cos jest niestety nie tak bo mialam owulke i maz byl a y sie nie udalo gdyby wszystko bylo ok to pewnie juz dzis bym byla ja i fasolka,wiec dzien mam paskudny chodze i co spojrze na jakies dziecko to rycze matko jak ja tego pragne ... Mam nadzieje ze jakos sie wszystkim uloży pozdrowionka papapapapapa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje Kochane!!! Ale tu u nas pustki. Kasiunia przykro mi że @ przylazła - ale zobaczysz i Ty się doczekasz. Smutna lzoldko, Innko i wszystkie dziewczynki żyjące w niepewności - trzymam mocno kciuki za Was, żeby @ o Was zapomniała na długie miesiące Ja wczoraj wziełam sobie wolne żeby na spokojnie porobić zlecone badania i troche odsapnąć. Dziś po 16 mam odebrać wyniki bo wtedy już wszystkie będę miała. Narazie mam odebrany wynik bety z wtorku. Wyszło 12589 więc chyba dobry. Z norm podanych obok wychodzi że to 6 tydzień. Pozdrowionka i buziaczki dla wszystkich 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki!!! IZOLDKA strasznie mi przykro że tym razem sie nie udało...:( wiem że to marne pocieszenie ale bądz dzielna i walcz dalej, przytulam cie mocno bo wiesz ze cie rozumiem bo sama to przechodziłam...ale ja i tak wierze że wkoncu kazdej sie uda!!!!!!!!! Kasiunia przykro mi że i do ciebie @ przyszla...ale wkoncu zapomni i o Tobie!!! Dorciu ciesze sie że twoja beta wysoka:) napewno wszystko jest w jak najlepszym porzadku. Marylinko szkoda że twoj mąz robi ci problemy, on naprawde nie był ciebie wart...ja wierze że ułożysz sobie życie na nowo i bedziesz szczęsliwa bo zasługujesz na to!!! Trzymaj sie kochana U mnie zaczeły sie nudnosci,przez cały dzien muli mnie w zołądku,mieta juz tak nie pomaga...podjadam wtedy jabłuszka i plasterki ananasa... w poniedzialek robie badania; narazie morfologie,mocz i poziom glukozy... POZDROWIONKA dla wszystkich dziewuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukiereczekonna
Witam was moje drogie kolezanki, i witam nowe kobietki na topiku.Smutna Izolda przykro mi ze przyszedł@ ale nie poddawaj sie, uda sie wierz to, tak samo przykro mi z powodu Klaudusi ze przyszedł@, ale bedzie dobrze, wiem ze to zadne pocieszenia, ale ja tez tak miałam wierzyłam i sie udało. Dorcia gratukacje maluszka, uwarzaj na siebie.U mnie nic w sumie nowego, czuje sie dobrze przeszły nudności, dzisiaj robiłam badania a w przyszły piatem mam wizyte u gin, mój skarb ma już 14 tygodni i nawet nie czuje sie zebym była w ciazy:-) ale czasami wieczorkiem brzuszek mi wypycha.Zycze wszystkim starającym sie zeby sie udało, a zaciązonym dbajcie o siebie i swoich maluszków,Kochane zycze miłego dnia i wysyłam duuuuuzo fluidów, Buziaczki dla wszystkich kolezanek , jesteście wspaniałe, tylko z wami czuje sie swietnie, na majówkach dziewczyny nie takie sa wspaniałe jak wy,i mam zamiar być z wami do konca, no chyba ze mnie wygonicie:-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie!!! Witam nowa kolezanke Kantynke 🖐️dzieki za kciuki:) Kasiunia[kwiatek[ przykro mi ze dostalas @ ale Kochana nie trac wiary.Wiesz my niby robilismy chyba wszystkie badania i zobaczymy co bedzie dalej to w sumie pierwszy m-c jak zaczelismy sie starac po tych wszystkich badaniach.Moja gin powiedzala ze to blokada psychiczna i dlatego nam nie wychodzi,ale nie wiem jak z takiego stanu sie wyleczyc,caly czas mysle kiedy ja bede w ciazy,wokol tyle kolezanek zaciazonych a ja...JA jak na razie sie nie poddaje i ciesze sie szczesciem innych dziewczyn.Zobaczysz Nam tez sie uda tylko potrzeba czasu i wytrwalosci aby osiagnac cel ktorego tak bardzo pragniemy :):):) Dorciu🌼 juz Ci pisalam w esemesie ze ciesze sie bardzo ze beta wysoka!!!:) Smutna Izoldo🌼przykro mi strasznie,ale uda sie zobaczysz,bedzie dobrze,musi byc dobrze!!!Przytulam Cie mocno!!! Klaudia 🌼 Cukiereczekonna 🌼 dziekuje za fluidki 👄 Kamcia 🌼co u Ciebie ???? U mnie bez zmian jak na razie.Jajnik mnie pobolewa,wczoraj z bolu wyrobic nie moglam,dzis tez mnie boli ale juz mniej,musze meza w obroty wziasc :) Milego weekendu dziewczynki :) Zagladajcie czesciej bo nam topik upadnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 znowu piątek...🌻 kolejny tydzien za nami nie wiadomo tylko czy się cieszyć czy smucić??? ;-) mam pełen zestaw PMS 😭 czy Wam też tak \"wali\" w tym czasie ??!! daję do wiwatu mojemu ślubnemu, oj daję!!! kawał ze mnie cholery, choć tak sie staram! ech! szkoda gadać. dla wszystkich dziewczyn, do których przyszła @ - uszy do góry! :-D kolejny cykl i nowa szansa przed nami!!! 🌻🖐️ dla Tych, co noszą w sobie fasolki ;-) - dbajcie o siebie! 🌻 a dla WSZYSTKICH dziewczyn bez wyjątku - miłego weekendu :-) pozdrawiam 🖐️🖐️🖐️ 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×