Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Czesc dziewczyny!!! Ineczko-nie możesz tak mysleć,ja tam wierze ,ze zobaczysz 2 krechy na tescie i to już niebawem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara
TO JA WERONIK musiałam zmienic nik bo ten ktos podly dośc ze sie podszywał pod mój nik t0 jeszcze sobie zastrzegł Weszłam tu zeby podzieliś sie z wami moim szczęsciem, od 9 miesięcy staram sie o dzidziusia i mialam dosc patrzenia na test ciazowy.Tak jak mówiłam ze dzisiaj zrobie jeszcze jeden test w 36 dc i zrobiłam, po minucie myslałam ze zemdleje z radosci, wkoncu pokazała druga kreska bardzo wyrazista, bez porównania od kreski z testu 3 dni temu.Doczekalam sie dwóch kresek na tescie, wierze ze wkoncu doczekacie sie tego uczucia patrzenia na dwie kreseczki. Z całego serduszka zecze tego wszystkim starającym sie,i wierzcie ze nie w tym cyklu , to w nastepnym ale sie uda:-) :-) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsciara wercia
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weronik gratuluje Ci dzidzi i bardzo Ci zazdroszcze,dbaj o ta mala istotke w brzuszku i o siebie,pozdrawiam Cie i buzka. POZDROWIENIA I BUZIACZKI DLA POZOSTALYCH KOBIETEK. Zimno i deszczowo dzis,nic sie nie chce.U mnie narazie bez zmian.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!1 To wspaniała wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! Weronik-GRATULUJE!!!!!!!!! dbaj o siebie i maleństwo🌻❤️ Pozdrawiam was gorąco i posyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane dziewczynki. Po pierwsze bardzo sie ciesze że naszej Weronik sie udało jednak!!! A wiec szczerze i mocno ci gratuluje:) Chyba przyniosłysmy ci szczescie... jak tylko weszłas na nasz topik to zaraz sie udało co nie dziewczyny?:) A tak wogóle to jak sie czujesz? odwiedzaj nas czesto. Ale przykro mi Surfitko że Tobie sie nie udało...jednak test nie kłamał a szkoda! Buziaki dla Ciebie. Rudziu a co z Tobą? Samopoczucie juz lepsze? I ciesz sie kochana,spotkało cie takie szczescie na które my wszystkie staraczki tak czekamy! Trzymaj sie:) Ja pare dni nie pisalam bo humor nie najlepszy,wysypało mnie tak że najlepiej to nikomu bym sie nie pokazała:( zawsze cera przed okresem fatalna ale tym razem to przesada! Juz jutro @ ma sie zjawic... Pozdrawiam wszystkie pozostałe kobietki których nie wymieniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. U mnie nic nowego. Czekam na @ żeby od nowa rozpocząć starania. tylko nie wiem kiedy ta @ przyjdzie, bo nic nie biore no i jestem po badaniu drożnośći. A dziś 28 d.c. a żadnych objawów na jej nadejście jeszcze nie mam, więc jeszcze sobie na nią pewnie troche poczekam. Klaudio mnie też masarycznie wysypało. Surfitko przykro mi że sie nie udało - trzymaj się dzielnie. Weronik - strasznie sie ciesze że Ci się udało :) Odwiedzaj nas czasami. Myśmy byli w niedziele u znajomych którzy mają 10-cio miesięcznego synka, straszna malizna jeszcze z niego bo się urodził w 7 miesiącu ciąży. Dwa lata sie starali o dzidzie. i wyobraźcie sobie że znowu jest w ciąży. A mówili jej że teraz będzie jeszcze trudniej zajść w ciąże. Z deka przerażnona jest. Bo tamtą ciąże miała dość trudną i zagrożoną, a teraz jeszcze z tym małym ma sporo roboty. Jeździ z nim na rehabilitacje i wogóle. Ale to kolejny dowód na to że wszystko jest możliwe i że nam też sie wkońcu uda :) Pozdrawiam Was wszystkie i trzymajcie sie dzielnie. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny!!! 😭 😭 😭 😭 😭 😭 Nienawidzę okresu, dzisiaj znowu przylazł 😭 Poza tym nic nowego, pozdrawiam was kochane i trzymajcie sie cieplutko! Dorcia - nie dostałam twoich fotek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki kochane ;-) 🖐️ u mnie nastrój leciutko lepszy, leciuteńko ale zawsze ;-) czytam Was oczywiście codziennie 🌻 i za wszystkie bez wyjątku trzymam wielkie kciuki !!! 🖐️🖐️ pozdrawiam Was cieplutko - pomimo zimnej pochmurnicy za oknami ;-) pa pa 🖐️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izoldko szkoda że dostałas okres! Ja jeszcze dzis nie dostałam ale tepka już spadła więc jutro napewno sie zjawi:( Dorciu bardzo ładne zdjęcia, śliczna dziewczyna z Ciebie:) Marylinko ja jak byłam w szpitalu to w 13dc miałam robione badania...choc wiemy że powinno sie raczej na poczatku cyklu zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jednak sie wstrzymam i zrobie wszystko tak się należy, w określonych dniach. I tak mi się nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Lepiej robic badania w tym dniu cyklu, w którym każe lekarz, podobno ma to znaczenie. Większość wykonywałam na początku cyklu. Teraz tez w 2 d.c. mam się zgłosić na usg, czy wszystko sie wchłonęło, w przyszłym tyg. chyba wypadnie a co dalej zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane powiedzcie mi jak wzrasta tempka przed i w trrakcie owulki bo w sobote maz wraca i moze sie w koncu uda mam dzis 14d.c i poranna tempka to 36.9 to kiedy moge miec ten dzien??? Blagam pomużcie bo niemam jak isc do gina na monitoring bo nie dostane wolnego dopiero w przyszlym tyg,a to moze byc za pozno...Pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, Dorcia dziekuje za zdjecia - super wygladasz. Ja czytam was cały czas ale nie mam o czym pisac. Juz jestem po @. Staranek teraz przez jakis czas nie bedzie wiec lipa nic sie nie dzieje. pozdrawiam was goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Viola napisałą do mnie esemesika. Pozdrawia Was wszystkie :) Była u gin. i wszystko jest o.k., 1 października ma mieć hsg. Ja też Was wszystkie pozdrawiam. Trzymajcie się cieplutko 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Kasiunia, jeśli bierzesz jakies leki np. luteinę to pomiary temp. nie są wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nic nie biore jeszcze ten miesiac próbujemy bez leków naturalnie jak nie wyjdzie to wtedy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiunia wydaje mi sie ze temperatury u kazdej z nas moga troszke sie róznic, ale przed owulką zawsze jest niższa a po wzrasta o minimum dwie kreski,u mnie np. temp 36.9 to juz jest po owu...a u ciebie moze byc przed, wazne by zaobserwowac ten skok! Edna przykro mi że @ przyszla jednak... Dorciu dziękujemy za pozdrowienia od Violi,ciesze sie że wszystko u niej o.k. i będe mocno trzymac kciuki za hsg. U mnie temp juz tak niska że juz sie nie łudze, w kazdej chwili @ mnie nawiedzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Myslę, że aby wyniki pomiarów temp. były wiarygodne to trzeba mierzyc regularnie przynajmniej kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam jakis gorszy dzien. To pewnie dlatego ze nie moge miec staranek i nawet nie moge zyc nadzeja. Ale nie bede was dołowac moim humorkiem. Trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja tez staram sie o dziecko juz rok i nic gin mi powiedziala ze to moze byc spowodowane tym ze niemam sluzu plodnego tak duzo jak powinnam jestem zmartwiona tym owul mam 15-16 dc bo mi monitorowala cykl jajeczkuje dobrze ale czemu niema tego sluzu zastanawiamy sie co jest przyczyna zapisala mi wiesiolek bralam go teraz az do owul. kochama sie w 11-12-13-14-15-17 dc i nic znow nie czuje sluzu tez nie bylo byc moze trzeba jeszcze poczekac az ten wiesiolek zadziala jednym dziala od razu a inni mosieli czekac az do 3 cyklu. jak myslicie uda mi sie kiedys myslalam ze teraz sie uda ale niema rzadnej zmiany umnie jestem w 25dc i nic nie czuje:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna-kochana no co ty,nikogo tu nie dołujesz,po to tu jesteśmy by sie wsoierać i jak cos cie gryzie to pisz ,a nie trzymaj tego w sobie.To naprawde pomaga.A trzymajac sie tematu kiebskiego nastroju,to możemy sobie poac rece. POSYŁM Wam wszystkich gorącego 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renik-no pewnie ,że sie uda jak i nam wszystkim.Jeśli moge ci doradzić to oprócz wiesiołka pij siemie lniane jest niedobre ,ale z odrobiną soku owocowego da się przełknąć,wkońcu dla bycia mamą zrobi się wszystko.Więc głowa do góry i myśl pozytywnie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Widzę, że przyszła epidemia złego nastroju. U mnie też kiespsko, jak juz wam napisałam, wczoraj dostałam @ i mam megadoła. Zresztą w kazdym miesiącu w pierwszych dniach mam fatalny nastrój, co chwilę ryczę. Czasami mam już dość i myślę sobie, że czas sie pogodzić z brakiem dziecka :( Ale ja je tak baaaaardzo pragnę 😭 Dorcia - dziękuję za zdjęcia, bardzo ładne :) Pozdrów ode mnie Violę. Edna - zobaczysz jak ten czas szybko zleci i wtedy będziecie mogli działać do woli ;) Długo jeszcze będziesz sama? Renik - uda ci się, wiesiołek jest bardzo dobry, ja go brałam trzy miesiące i efekt jest super. Sluzu czasami nie widać na zewnątrz ale jest w srodku, możesz sobie sprawdzac palcem, ja tak robię ;) Pozdrawiam was kochane psiapsiółki i życzę miłej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×