Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bibuleczka

Czy jest tutaj jeszcze jakas kobieta ktora nie moze zajsc w ciaze? Wpiszcie sie.

Polecane posty

Tak innko w aptece,ja kupuje \"oeparol\"(zawiera duzo oleju z wiesiołka). Bierze sie od 1dc do owulacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Dzieki, też kupię i będę brać, jak już będę się przygotowywać do kolejnej IUI. Clo źle na mnie wpływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Klaudia to ja sobie tez kupie tej firmy olej z wiesiolka jak bede w kraju.Biore olej z wiesiolka ale innej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć LAseczki! Dawno nie pisąłam ale czytam Was regularnie. @ przyszła - mam dość już czasem !!! :( Pozdrawiam Gorąco !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Moluś współczuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Cały czas Was czytam ale nic nie pisze bo raz że nie ma o czym a dwa że mam tyle roboty że nie wiem w co ręce włożyć. W pracy sajgon - tyle roboty, w domu - ostatnie przygotowanie do sobotniego wesela brata, i jeszcze kurs na prawo jazdy - mam teraz maraton jazd bo egzamin tuż tuż. Buziaczki dla wszystkich i trzymajcie się wszystkie dzielnie. 😘 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molusiu przykro mi ze @ przyszła...:( Ja z miesiaca na miesiąc mam coraz mniejsze nadzieje że sie uda,jakos niewyobrażalne jest dla mnie że moge kiedykolwiek byc w ciąży a idąc po miescie to dosłownie wszędzie gdzie nie spojrze to widzie zaciążone kobietki...i to z jednym dzieckiem za rączke a z drugim bobaskiem w brzuszku! Inko, violu najlepsze skutki da połączenie wiesiolka i lnu,ja tak zrobie od nastepnego cyklu...wiesiolka z lnem do owu a po sam len. Na mnie clo tez zle wpływa po względem wlasnie sluzu,cienkim endo...ale owulke zawsze po nim mam... Dorciu no to powodzonka na egzaminie ktory masz miec niedługo:) Pozdrawiam was i reszte dziewuszek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Czesc Klaudia powiem Ci ze ostatnio tez sie zastanawialam czy Nam sie wogole uda:(nie mam juz sil na to wszystko:(a jeszcze jak patrze ze tyle zaciaznony chodzi po miescie...to juz mnie dobija:( Molus przykro mi bardzo za@ przyszla Dorcia fajnie ze sie odezwalas,powodzonka na egzaminie ktore bedzie nie dlugo:)Trzym kciuki!!! Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak violu to naprawde przykre że wszyscy dookoła mają dzieci a my nie...ale wiem jedno- że nie możemy sie poddawac i musimy walczyc do konca!!! Trzymajmy sie dzielnie i wspierajmy....może kiedys zdarzy sie cud!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej smutasy...uda sie nam wszystkim, zrozumiano? I nie ma czarnowidztwa..Klaudia, pco to nie wyrok..tylko na swoje szczescie trzeba troche poczekac i mu pomoc :) I nigdy nie wiesz, czy czasem wlasnie ten cykl nie zakonczy sie dwoma krechami na tescie :) Pozdrawiam i zycze duuuzo wiary. Ja gleboko wierze, ze mi tez sie uda..jak nie teraz to za miesiac, dwa..moze rok..ale sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie dajcie rade jak tu nie patrzec na kobiety w ciazy i wozki to mozna hopla dostac ja dobiero od 3 cyklow proboje ale juz mam obsesje.A pozatym cos mnie brzusio pobolewa wiec @ przydzie najpozniej w niedziele.Wiec znowu dol ale teraz najprawdopodobniej moj maz bedzie w sama owulke i bede brac luteine wiec moze wiem ze narazie pechezyki rosna bez tabletek wiec moze wyregulowanie pomoze...Dziewczyny ktora jest ze szczecina i zna jakiegos dobrego lek.od nieplodnosci podobniesz gajdasz jest ok chyba tak ma na imie...Buziaki dla was Klaudia i inne kobietki nie traccie wiary w siebie i w swoje mozliwosci..Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki fajnie że jestescie,zawsze umiecie pocieszyc...czasem poprostu przychodzi taki dzien że ma sie dołka... Surfitko wiem ze niektórym dziewczynkom sie udaje z Pco ,ale u nas jest jeszcze obniżona jakośc nasionek- niestety. Ale wiem napewno że nie przestane walczyc o nasze szczescie:) Kasiunia ty też nie trac wiary. Trzymam kciuki za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara cudna
Witajcie !!Wiem,wiem dawno sie nie odzywalam.na wstępie Rudziaa gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Więc na wstępie powiem wam ze nosze pod sercem synka .tak wykazalo usg ciesze sie bardzo .Już jestem tez hmmmmmmm szczesliwa mezatka ,niby wszystko ok ale cos tam boli w sercu.Od miesiąca mam strasznie męczoce wymioty ,gin zapewnia ze z kazdym mcem staną sie mniej uciażliwe jednak na razie mozna powiedziec ze niezbyt dobrze znosze ciąze ,strasznie biust mi sie powiekszyl ,brodawki ciemne jak gorzka czekolada heheh...ciekawa jestem jak u Agi29......nie za czesto korzystam z komputera bo poprostu nie zbyt mi sie chce ,spie niesamowicie dlugo,wlasciwie jakbym mogla to nie wychodzilabym z lozka ale musze chociazby do toalety;-)to na razie sle pozytywne fluidy abyscie w koncu zaciazyly by bylo nas duzo juz.................👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kochane nie możecie sie załamywać i poddawać,musimy sie wspierać i zobaczycie ,że i nam się uda:) Dorcia-no to teraz masz młyn i w pracy,w domku,i jeszcze egzamin,jestes burza dziewczyna.Trzymam kciuki za zdanie egzaminu i myśle ,że wyślesz nam jakieś fotki z wesela.Najlepsze życzenia dla brata na nowej drodze życia!!!! Barbarko-no to gratuluje synka,wyslij jakąś fotke z zaślubin🌻 Pozdrawiam reszte dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Klaudia, Viola doskonale was rozumiem i tez na zmiane wierze w to że się uda a za chwile mam same wątpliwości, doła i brak wiary. Z tego co czuje to i tym razem mi się nie udało. Jajnik mnie pobolewa i tak ciagnie coś od srodka. Ale wiem ze tak reaguje chyba na pregnyl. Po tym zastrzyku są takie dziwne objawy (przynajmniej u mnie). Dorcia powodzenia na egzaminie i miłej zabawy na weselichu. Surfitka podziwiam za taki optymizm, też bym chciał miec tyle wiary co Ty. Barbara cudna - gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbarko jak fajnie że sie odezwałas:) Gratuluje ci kochana synusia!!!!!!!!!!!!!!Niech rosnie zdrowo!!!!!! Zaciązone kobietki mogłyby częsciej tu wpadac prawda? Ednuś to chyba za szybko by stwierdzac że sie nie udało co? Jeszcze troszke trzeba poczekac...Trzymam kciuki mocno! Izoldka co u Ciebie? Dziewczynki pozdrawiam WSZYSTKIE staraczki i przyszłe mamusie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edna..napisze ci recepte na moj optymizm.... Po pierwsze wszyscy wkolo, rodzina, lekarze powtarzaja - uda sie !!! Sama sobie to powtarzam...i powtarzalam tak dlugo az uwierzylam. Tez dopada m nie niepewnosc, lzy przy @. Ale czesto sobie mysle w czasie cyklu...uda sie :) I wiesz, niewazne czy bede myslec negatywnie czy pozytywnie i tak jak dostane @ bede rozczarowana i bedzie bolalo. To dlaczego sie dolowac caly cykl i z gory zakladac ze sie nie udalo? Nie, a moze sie udalo wlasnie, chce czuc sie jakbym byla w ciazy chociaz przez tydzien ;) Moze to glupie, ale tak mam od wielu lat. Jestem naiwna, ale mimo wszystko wierze ze sie kiedys bede mama. Jak nie biologiczna to trudno..ale bede mama :) A teraz wlasnie jestem w 7 dniu ciazy ;) barbara, gratulacje synka...Jak sie bedzie nazywal? Klauidia 😘. Tez jestes w kilkudniowej ciazy, no nie? ;) Tak jak i Edna :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mój mąż ma urodziny... Równy tydzień temu ja miałam... W takim razie ZDROWIE nas wszystkich! Wznosze toast pysznym trunkiem za optymizm, wiarę i nadzieję, ale przede wszystkim wytrwałość dla nas wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigranowa laleczka
Nie czytałam całego topicu, ale opowiem na pocieszenie autorki z 1 strony. Moja siostra wyszła za mąż i tez nie mogła przez 2,5 roku zajść w ciążę... każdy się martwił, że coś jest nie tak z nią lub z jej mężem... Kiedy zaszła w ciążę nikt nie dowieżał:) ledwo urodziła jedno i zaraz zaszła w ciążę z drugim dzieckiem. Może czasami potrzeba troche poczekać, nie wiem, ale bądźcie dobrej myśli:) Pozdrawiam 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigranowa laleczka
ojej przepraszam za błąd!!! wybaczcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULUJE DZIEWCZYNA ZA CIAZONYM,DBAJCIE O SIEBIE I O TE MALENSTWA. Ja jutro obchodze 6 rocznice slubu i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Pozdrawiam Was wszystkie dziewczynki i zycze milej i udanej nocki.Dobranoc.Buziaczki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Madziara 🌼🌼🌼🌼🌼🌼 z okazji 6 ROCZNICY zycze: Wszystkiego najlepszego,duzo zdrowka,szczescia,pomyslnosci,spelnienia marzen szczegolnie tego jednego...i duzo,duzo milosci ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!! XXmadzioraXX- Przesylajac gratulacje ! z okazji 6 rocznicy ślubu..zycze Wam abyscie dalej szli przez zycie, trzymajac sie mocno za rece zawsze usmiechnieci , zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuc.🌻🌻 Marylinko-spóżnione życzonka W dniu Twych imienin życzę Ci wszystkiego co najpiękniejsze i najlepsze, radosnych i pogodnych dni, pełnych szczęścia i miłości. Aby każdy nadchodzący dzień, był tym najwspanialszym dniem w życiu i aby zawsze otaczali Cię kochający ludzie.🌻🌻 Pozdrawiam was goraco dziewczynki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki! Nie pisałam długo bo miałam zepsuty komputer. Barbarko - gratuluje synusia i zmiany stanu cywilnego, dobrze, że ułożyło się wszystko dobrze, pojawiaj sie u nas częściej :D Dorcia - powodzenia na egzaminie, trzymam kciuki :D Marilynka - serdeczne życzonka z okazji byłych urodzin, oby spełniło sie to najważniejsze marzenie 🌼 Madziara - dla ciebie też ❤️ Pozdrawiam was kochane i życzę spełnienia marzeń, szczególnie tego najważniejszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. MADZIARA wasza miłosc niech sie rozwija,niech trwa na wieki nie przemija!!! Wszystkiego najlepszego z okazji 6 rocznicy śubu:) Marylinko Tobie również gorące życzenia z okazji minionych urodzinek i spełnienia marzen!!! Surfcia fajnie że masz w sobie tyle nadziei... Pozdrawiam WAS wszystkie bez wyjątku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE WAM KOBIETKI ZA PAMIEC I ZYCZONKA. Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam buziaczki,zycze udanego wieczorka.PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Innka
Również przyłączam się do życzeń :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, szkoda że tu taka cisza...mam nadzieje że nasz topik nie umiera...Miłej niedzielki życze wszystkim dziewuszkom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic tu absolutnie nie umiera i nie umrze. Weekend i tyle. Wszyscy odpoczywają. Ja wróciłam z urodzin córci szwagierki...Dół totalny. Dwójka cudownych maluchów...nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×