Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

Gość w jhakim jestes
wieku xyzed?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
no właśnie ile masz lat xyzed ????? a ile ma twoja kochnak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
xyzed -obstawiam 52 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed - ale gdzie pisales?:) bo ja bym chetnie przeczytala - ja mam swoje dawno wyrobione zdanie na ten temat i ciekawam bardzo czy prawidlowe - no prosze napisz jesli mozesz - nie bede ani bluzgac ani nazywac cie palantem 0 nie mam w zwyczaju:) przychylisz sie do prośby?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
xyzed ??? gdzie zniknąłeś ,może jednak uda się uratować topik,chyba że sie przeniesiemy na ,,kocham swoją kochankę ,,-w sumie podobny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ,jestem :) Co do wieku,to spudłowałyście :) Powiem tylko tyle,że przedział między 40 a 50,a dokładny zna koko szmelc :) Pisałem w różnych miejscach czyli na erotycznym,ogólnej i po 30tce :) Czyżbym Was zaintrygował ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timtim
tia, niech zgadnę kryzys wieku średniego..... żeni się taki w wieku około 30stki a kilka lat po ślubie gdy są już dzieci sztuk dwa to nagle się budzi ze snu i chce czegoś więcej od życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ona
moim zdaniem pary sie po prostu wypalaja...poznaja sie w sredniej..albo na studiach..nie zdaza sie wyszales... potem sa malzenstwem.iles lat..w koncu ktos nie wytrzymuje albo cos wychodzi jaw:) i tyle.. a facet czasami pomomi ze nie kocha juz zony..to brak mu odwagi...rodzina nalega...no i tez kasa w chodzi w gre..takze decyduja sie na rozwod albo Ci ktorzy moga sobie na wiele pozwolic...albo Ci ktorzy stawiaja wszystko na 1 karte...i czasami rezygnuja z domku na rzecz II pietra w bloku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość timtim
No to XYZ oświeć mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co mam Cię oświecić? :classic_cool: Dużo już napisałem o swojej sytuacji i raczej więcej już nie trzeba:) Reakcje już znam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madlen 26
Witam wszystkich chcialam powiedziec, ze obecnie sama jestem kochanką policjanta. I powiem, ze na samaym poczatku było wszystko dobrze, ale teraz taki układ zaczyna mnie denerwowac. Chciałabym zeby moj kochany wkoncu sprecyzował z kim chce byc albo ze mna albo z zoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm..ona
Madlen 26 to odwieczne marzenie kochanki:) ciekawe kto tylko bedzie gorą:) czas pokaze...:D zycze wszystkiego dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa9
Madlen, tylko nie policjanta, skacza z kwiatka na kwiatek, znam to z autopsji:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
do Madlen -- a ile czasu jesteście ze sobą ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
do xyzed -cieszę sie ze wróciłeś ... cco tam słychać w układach damsko męskich ,z zona i kochanką ,u mnie narazie ok -kochanek twierdzi że ciągle kocha.. a ja w sumie też ciągle go kocham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
cos pusto się zrobiło ,częśc uciekła na ,,kochanki,, częśc na inne topiki a ciekawie robi sie na zdradzone kontra kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc. No wiesz żona jest przekonana,że mężuś urobiony w 200%,bo ma to co chce ;) A kochanka też twierdzi,że kocha ,a do tego to okazuje.Jest okiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
hej xyzed - no to mamy to co chcemy... tylko na jak długo nam to wystarczy.. czasami dopadaja mnie taki czarne chmury nad tymi szczęsliwymi godzinami,a jak jeszcze czytam tu i ówdzie to ... ale i tak go kocham cały czas i jakos nie chce rezygnować nawet z tych kilku godzin...tak ze rozumiem w pełni twoja kochanke i staram sie zrozumiec mojego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc no to jadziem na tym samym wózku :D Co będzie to będzie i nie ma co rozpatrywać i wyprzedzać fakty,bo po kiego wpędzać się w jakieś smutne stany? Jest fajnie i załużmy,że tak będzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
NO .. W KOŃCU TO CO BEDZIE ZALEZY TYLKO OD NAS SAMYCH sorry za ten krzyk niechcący... lece bo dzidzia płacze .. ale wpadne tu jeszcze dzisiaj .I jedno pytanko -naprawdę kochasz kochanke ??? a co czujesz do zony- tak z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to odpowiem.Tak kocham kochankę.Żona? Przyzwyczajenie i często irytacja,a ratuje ją dziecko,które jest moim oczkiem w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
masz syna czy córke i ile ma lat...bo nie wiem czy psałeś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAHAHAHAHAhihihehehehohoh
sc i xyzed poznajcie sie stworzcie zwiazek razem bo jestescie siebie wrarci,hahahahaha a potem sie zdradzajcie na wzajem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc jak widzisz zbyt dużo tu pacanów się kręci i dlatego zbyt dużo informacji o nas mogłoby trafić do ich zlasowanych głów :) Widzisz już chcą z nas zrobić parę nawzajem się zdradzającą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
może im żal ,że maja takie nudne zycie....i minie im ono koło nosa bez uczuc ,bez emocji,bez wątpliwości,bez wiary ot takie szare ,grzeczne nic nie warte i nic nie wnoszące życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha bo oni liczą na to,że się odrodzą w innej postaci i będą mogli poużywać,a nikt ich nie będzie znał :D Ale ale życie jest tylko jedno i każdy ma prawo je przeżyć jak tego chce :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sc
no właśnie a krytykuje sie bezpiecznie i wygodnie ,a jak mają zaryzykowac to wymyslają ,zona,mąż ,dzieci,wyrzuty sumienia itp itd no i co ludzie powiedzą........i tak sobie zyją z dnia na dzień bez emocji i dreszczyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dopiero hehehe
ale masz kobieto podejscie,ludzie zdradzajcie bo inaczej przegracie zycie,nie zdradzacie macie nudne nic nie warte zycie bez emocji i bez wiary.lepiej dawac dupy raz w tyg niz miec kochajacego faceta albo kobiete u swojego boku na codzien,hahahahahahhaha,sc nie pogrązaj sie!miec wiernego partnera i byc wiernym ,no tak ale nudy,buhahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×