Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sc

panowie którzy mają kochanki -jak to jest naprawdę

Polecane posty

witam wszystkich.. poczytała troszkę o czym tu piszecie.. ostatnio zainteresowały mnie tego typu topiki.. tematy kochanek..kochanków.. jestem w takim związku i sama mam ogromne wątpliwości... czy dobrą decyzję podjełam.. czy może najwyższy czas ją zmienić.. a przede wszytkim zadaje sobie pytanie jaka jest prawda.. o tych związkach.. wiem że jedne kończą się lepiej inne gorzej.. i jaka jest prawda o facetach tkwiących w takich związkach i mających w domu rodzinkę .. żonę dzieci..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda jest taka........
że w takich związkach prawdy nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka,że są takie związki i będą zawsze ku uciesze wszystkich,a najbardziej ich przeciwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. tak w związkach takich nie ma prawdy.. albo jest ale nie wiadomo jaka.. :( po prostu zastanawiam się.. co on czyje, co mu to daje.. jaki jest cel? niby mogło by sie wydawać że oczywisty.. ale nie jestem do tego przekonana.. po prostu jedna wielka niewiadoma i do rzadnych wniosków nie potrafię dojść.. sądziłam że może poszukiwanie odpowiedzi tu to jakieś wyjście.. ale nie ma co się oszukiwać bo jednak każdy taki związek jest inny.. dla mnie w tej chwili jest miło i to bardzo w tym związku :) ale jednak mam nieodpartą pokusę zapytać się go w prost o wszyskie moje niepewności.. ale z drugiej strony wiem że to nie ma sensu.. i pewnie wszystko bym popsuła.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każdy jest egoistą więc z takich związków bierze dla siebie ile się da,a jeśli jeszcze zdarzy się ,że i druga strona jest zadowolona więc jest oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
A ja sobie myślę, że nie zawsze i że nie każdy :). Na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psds
Cześć xyzed :) Redukowałam :D. Też się cieszę, że Cię widzę. Rany Julek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mordki :) sc, jestes ? xyzed jejku :) inni tez - buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ale ten czas leci do przodu... poczytałam co działo 6 lat temu i ... pozdrawiam cie xyzed jak jeszcze tu zaglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R8dxkE7thZZJjShQ5gX1fsqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu kochankowi powiedziałam wybieraj albo ja albo żona ,no i wybrał mnie teraz czekam na niego (zagranica) jak wroci zobaczymy co z tego wyniknie . x ja też swojemu tak powiedziałam i wybrał żonę a ze mną zerwał kontakt. nawet udaje że mnie nie zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moj powiedzial ze jeszcze nie zdecydowal:(. Powiedzialam ze pomoge mu podjac decyzje i przestalam sie odzywa.. znow szaleje I sie stara. Do niczego z tym. Niech mnie lepiej zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×