Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Właśnie jest inaczej, Garnierka......to, że dorzuciłam do swojego jego nazwisko, nie ma znaczenia akuarat na moje spojrzenie na tę kwestię. Gdybyśmy nie byli po ślubie, moje widzenie byłoby podobne... ja tak po prostu mam:P Byliśmy konkubinatem, i nazewnictwo i nomenklatura słowna jest taka sama...akurat nic się nie zmieniło. Połowa moich sąsiadów ma dzieci, wspólne kredyty, a nie ma ślubu:p Para ludzi mieszkająca razem to już zalązek rodziny. I jeszcze coś, moja przyjaciółka - prawniczka zawsze mi przypomina, że żona to nie rodzina, to osoba powinowata:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani żona to powinowata, a konkubina to ........................ ? :( i oto włąśnie chodzi !! Już chyba lepiej być powinowatą, niz .............. no własnie kim ?? z jakimi prawami ??? - rozumiesz ?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, ja wolę już nie wypowiadać się w kwestii naszego prawa cywilnego... Jak jest konkubinat, wówczas trzeba częśćiej dowiedzać notariusza:( Celi,jak już napisała,...dla mnie to rodzina, mąż, żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( wczoraj tak \"se\" głaskałam łapkę księciunia, wyobrażałam sobie jakby wyglądała obrączka na jego dłoni, na razie z trudem przechodzi mi przez gardło: mój partner, nie mąż, staroświecka jestem :( i ckliwa -> Garni nie myśl o zaglądaniu w międzynóże ;) przecie elektryk szpitalny nie zajrzy na porodówkę z własnej woi hehe, jeno same fachowce tam kukają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garni ;) ale ty masz ładne nogi i ci wszyscy lekarze itp będą w końcu mogli sobie ładne nózki poogladać ;) A tak poważnie to najważniejsze aby Kubuś był zdrowy, resztę ponoć da sie przezyć ;) Ani ;) czasami nazewnictwo człowieka może doprowadzic do szału, ale tu nie samo nazywanie rzeczy po imieniu chodzi, a świadomosć i poczucie przynalezności i wspólnoty itp , a będąc w konkubinacie - to przychodzi z trudem :( No i jeszcze otoczenie i cała ta otoczka :( Wiesz ja mam trochę prostacką rodzinę i dlatego świeta spędzamy sami, bo moja kochana rodzinka przy każdej nadażającej się okazji pyta kiedy sie na moim weselu pobawi :( i im bardziej chodzi o legalizacje niż o wesele :( A ja po tylko latach mam dość stwiania mnie w durnej sytuacji - a prostym ludziom cięzko jest wytłumaczyć swój punkt widzenia :( Ba nawet moja matka ma takie zapędy i mj brat jest taki fajny , a bratowa taka słodka i nie wazne że guwniarze wpadli w wieku 20 lat grunt że są po ślubie :O Mumi - nie dobijaj :( bo za chwilę to utoniemy w smutkach na dobre :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ta panna wyżej w sam raz wstrzeliła sie w nasz nastrój :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, żę ślub jest przereklamowany....ja nie chciałam wychodzić za mąż, póki na mojej ścieżce nie pojawił się mój mąż, wtedy zmieniłam zdanie.... Moja mama zawsze mi wkładała do głowy, że jedynie ważne to, żeby byli ze sobą szczęśliwi, kochali i szanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groszkuuuuuuuuuuuuuuu już ta godzina co tak długo te negocjacje trwaja hę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co w dzisiejszych czasach nie jest przereklamowane, pytam ciebie jako zonę , której mąż w reklamie pracuje ??? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeeeeeeee Ani , a nie słyszałas o zbiórkach pieniędzy na biednych ??? A wielka orkiestra Owsiaka ?? A inne zbiórki ?? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D W dziejszych czasach wszystko ma swoję reklamę ;) A slub jako cos głębszego niz obrazek młodego w gajerku i młodej w welonie - nie jest przereklamowany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. własnie dzwonił :D:D:D:D:D:D:D:D:D HURA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! juz się namieszkłam na górnym śląsku :D:D:D:D:D:D:D:D:D J. stwierdził za nawet jakby mu dopłacili to tam nie zamieszka :P Ja tam zawsze byłam za BB mimo że teraz to tez górny ślask :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooooooooo nie bierzemy rozwodu z eksmisją z górami :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi lepiej i chyba deprim odstawię :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D J. był przerażony widokiem :P Ja tam sie zdążyłam napatrzeć na śląsk , a on mi nie wierzył i mówił , że mam uprzedzenia, no to sam pojechał bez uprzedzonej osoby :P i już do domku zmyka i nawet zadzwonił do tych biur i powiedział , ze rezygnuje z tych cudnych mieszkanek :O Ja go wczoraj wysłałam do DG do najładniejszej dzielnicy Łeknice bo tam sa mieszkania, jak je obejrzał to sie załamał :O cud miód malina = prawie jak w BB melina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A żeby było jasne, mieszkanie ładne zadbana, ale otoczenie :( :P Chaszcze zamiast krzewów, topole zamiast drzew itp Dobrze mu tak :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D A BB i Gliwice i Rybnik sa teraz najbardziej rozwijającymi sie miastami regionu :P Gliwice sa paskudne, ale pozostałe 2 maista to jedny , w kótrych można zamieszkac bez obciachu i doła patrząc przez okna mieszkanka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Dziś tylko przelotem bo mam wolne. Wpadłam do rodziców i zaraz jadę na zajęcia. Zaczyna nareszcie kurs na specjalistę od funduszy europejskich :) Miał się rozpocząć w październiku :o Nic to, jak na moje miasto to i tak nieduża obsuwa czasowa ;) Życzę więc wam wszystkim miłego piątkowego popołudnia. Bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, moje \"ulubione\" słowa konkubent, kunkubina , konkubinat. Samo ich wypowiedzenie budzi we mnie sprzeciw. Do wolnych związków nic nie mam, choć ja tam wolę być żoną. A w związkach wolnych to już lepsze jest określenie parner, partnerka a nawet niech będzie mąż,żona. Tak czy inaczej ważne by ludzi się kochali. celi....cieszę się,że jest po Twojej myśli i jednak BB. I jeszcze dzięki za te namiary związane z unieważnieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) Ani ja nie musze się pocieszać, wystrczy, ze gazete poczytam i od razu mi lepiej, ja nie mam typowych kompleksów dla tego regionu i wawa nie jast dla mnie wrogiem tylko miastem, kóre zyje swoim życiem i nie zajmuje się pierdołami :P np : http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35055,3924057.html Aż mi lepiej że zostajemy tutaj - tzn obok :D:D:D:D:D:D:D:D ale w górach , gdzie wazniejsze są opady śniegu i oscypki i podróby oscypków niż to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninke, poszukaj na stronie www archidiecezji czy diecezji. Przważnie są tam informacje oraz wzory podań. Jeśli nie ma, szukaj na stronie \"mojej\" diecezji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo to : http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35055,3908291.html lub to : http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35055,3892822.html lub http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35019,3922640.html Więcej mi się wklejać nie chce :O Ja nie mam nic przeciewko aglomeracji ślaskiej, ale nazywanie Dg lub Sosnaowca Nowymi Katowicami to nawet jak dla mnie przyjezdnego to kompletna pomyłka :O przeciez ci ludzie sie tam przez to znienawidzą do końca :( I ciesze sie, ze nikt mnie nie będzie pytał o zdanie w tych tematach, bo ja nie mam zdania na ten temat, ja chcę żyć swoim życiem codziennym, a nie pierdołami, które tylko robią zamieszanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałyście Uwagę w tvn ???? To straszne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A ta p. dyrektor tego domu dziecka :( porazka :O szkoda tylko dzieci :( Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, dobry wieczór... nie za bardzo wiem, co było. Nie oglądam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cichutko się tu zrobiło , ale widzę ,że juz pojawiły się dziewczyny. Tez nie oglądałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×