Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

a jesli już ma być wszechobecna nagość to byłabym za równouprawnieniem przynajmniej, żeby na każdą rozebraną babkę w filmie przypadał goły pan i na każde świecące biusty, żeby przypadł świecący ten, no ;) a co! jak już się edukaowac od maleńkości pisemkami to nie wybiórczo! a i nie tylko panowie mieliby na co popatrzeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz poszło?.... 😠 a ja chciałam tylko jeszcze napisać, że znowu biorę antybiotyk :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj się dowiedziałam, że prawdopodobnie nas odwiedzą moi rodzice w maju :D wiecie, że jeszcze wnuczki nie widzieli na żywo? tak się to życie układa czasem...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz kawka. Spałam dziś w nocy sama i nie wyspałam się. Nie ma to jak zasnać przy ksieciuniu. On jest taki duzy i ciepły i jak przytuli wszystkie smutki idą precz ;-) A tak na serio chyba odzwyczaiłam sie od samotnych nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałam Wam ostatnio o alimentach na syna. Dziś dostałam pismo od komornika, już wiem ile zalega funduszowi alimentacyjnemu i ile mnie. Wesoło to mu na pewno nie jest. Tym bardziej, że teraz komornik będzie miał z czego ściągać. I wiecie co, teraz to ja mogłabym się zrzec tych alimentów, ale nie zrobię tego, bo jak kiedyś chciałam się z nim dogadać to mnie olał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu groszku, u siebie - ja z przyczyn technicznych musiałam byc u siebie, niestety ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tu pusto dzisiaj... ja też nie mogę siedzieć, bom znowu chora i znów antybiotyk biorę, ale wysłałam Wam kilka maili! idę się rozłożyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie znów głowa pęka....chyba pójdę na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej ;) ja już jestem, ale widzę, ze was juz nie ma :( Ja też dorzuce swoje bóle główki :( trochę boli mnie z wczorajszego zdenerwowania, a trochę od papierochów, które z nerwów, przez Edzię wypaliłam wczoraj , a z dymkiem pusciłam 2 paczki :( jejku pierwszy raz w życiu wypaliłam 2 paczki w ciągu jednego dnia :( A rzucanie szło mi tak dobrze , juz byłam na etapie 5 papierosów na dobę :( ehhh Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też dziś głowa boli. Dawno mnie tak nie bolała i prawie niegdy na bóle głowy nie narzekam. Anouk.....ale Twoje bóle głowy to chyba są o wiele mocniejsze. Oby Ci jak najszybciej przeszło. Emmo.....zdrowiej. A pisałaś coś o zatokach. Jak miałam chore zatoki to głowa w okolicach czoła bolała strasznie i oczy i w ogóle żadnego ruchu głową nie mogłam wykonać. Teraz zapobiegawczo, lub gdy katat mi się zaczyna biorę krople homeopatyczne.A na temat w mailu też się zastanawiałam. Celi.....a Ty oszczędzaj swoje płucka. Szkoda zdrowia na Edzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam Z Agą, pozdrawia wszystkich, kazała napisać, może jutro już z nami będzie. Opieka i atmosfera w szpitalu średnia...ale Kubuś I łukasz wszystkie niedostatki rekompensują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie wieści cieszą... Bo najważniejsze żeby wkońcu byli razem w domu. A jak mam z syna i jego tatusia zadowolona to pyszczek sam się uśmiecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×