Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Anouk

TERAZ MY!!!

Polecane posty

Hej hej ;) Buziaczki dla Garnierki i Kubusia :) Was tez buziakuję ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke w końcu odp trochę to nie poukładane, ale mój postanowił się zadomowić - wiec rozumiesz ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda pod psem, łeb mnie*&*&^&*%^%&*&*(^&$%&^%&(*7 i jweszcze muszę pracować aktywnie....po protsu %^$%^%&^%&^*()&*(^&^%%^$$%#%$#%^%&*^&*^ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U mnie raz leje a raz swieci słońce. Ogólnie ok - jestem z księciuniem sama, synio wybył akurat. Ksieciunio rozpieszcza mnie teraz, bo ja od rana tradycyjnie - zakupy, gotowanie, sprzątanie. Kieciunio odkurzył i załadował pranie do pralki, a potem je rozwiesił ;-) Emma, dzieki za emilki, zaraz odpiszę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A siedzę i się wqqqqqurwiam :( J jest na policji :( No i nie wiem o co tam biega :( Jesli to w sprawie tej Edzi fredzi - to ja nie ręcze za moją reakcję na nią w poniedziałek :P Ehhhhhhhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie dopadły dziś duchy przeszłości tak ni stąd ni zowąd i mam apatię...:( i jeszcze pogoda pod psem, zdechłym Celi dzieki za maila, postaram się odpisać w weekend Yenny dziekuję i czekam i też postaram się w weekend jeszcze odpisać Anouk co Ci z tą głową, bo jakoś często boli? mój Połówek też ma takie stany i nie mamy pojęcia od czego, nawet się kawy pić oduczył (!), bo kiedyś pochłaniał litrami i znacznie mu się polepszyło, ale nie przeszło.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk dzięki za informacje o Aguli, bo ciekawa byłam jak jej tam mam nadzieję, że lada dzień ja wypiszą to pewnie nam sama wszystko zrelacjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emma - odpisałam. Teraz wybywam, idę sobie do ksieciunia poogladac z nim skoki. Zaraz Adam skacze. Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś dostałaś @ ode mnie? Bo mi wczoraj poczta delikatnie szwankowała i nie jestem pewna... A wiesz... ja tak dosyć często mam, że gdy przyśni mi się w nocy jakiś epizod wuwołujący smutne myśli, to rozstaraj mnie on na cały dziń potem... :O Może Ty nawet o tym nie wiesz, że Cię w nocy jakaś mara wstrętna nawiedziła i teraz męczy... Ale jutro rano już będzie lepiej :) Celinko tak jak radzi Yenny... bądź spokojna... I nie denerwuj się na Edzię, bo ona-prosta baba nie warta tak wileu Twoich nerwów!!! Ani biedaczko... trzymaj się z tą głową... nie ch przechodzi czym prędzej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę, że coś ostatnio kiepsko z naszym stanem ducha na kafe :( Połowa obolała cieleśnie, druga połowa obolała ducowo, a i sa takie którym sie bolesci nałożyły :( No cóz - byle do lata ;) Ponoć jak jest więcej słońca za oknem to człowiek zaczyan mieć nadzieję, na lepsze jutro i jest weselszy ;) Poczekamy i zobaczymy :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko dostałam! dziekuję i tez postaram sie w weekend odpisać może i racja z tymi marami nocnymi, mi się dosyć długo to wszystko sniło i miałam koszmary że hej..może i dalej mi sie sni, tyle że nie pamiętam? dobrze, że chociaż nie pamiętam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Serduszko ja tez naklikałam bez ładu i składu :( Ejjj znowu mnie głowa boli ! Wiecie co - u mnie to chyba stres ? Yennka tez tak miała, jak ją coś wkurzyło to ją głowa bolała :( No i nie moge się doczekac co tam z J :( ehhhhhhhhhhhhhhh noooooooooooooooooooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny Ty śledzisz relacje Małysza często, dlaczego powtarzają drugą serię? bo mój Połówek biedyny tylko w internecie ma relacje, na bieżąco niby ale nic nie piszą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś, a te duchy to z twojej przeszłosci czy z przeszłosci twojego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi przeszłości mojego..:( idę na obiad dziewczyny zajrzę wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś ;) nie poddawaj się smutkom ;) to napewno chwilowy spadek formy ;) Przeszłość to przeszłość ;) I najwyższa pora ją tam zostawić ;) I zająć sie urządzaniem przyszłości ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi to daj znać jak już będziesz wiedziała o co chodzi z tą policją!! Emmo, cieszę się, że dotarło do Ciebie, bo wysyłałam jeszcze wczoraj kilka emilków i dziś się okazało, że adresaci ich nie otrzymali... no i pomyślałam, że może Ty też. A ja za Małyszem nie przepadam... jakoś tak nigdy nie pociągały mnie skoki narciarskie... Ale za to piłka nożna swego czasu pasjonowała mnie do utraty tchu ;) A bardziej od całej gry fakt biegających panów po boisku... i w wielu przypadkach bardzo przystojnych panów... ;) Kochałam się w ich umięśnionych udach i lydkach... ;) No ale teraz to już sporadycznie jakiś mecz obejrzę... z reguły wtedy gdy akurat na taki trafię w tv... No jakoś mnie sport żaden nie absorbował nigdy na dłuższą metę... Tak po prostu mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serduszko ;) podzielam twój zapał do sportu ;) ja tez namiętnie uprawiam jedynie kiwanie palcem w bucie :D:D:D:D jejku ile to jeszcze potrwa ? :( J. dalej siedzi na policji wrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, dopiero teraz Was czytam, ale jak to w weekendy bywa spokojniutko tu. Byliśmy w Katowicach na targach bliżej naturu, targi związane ze zdrowiem , medycyną niekonwencjonalną i.t.p. Właściwie to ja sama byłam a mój chodził po Katowicach i sklepach , które go interesują. Ale nawet mi to odpowiadało, bo na spokojnie wszystko obejrzałam. Emmo....odpisuje Ci ratami jak bedzie całość wyślę. A takie smutki też mnie czasem dopadają ale nie jest to wina tego ,że on jest facetem z przeszłością. Wcześniej też miewałam smutki niewiedzieć czemu. jak widać powód zawsze się znajdzie. Seduszko......u Ciebie chyba też nie za dobry nastój. Pewnie w głowie tysiące myśli Ci krąży. Celi......mam nadzieje, że u Was spokojnie i policja nie wyprowadziła Was z równowagi. A Małysz fajnie ,że wygrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja sie witam wieczorowa pora:)Ex na cały tydzień zabiera(dla dobra dzieci,zeby się uczyły) liveboxa-wiec nie mam neta, oddaje w week, ale wtedy ciezko sie dopchac, dzieciaki okupuja od rana do nocy, albo jeszcze dalej. Dzis wspięłam się na wyzyny swych kulinarnych umiejetnosci i zrobiłam na obiad -pierwsze w swym dłuuuugim zyciu....kluski slaskie!:)mozecie sie smiac, ale zadna kuchareczka ze mnie, wiec to był wyczyn nielada:) jestem wielka! Emmo, dzieki za @, odpisze chyba jutro, jak się dopcham do kompa, do Groszka tez mam zaległe pisanie. A tu neta nie ma naco dzien i kiszka. Dlatego mam takie tyły. Pozdrawiam wszystkie wieczornie, życze milutkich senków. W totka nic nie trafiłam-niech to szlag!Ide lulac. pa!P.S. Uściski dla Garni z przychóweczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was. Coś ostatnio kazda z nas ma \"exiowy\" nastrój, dopadaja duchy przeszłości itd. Ja juz wczoraj byłam zła na ksieciunia, chciałam się wczesniej połozyć, padałam na pysk - wstałam o 6, zakupy, gotowanie i porządki. A on ie chciał sie kłasć - chcial ogladać Ring,a potem coś jeszcze. Ja nie chciałam tego filmu ogladać - pamietam jak pierwszy raz obejrzałam to potem śnił mi si po nocach,. brrrrrrrrrrrrrrrr, bałam się cholernie. Przez jakiś czas nie brałam do ręki kaset video :-D I od słowa do słowa wywiązała się dyskusja - on do mnie ze kto to widział ze o 21 juz sie kłaść, itd. Wiec ja mu na to ze ja wstaje ok 5 rano, wracam na 17, i mam obowiazki. On na to ze kazda kobieta ma. Więc nie zdzierzyłam tylko wypaliłam \"To ja cię prosze z łaski swojej, wykup mi w jakiejś knajpie obiady w menazkach od poniedziałku do soboty, nie bedę musiała gotowac, sam mówiłes ze twoja ex jak wróciła pracy i umyła menażki i talerze to kładła sie by drzemac, wstawała o 18 i mogła wtedy siedzieć do 12 w nocy. A przed swietami też zamawialiscie zarcie w knajpie, a ciasta w cukierni, wiec odpadały zakupy. Więc porównaj obowiazki z łaski swojej i sie zamknij\" Zamknął się i nawet po chwili przeprosił.Ale mnie zrobiło sie i tak przykro, bo poczułam się jakby nie doceniał mojej pracy. Oczywiście tłumaczył mi ze docenia, ze jest dumny z tego ze tak swietnie sobie z wszystkim radzę itd. A ja w nocy miałam koszmary, szpital i umierajacy ludzie, wstałam z bólem głowy i boli mie dalej. Tak, Celinko - u mnie stres wywołuje ból i to duży. A jak J?????? Wczoraj pisałam z Garnierką - jestw domu, Kubuś grzeczny a ksieciunio pomaga sporo. Cieszy się ze jet w domu, pewnie niedługo do nas zawita i przysle zdjecia dzidzi. Emma, nie przypominam sobie by powtarzali drugą serie.Ale całego nie ogladałam. Ja sport lubie (oprócz siłowych, boksu itd). Bardzo lubię piłkę nozną, własnie skoki. Łyzwiarstwo figurowe. zawsze lubie kibicowac polskim druzynom, sportowcom. I bardzo sie cieszę ze Adaś wygrywa, to fenomen i należy mu sie jeszce kilka kryształowych kul. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ;) No więc staneło na tym, ze mój już jest świadkiem , a nie podejrzanym :( Ja też będę przesłuchiwana i Edzia i lombardzica :( No poprostu extra :P Policjant J zaproponował mandat w wyskokosci 50zł za używanie słów w miejscu publicznym :( Więc on się wkurzył i powiedział, ze popierwsze ten art. jest tylko na wniosek poszkodowanego, po drugie po była reakacja na zachowanie Edzi i słowo wal się i tak ma sie nijak do tego jak Edzie wyzwałą go i mnie od pojebów i kurew :P Policjant zgłupiał i zapytał o co własciwie chodziło- więc J mu poiwedział, ze wezwał policję do wykroczenia drogowego , a nie do uspokajania Edzi- poza tym ten oszołom Kurwami rzuca od rana do wieczora i jeśli on ma zapłacic 50 zł to ona musi płącic 50 zł dziennie :P Tak więc na chwile obecną sprawa w toku :( Bo jakiś krawężnik zajął się nadgorliwie żalami suki Edzi zamiast zająć się wystawiaeniem mandatu lombardzicy :P No i teraz sobie pobiegam na pały :(( Jak ja chce do miasta :( Przeciez tutaj nawet policjanci są jacyś niedouczeni :( ------------------------------------------------------- Yennka, a mówiłam zacznij bardziej dabać o siebie ;) Jak częściej panowie zjedzą pizzę , czy nawet hamburgery to nic im się nie stanie, młody będzie nawet bardziej zadowolony, a starszy moze w końcu nie będzie miał takich zapędów słownych :( No i polecam mrożonki :D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiesz pirogi, pyzy itp :D:D:D:D:D:D:D:D:D Nauka w las nie idzie :P I księciunio szybko załapie co mu smakuje , a co jest beee :D:D:D:D A ty oszczędzisz sobie nerwów ;) Buziaczki dla wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emmuś ;) rozumiem, ze targają toba dziwne uczucia, że nie poukladałaś sobie tego i to cię dręczy i gdzieś się czai w głowie :( Z własnego doswiadczenia - radzę postępowac egoistycznie i dbać przedewszystkim o siebie i Niunię ;) Jeśli ty tego nie zrobisz , to exia za ciebie tego tez nie zrobi:P I pamiętaj, to teraz wy jesteście rodziną ;) Wiem, ze to wymaga czasu, że moje słowa teraz trafiają w próżnię - sama przez to przechodziłam, oj było tego trochę, tego mętliku, natłku myśli :( I w końcu postawiłąm na siebie - i wiesz co , od tamtej pory częściej się uśmiecham, mam znowu napady głupawki, zupełnie jak za czasów przed J. ;) Pozdrawiam i trzymaj się ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ninke ;) nooo opowiadaj co tam ciekawego było na targach ;) Mnie trochę to tez ciekawi, moze nie az tak jak ciebie, ale zawsze ;) No i napisz jak tam rozmowy z M ? Coś zrozumiał - no i czy wogóle rozmawialiście ? ;) Buzia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×